Blog > Komentarze do wpisu
komentarze bez logowania i samolot

Teraz juz mozna skomentowac nie logujac sie.

A oto cos niesamowitego, co widzielismy z samolotu lecac do Montrealu: drugi samolot, ktory przez dluzszy czas tak nam towarzyszyl!

 

 

wtorek, 18 stycznia 2011, pavicania

Polecane wpisy

  • Relacje z Paryza

    Chlopcy moi sa z ojcem w Paryzu juz od miesiaca. Systematycznie do nich dzwonie i staram sie wczuc w ich paryskie przezycia. Oni tak sami z siebie nie zawsze wi

  • Czy mozna sie przemedytowac?

    W slangu medytantow uzywa sie czasownika «siedziec» zamiast «medytowac». Wiec bylam na dlugim siedzeniu, okolo dwoch tygodni. W pewnym m

  • matczyna duma

    Musze sie przyznac, jestem dumna i blada, a to z powodu Pawla. Dzisiaj byl koncert szkolny, dzieci pokazywaly czego sie nauczyly z tej muzyki. Trudne to i niewd

Komentarze
Gość: , 155.133.5.*
2017/11/17 18:07:53
TO JEST NORMĄ W POLSKIEJ RZECZYWISTOŚCI , KUPUJESZ POJAZD , TO W CIĄGU MIESIĄCA PRZYBYWAJĄ GŁĄBY ROBIĄ SWOJE , ZAZWYCZAJ NISZCZĄ LUSTERKO LEWE , OCIERAJĄ KAROSERIĘ , TNĄ GUMĘ PRZY PRZEKŁADNI , CO POWODUJE WYCIEK OLEJU I ZUŻYCIE PRZEKŁADNI NA TYLE , IŻ WSKAZANIA PRZEBIEGU LECĄ NA ŁEB NA SZYJĘ . SAMOCHÓD Z PRZEBIEGIEM 50 000 KM PO TYGODNIU JAZDY MA ZUŻYCIE PRZEKŁADNI NA CO NAJMNIEJ 300 000 KM PRZEBIEGU . POWIEM WIĘCEJ , TO TY USTAWODAWCO NAD TYMI PRZYGŁUPAMI SPRAWUJESZ WCZEŚNIEJSZYMI DECYZJAMI KONTROLĘ , WCHODZĄ DO CUDZEGO JAK DO SWEGO I NIE LĘKAJĄ SIĘ BO SĄ POD TWOJĄ OCHRONĄ JAKO SPEC SŁUŻBY . WRESZCIE I DZIESIĘCIOLATEK A NAWET SIEDMIOLATEK PRZESTAWI TAKI LICZNIK . BOŻE NO CO JA MOGĘ POWIEDZIEĆ O TAKIM PARLAMENTARZYŚCIE ? WONT , POSZEDŁ WONT MI Z OCZU .
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/11/17 18:14:24
TO JEST NORMĄ W POLSKIEJ RZECZYWISTOŚCI , KUPUJESZ POJAZD , TO W CIĄGU MIESIĄCA PRZYBYWAJĄ GŁĄBY, ROBIĄ SWOJE , ZAZWYCZAJ NISZCZĄ LUSTERKO LEWE , OCIERAJĄ KAROSERIĘ , TNĄ GUMĘ PRZY PRZEKŁADNI , CO POWODUJE WYCIEK OLEJU I ZUŻYCIE PRZEKŁADNI NA TYLE , IŻ WSKAZANIA PRZEBIEGU LECĄ NA ŁEB NA SZYJĘ . SAMOCHÓD Z PRZEBIEGIEM 50 000 KM PO TYGODNIU JAZDY MA ZUŻYCIE PRZEKŁADNI NA CO NAJMNIEJ 300 000 KM PRZEBIEGU . POWIEM WIĘCEJ , TO TY USTAWODAWCO NAD TYMI PRZYGŁUPAMI SPRAWUJESZ WCZEŚNIEJSZYMI DECYZJAMI KONTROLĘ , WCHODZĄ DO CUDZEGO, JAK DO SWEGO I NIE LĘKAJĄ SIĘ BO SĄ POD TWOJĄ OCHRONĄ, JAKO SPEC SŁUŻBY . WRESZCIE I DZIESIĘCIOLATEK A NAWET SIEDMIOLATEK PRZESTAWI TAKI LICZNIK . BOŻE, NO CO JA MOGĘ POWIEDZIEĆ O TAKIM PARLAMENTARZYŚCIE ? WONT , POSZEDŁ WONT MI Z OCZU .
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/11/18 11:36:59
BOŻE MÓJ, WYBACZ TON ZAŻYŁOŚCI ALE PO ZAPYTANIU : CO MYŚLISZ O WPISACH Z 16.11.2017 , OTWORZYŁEM LOSOWO CZTEROTOMOWE PISMO ŚWIĘTE : "NAWET LASY I WSZELKIE DRZEWA PACHNĄCE NA ROZKAZ BOGA OSŁONIĄ IZRAEL SWYM CIENIEM . TAK , BÓG SAM Z RADOŚCIĄ POPROWADZI IZRAELA DO ŚWIATŁA SWEJ CHWAŁY , Z WŁAŚCIWYM MU MIŁOSIERDZIEM I SPRAWIEDLIWOŚCIĄ ." TO : BARUCH 5,8-9. POLSKO, JAKA TY JESTEŚ SZCZĘŚLIWA , TUŻ PO PARAFII MEDIUGORIE . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/11/19 16:11:07
KOCHANI , NASZ PAN I BÓG NIGDY NIE ZGRZESZYŁ , I NIGDY TEŻ NIE NAŚLADOWAŁ ,ANI ZBLIŻYŁ SIĘ DO SZATANA, I DIABŁA W CZYMKOLWIEK , ODPARŁ SZATANOWI :"BOGU SAMEMU BĘDZIESZ ODDAWAŁ CZEŚĆ " . SZATAN, NA SKUTEK BRAKU ODMOWY ZE STRONY BOGA OJCA, MA PRAWO DO DUSZ OSZPECONYCH GRZECHEM . JEDNAK JEZUS CHRYSTUS BÓG SYN , JAKO NIEWINNY BARANEK, OTWORZYŁ BRAMY NIEBA DUSZOM WYRZEKAJĄCYM SIĘ SZATANA, JEGO PYCHY , GRZECHÓW . CIĘŻAR LUDZKICH GRZECHÓW BYŁ TAK OGROMNY , IŻ NASZ BÓG SYN JEZUS CHRYSTUS CIERPIAŁ MĘKI, NIE DO ZNIESIENIA ZWYKŁEMU CZŁOWIEKOWI W OGROMNEJ MIŁOŚCI I POKORZE, AŻ DO SKONANIA , CZYLI PEŁNEGO ZWYCIĘSTWA . SZATAN I WÓWCZAS, I OBECNIE STOSUJE WIELE SZTUCZEK , KŁAMSTW DLA POZYSKANIA DUSZ W SIDŁA PIEKŁA . JEDNAK TY: BRACIE, SIOSTRO, WZORUJ SIĘ WYŁĄCZNIE NA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNYM I WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH , KTÓR(Z)Y ZAWSZE JEST(SĄ) ŚWIĘTY(CI) , BO INNY(I) BYĆ NIE MOŻE(GĄ) , GDYŻ NIE PODLEGA(JĄ) PRAWU ZIEMSKIEJ PRÓBY W DRODZE DO ŚWIĘTOŚCI , BO JUŻ SĄ W NIEBIE . PRAWO I MIŁOSIERDZIE BOŻE , SŁUŻY CZŁOWIEKOWI , BY WSZEDŁ DO CHWAŁY BOŻEJ . PAMIĘTAJMY , GRZECHY SĄ ŻYWYMI STWORAMI I OSOBY ŚWIĘTE NIE MOGĄ BYĆ GRZECHEM . KOŚCIÓŁ NA ZIEMI USTALA I TO JEST WAŻNE PRZED BOGIEM, DLATEGO OSOBY ŚWIĘTE W KOŚCIELE, SĄ ŚWIĘTE W NIEBIE ,PRZED BOGIEM . NIE MOŻE BYĆ INACZEJ , BO BÓG NIE WYSTĘPUJE PRZECIW WŁASNYM SŁOWOM , ONE TRWAJĄ NA WIEKI, BO SĄ PRAWDĄ , GDYŻ POCHODZĄ Z PRAWDY . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/11/19 16:19:56
CZASAMI INTERNET PODAJE SZATANOWI MIŁE NOWINKI , JAKOBY KTOŚ TAM BYŁ W PIEKLE WIDZIANY PRZEZ KOGOŚ . SZATAN CHĘTNIE OCZERNI I CIEBIE, JEŚLI ZNAJDZIE W TYM JAKIKOLWIEK SWÓJ INTERES , A PONIEWAŻ JEST WSZELKĄ OBRZYDLIWOŚCIĄ, I SAMYM KŁAMSTWEM , WIĘC ROBI TO Z SWOJEJ ZŁEJ NATURY NON STOP I BEZ PRZERWY , CHYBA , ŻE BÓG ZECHCE INACZEJ . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/11/21 15:33:51
"KRÓLESTWO BOŻE W WAS JEST " . KOCHANI , RZECZYWIŚCIE KRÓLESTWO BOŻE NIE PRZYJDZIE W SPOSÓB DOSTRZEGALNY I NIE POWIEDZĄ OTO TU LUB TAM JEST , BO KRÓLESTWO BOŻE W NAS JEST . SĄ , KTÓRZY JUŻ DOZNALI KRÓLESTWA BOŻEGO, JAKO PIERWSI CHRZEŚCIJANIE ,..., GDY STALI SIĘ NIEZDOLNI DO GRZECHU . BRAK ZDOLNOŚCI DO GRZECHU NIE OBJAWIA SIĘ STANEM ZEWNĘTRZNYM CZŁOWIEKA , LECZ POCHODZI OD WNĘTRZA . JAKA DUSZA , TYM TRĄCI . Z DUSZY POCHODZI WSZELKIE ZŁO . KRÓLESTWO BOŻE , TO TWOJE SZCZĘŚCIE JEST MI RADOŚCIĄ . JAK NA ZIEMI CIESZYĆ SIĘ Z DOBROBYTU SIOSTRY , BRATA , GDY SAMI URABIAMY RĘCE PO ŁOKCIE ? NASZA ZŁA OCENA . CO TAM ZŁA . NASZA OCENA JUŻ STAJE SIĘ PRZESZKODĄ W DRODZE DO KRÓLESTWA BOŻEGO , NIEBIESKIEGO . "NIE SĄDŻCIE , NIE BĘDZIECIE SĄDZENI " I PONOWNIE SŁOWA BOGA SYNA SĄ PRZERAŻAJĄCO PRAWDZIWE . NASZ ŚWIAT JEST JESZCZE STRASZNIE DALEKO OD KRÓLESTWA BOŻEGO , BO PRODUKUJE BROŃ ZAGŁADY , BO ZATRUDNIA LUDZI REPRESJONUJĄCYCH , BO:" CZŁOWIEK CZŁOWIEKOWI WILKIEM " . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/11/21 18:25:39
CO DORADZIĆ NIEMCOM ,NASZYM BRACIOM I SIOSTROM ? NOWE WYBORY, TO STRATA CZASU , KTÓRA NIE WIELE ZMIENI , BO SYTUACJA MOŻE SIĘ POWTÓRZYĆ . EKONOMICZNIE , TO BARDZO MOCNE PAŃSTWO . JEDNAK , BÓG WIDZI SPRAWY , JAKIMI SĄ . PROPONUJĘ UTWORZYĆ RZĄD MNIEJSZOŚCIOWY . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/11/22 11:12:31
KOCHANI , TAK BARDZO JESTEM POIRYTOWANY , IŻ PIS W CIĄGU DWÓCH LAT WŁADZY WYGENEROWAŁ OK. 300 MLD DŁUGU PUBLICZNEGO , IŻ CORAZ WIĘKSZEGO NABIERAM PRZEKONANIA CO DO PRZEKAZYWANIA WŁASNOŚCI I WŁADZY NAD POLSKĄ WIADOMO JAKIEJ NACJI . SKORO TAK DALEKO , TO ICH PANOWANIE ZASZŁO , TO NIE NALEŻY IM TEGO ODBIERAĆ . NIECH PANUJĄ ALE NIE ZA 500 ZŁ MIESIĘCZNIE I TO TYLKO DZIECIOM, NIEKTÓRYM DZIECIOM . KOCHANI , SKORO POSIADAJĄ FUL KOKSU , W SENSIE PIENIĘDZY , TO NIECH PŁACĄ ,KAŻDEJ(MU ) POLCE(AKOWI) PO 500 ZŁ MIESIĘCZNIE ORAZ NA KAŻDE DZIECKO PO 1 000 ZŁ MIESIĘCZNIE AŻ DO KOŃCA EDUKACJI , OK 26 LAT LUB KOŃCA NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI , NATOMIAST WSZYSTKIE INNE ŚWIADCZENIA POZOSTAJĄ NA DOTYCHCZASOWYM POZIOMIE . MOŻNA TO UCZYNIĆ ŁATWO I NATYCHMIAST . PO TYCH ZABIEGACH WSZYSTKIE INNE DYWAGACJE NIE BĘDĄ MIAŁY ZNACZENIA , A JEST ICH BARDZO WIELE, OT TAKIE TEORIE SPISKOWE , TYPU : JUDA MA WŁADZĘ , ZGROMADZIŁ CAŁĄ KASĘ ŚWIATA , PRZEŚLADUJE CHRZEŚCIJAN I INNE . TAKIE W POLSCE POSUNIĘCIE UTNIE RAZ NA ZAWSZE TE WSZELKIE TEORIE SPISKOWE . ILE TO BĘDZIE KOSZTOWAĆ ? 40 MLN RAZY 500 ZŁ + OK 9 MLN RAZY 1000 ZŁ = 20 MLD ZŁ+ 9 MLD ZŁ = OK 29 MLD MIESIĘCZNIE . CO ROCZNIE WYNIESIE OK 350 MLD CZYLI OK JEDEN BUDŻET POLSKI . TO JEST DO ZREALIZOWANIA I PODNIESIE POLSKI BUDŻET DO KWOTY OK 700 MLD ZŁ ROCZNIE . I TERAZ BĘDZIE OK . TAK NALEŻY POSTĄPIĆ NATYCHMIAST . MOŻNA TE KWOTĘ ZLECIĆ KRÓLOWI DO PRZEKAZANIA LUDOWI , A KRÓL TE KWOTĘ POBIERZE OD ZUSU PO 1500 ZŁ OD KAŻDEJ OSOBY PRACUJĄCEJ , NATOMIAST ZUS PODNIESIE SKŁADKĘ DO 2,5 TYS. ZŁ OD OSOBY PRACUJĄCEJ I WSZYSCY WYJDĄ NA SWOJE , NIE BĘDZIE ZADŁUŻENIA . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/11/23 16:27:31
DRODZY MOI MILI , BRAKUJE MI RAD POLSCE I POLAKOM , CZARNE CHMURY SIĘ ZBIERAJĄ . JEDNAK BARDZIEJ MARTWIĘ SIĘ O RESZTĘ UNII, NIŻ POLSKĘ . KOCHANI , TU NIE MA ŻARTÓW . BÓG JEST NIERYCHLIWY ALE SPRAWIEDLIWY . JEŚLI POLSKA NALEŻY DO CHRYSTUSA KRÓLA , TO JAK MYŚLICIE, CO MOŻE STAĆ SIĘ Z JEJ JAWNYMI PRZECIWNIKAMI ? DLACZEGO GOMORA BYŁA BEZPIECZNA ZANIM LOT W NIEJ PRZEBYWAŁ ? LEPIEJ BY BYŁO RESZCIE UNII , GDYBY POLSKA JAKOŚ TEŻ BEZPRAWNIE ZAREAGOWAŁA NA BEZPRAWNE KNOWANIA UNIJNE , BO JEŚLI POLSKA TEGO NIE UCZYNI , TO UCZYNI TO CHRYSTUS KRÓL . CO MOGŁA BY POLSKA UCZYNIĆ , NAWET PRZY CAŁYM SWOIM NIECHĘTNYM I GROŹNYM SPOJRZENIU ? NIC, KOMPLETNIE NIC I TO BYŁOBY LEPSZE , NIŻ JEDEN GEST , RUCH NIECHĘCI POCHODZĄCY OD STWÓRCY . DLATEGO NALEŻY POLSKĘ NAŚLADOWAĆ ALE NIE POUCZAĆ , CZY ZNIECHĘCAĆ DO TEGO, BY BYŁA DOBRA I ZA WSZELKĄ CENĘ NIE GROZIĆ . PRZYPOMNĘ : ZATOPIONY BUT , PŁACZĄCE SAMOTNE DZIECI ... ULITUJCIE SIĘ NAD SOBĄ I OTWÓRZCIE SERCA GOTOWE DO MIŁOŚCI . CO TO MA BYĆ FRANCJO ? PRZEŚLADUJESZ W UKRYCIU POLAKÓW ? BYŁEM W BELGII I WIDZIAŁEM KRĘPYCH Z WYSOKIMI CZOŁAMI , HOLENDRÓW WYSOKICH O POKAŹNYCH GŁOWACH I WĄSKICH RAMIONACH , TACY I W MOIM RODZIE SIĘ RODZĄ . JESTEŚCIE WIĘC TAKŻE MOIMI GENETYCZNYMI DZIEĆMI . CZY CHCECIE, BY NIE ZNALAZŁ SIĘ POWÓD OKAZANIA WAM BOŻEGO MIŁOSIERDZIA ? NO PRZECIEŻ TYLKO DZIĘKI ŁASKOM BOGA ŻYWEGO ŻYJEMY I JESTEŚMY . KOGO WIĘC STRASZYCIE NAPIĘTNOWANIEM , STRASZĄC SANKCJAMI POLSKĘ ? KOCHANI , BYŁO , JEST I NIECH W DALSZYM CIĄGU BĘDZIE DOBRZE . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/11/25 12:33:07
KOCHANI , NARODZIE NIEMIECKI , GERMANIO . O CO CI CHODZI ANGELO ? NIE POPEŁNIASZ BŁĘDÓW , WSZYSTKO CO ROBISZ JEST WSPANIAŁE I BUDUJĄCE . TO CO BOSKIE ROZKWITA . CO SZATAŃSKIE POPADA W RUINĘ , CZEGO WIĘCEJ CHCIEĆ ? RZĄD W NIEMCZECH ZAWSZE BĘDZIE PRONIEMIECKI I NIE MA ZNACZENIA JAKIE PARTIE GO UTWORZĄ ALE TY, KOCHANECZKO ANGELO, MASZ JESZCZE POZOSTAĆ NA CZELE NIEMIEC . DLACZEGO ? A DLATEGO , IŻ NALEŻY WYBRAĆ SIĘ Z WIZYTĄ DO PÓŁNOCNEJ KOREI , BY ZAPOBIEC WOJNIE DOMOWEJ W USA . DLACZEGO ? BO GENERAŁOWIE USA NIE WYKONAJĄ ROZKAZU ATAKU NUKLEARNEGO JAKO PIERWSI , A TO JAWI SIĘ ROKOSZEM I NIEKONTROLOWANYMI WPŁYWAMI KOREAŃSKIMI . MASZ MISJĘ , UTWÓRZ WIĘC RZĄD I DO DZIEŁA , ŚWIATOWEGO DZIEŁA . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/11/25 12:57:02
OJ BOLI MNIE SERCE , OJ BOLI , GDY PATRZĘ NA PUSTOSZEJĄCE ŚWIĄTYNIE W EUROPIE ZACHODNIEJ . MILI MOI, WIERNI SĄ , BRAKUJE JEDYNIE PASTERZY . BYŁEM W BELGII I TAM PRZEPIĘKNA OGROMNA ŚWIĄTYNIA PAŃSKA STOI ZAMKNIĘTA A JEDYNIE W NIEDZIELE NA JEDNĄ MSZĘ OTWIERA SIĘ I WPUSZCZA WIERNYCH . A TURYŚCI? GDZIE SĄ TURYŚCI , PRZECIEŻ TE ŚWIĄTYNIE TO SĄ ZABYTKI KLASY ZEROWEJ ALE CO TAM ZEROWEJ, TO SĄ UNIKATY , IM JUŻ NIE MOŻNA PRZYPISAĆ ŻADNEJ KLASY , PO PROSTU SĄ BEZCENNE . MILI MOI , NALEŻY NATYCHMIAST W KAŻDEJ TAKIEJ ŚWIĄTYNI PROWADZIĆ WIECZYSTĄ ADORACJĘ NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU ORAZ POWOŁAĆ CHÓR KOŚCIELNY WYKONUJĄCY PO ŁACINIE W STYLU GREGORIAŃSKIM : ANIOŁ PAŃSKI , LITANIE ,WSZYSTKIE LITANIE ORAZ PIEŚNI WIELBIĄCE MARYJĘ BOŻĄ RODZICIELKĘ . W TEN SPOSÓB WOKÓŁ ŚWIĄTYŃ PARAFII ZGROMADZI SIĘ STAŁA ,CO NAJMNIEJ STAŁA, GRUPA OSÓB , A ŚWIĄTYNIA MOŻE BYĆ PROWADZONA , NADZOROWANA NAWET PRZEZ JEDNĄ ZAKONNICĘ I JEDNEGO KOŚCIELNEGO ORAZ SZAFARZA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU PRZEZ WSZYSTKIE DNI TYGODNIA OD 6,00 DO 18,00 ,A W NIEDZIELĘ NIECH KAPŁAN NAWET PRZYJEZDNY SPRAWUJE EUCHARYSTIĘ I STANIE SIĘ CUD POWROTU DO MACIERZY , DO KORZENI , DO BOGA W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEGO .PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/11/25 19:44:12
POLSKA POLICJA JEST OK . JEDNAK CHCĘ PRZYPOMNIEĆ , IŻ POLSKIE GWIAZDY MAJĄ USTABILIZOWANĄ SYTUACJĘ EKONOMICZNĄ I W KONTAKTACH Z LUDŹMI POKROJU . KOCHANI W TURCJI , PODCZAS PRAKTYK STUDENCKICH TRAKTUJE SIĘ POLSKIE, NAWET KSIĘŻNICZKI ,JAKO TOWAR Z KASĄ I ŻADNA Z NICH NIE WRACA Z BIŻUTERIĄ , CENNYM UBRANIEM , DUŻĄ KASĄ DO POLSKI . JESTEM WIĘC PRZEKONANY , IŻ TA GWIAZDA POTRZEBUJE OCHRONY, A NIE OSKARŻEŃ I NALEŻY TO TAK PRZEPROWADZIĆ , BY PRZYNAJMNIEJ ONA NIE WYSZŁA Z TEGO GOŁO I NIE WESOŁO . ZNAM TYCH LUDZI , GDZIE BIEDA TAM TEŻ OGROMNIE ZAKAMUFLOWANA PRZESTĘPCZOŚĆ . TO NIE SĄ LUDZIE GODNI ZAUFANIA . NA ICH OBECNĄ PSEUDO LEGALNĄ KASĘ PRACUJĄ ICH CAŁE ZASTĘPY . NATYCHMIAST UMORZYĆ WSZYSTKIE SPRAWY Z D...Ą . MĘŻCZYZNA NIE DAJE, BY ODBIERAĆ, TO PO PIERWSZE, A PO NASTĘPNE : ON DAŁ , BY WCIĄGNĄĆ JĄ W SWÓJ PLAN . POWTARZAM, UMORZYĆ SPRAWY I PRZEPROSIĆ PANIĄ , A TYCH B...W NAPIĘTNOWAĆ . NAPRAWDĘ ISTNIEJE Z ICH POWODÓW WIELE KRZYWD . ONA MŁODA I NIE ŚWIADOMA ICH PRZEBIEGŁOŚCI . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/11/25 22:40:37
CZYTAJCIE ORĘDZIA Z MEDIUGORIE . BOŻY SYN MARYI KRÓLOWEJ ŚWIATA JEZUS CHRYSTUS CZŁOWIEK BÓG , WEZWIE NAS NA SPOTKANIE PO PIERWSZEJ ŚMIERCI CIAŁA , A MY JAKIE KRÓLESTWO MAMY W SERCACH ? ZDOBYWAMY MIENIE , COŚ INNYM DAJEMY , NASTĘPNIE ODBIERAMY , ŁAMIEMY SŁOWO , SZUKAMY SPRAWIEDLIWOŚCI NASZEJ LUDZKIEJ , EKONOMICZNEJ, WŚRÓD NAM PODOBNYCH .
JEŚLI JEST TO DOBRE, TO CHYBA WYŁĄCZNIE Z POWODU UPOMNIENIA, JAKIE WINNIŚMY KAŻDEJ DUSZY , JEŚLI ZGRZESZY PRZECIW NAM I TRWA W UPORZE ,JEDNAK NAJWIĘKSZYM UPOMNIENIEM NIECH BĘDZIE SŁOWO NASZYCH PASTERZY , DLATEGO MAMY OBOWIĄZEK UCZESTNICZENIA W NIEDZIELNEJ MSZY ŚWIĘTEJ , BY DUSZA NIE STĘPIAŁA LECZ ROZKWITAŁA PODLEWANA MODLITWĄ I PIELĘGNOWANA SPOWIEDZIĄ ŚWIĘTĄ . JEZU CHRYSTE, BOŻE MOCNY, KRÓLU WSZECHŚWIATA ,BŁOGOSŁAW WSZYSTKIM TWOIM STWORZENIOM , BY TO SPOTKANIE, PO ŚMIERCI PIERWSZEJ, Z TOBĄ, OKAZAŁO SIĘ ZBAWIENIEM TYCH DUSZ Z POWODU OGROMU TWOJEGO BOŻE MIŁOSIERDZIA .KRÓLUJ NAM CHRYSTE . AMEN .
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/11/25 23:12:56
DZIŚ PRAGNĘ WAM KOCHANI JESZCZE PRZYPOMNIEĆ TAKIE ZDARZENIE . BO TAK ŁATWO PRZYCHODZI , TAKŻE MI , STRASZNEJ NĘDZY, ZABIERAĆ GŁOS PUBLICZNIE ,PRZECIEŻ W SPRAWACH BOGA . OTÓŻ RZECZ DZIAŁA SIĘ PODCZAS ŚLUBÓW WIECZYSTYCH MOJEJ CÓRKI . NA TĘ UROCZYSTOŚĆ ZAPROSIŁEM WSZYSTKICH ZMARŁYCH Z NASZEJ RODZINY I W PRZEDZIWNY SPOSÓB WIDZIAŁEM TE OSOBY , BYŁY OBECNE , JEDNAK W CHWILI NAKŁADANIA PIERŚCIENIA NA PALEC CÓRKI PRZEZ MATKĘ GENERALNĄ , DOSTRZEGŁEM , IŻ CI ZMARLI WSZYSCY JEDNOCZEŚNIE UPADLI NA TWARZE . DŁUGO TEGO DNIA ZASTANAWIAŁEM SIĘ , DLACZEGO ? PO ZIEMSKU MYŚLĄC PRZED MATKĄ GENERALNĄ ? I WIECZOREM, TEGO DNIA, DOSZEDŁEM DO WNIOSKU , NIE! TO PRZECIEŻ SAM JEZUS CHRYSTUS SWOJEJ WYBRANCE NAKŁADA PIERŚCIEŃ WIECZYSTYCH ZAŚLUBIN . TO PRZED TRONEM NAJWYŻSZEGO , PRZED BOGIEM SAMYM CI ZMARLI UPADLI , JEDNAK JA, STRASZNA NĘDZA ,POZA ICH UPADKIEM NIC WIĘCEJ NIE WIDZIAŁEM .ZAUWAŻCIE JEDNAK : NIE BĘDZIESZ BRAŁ IMIENIA PANA BOGA SWEGO NADAREMNO . CO JEDNAK MOŻE MIEĆ MIEJSCE ? A TO , IŻ OBRAŻAMY STWÓRCE , JAKO NIEGODNI MOWĄ , A CO NAJGORSZE I NIE DAJ BOŻE WSKAZYWANIE NA STWORZENIE, JAKO NA BOŻEGO SYNA . KOCHANI , NASZ PAN JEST W NIEBIE ORAZ POD POSTACIĄ NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU , ORAZ INNĄ , JEŚLI TO SIĘ BOGU SPODOBA ALE MY NIE WIEMY O TYM .DLATEGO NIE WOLNO NAM POD KARĄ ŚWIĘTOKRADZTWA NAZYWAĆ STWORZENIE BOGIEM . BÓG GDY PRZYJDZIE W CIELE , TO DOWIEDZĄ SIĘ O TYM WSZYSCY , BO BĘDZIE TO, JAK BŁYSK BŁYSKAWICY .PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/11/28 14:43:10
KOGO DZIŚ WYPADA UPOMNIEĆ PO CAŁOŚCI ? NEHEMIASZ 9,14-37. PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/11/28 14:52:54
NIE PRZESADZĘ , JEŚLI POWIEM , IŻ POLSAT , A WŁAŚCIWIE JEGO WŁAŚCICIEL WINNY JEST MOJEJ POŁOWICY CYRKA MILION PLN . NIE ROZWINĘ TEMATU ALE WYPADA SIĘ ROZLICZYĆ . MI NIE , PONIEWAŻ WSZYSTKO I WSZYSTKIM WYBACZAM , OT TAK : RAZ , DWA , TRZY . JEST TO SPRAWA HONORU . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/11/28 14:56:02
JESZCZE IZAJASZ 51,17-23. PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/11/28 15:01:04
MIAŁ BYM JESZCZE TYLE DO POWIEDZENIA ALE NAWET "ÓTROC" MILCZAŁ UMIERAJĄC NA CHOROBĘ, NIEJAKO HEMATOLOGICZNĄ . WSZYSCY WIEDZĄ O WSZYSTKIM ,A KTO NIE WIE, NICH UMIERA SZCZĘŚLIWY . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/11/30 09:07:18
KOCHANI , MOI NIE ŻRYJCIE SIĘ NA WZAJEM , BOLI MNIE JEDYNIE TO , IŻ TAK DZIELNIE ZAJMOWAŁYŚCIE SIĘ OFERMĄ W POTRZEBIE , A TYM CZASEM , WASZE WARUNKI ŻYCIOWE NA WZÓR PANI : Z ... KIEJ MAJĄ BARDZO WIELE DO ŻYCZENIA . TYMCZASEM : S .. WŁAŚCICIEL P.... U ZAROBIŁ NA WASZYM UDZIALE CYRKA MLD PLN . JEST TO DALECE NIESPRAWIEDLIWE . DLATEGO CZYNIĘ GO Ś...E ODPOWIEDZIALNYM ZA WYRÓWNANIE KRZYWD, W SENSIE GAŻ, ZA GREMIALNY UDZIAŁ W TYM SPEKTAKLU .W CIĄGU NAJBLIŻSZYCH DWÓCH TYGODNI POWINNO TO NASTĄPIĆ POCZYNAJĄC OD MOJEJ POŁOWICY PO OSTATNIĄ OSOBĘ NAWET KIEROWCĘ . NIE BĘDĘ DROBIAZGOWY : PO MILIONIE PLN WYSTARCZY . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/11/30 09:17:28
JEDNAK CZAS NAGLI , ANGELO - STARAM SIĘ NIEMAL CAŁODOBOWO , PO ŁACINIE WSTAWIAĆ SIĘ O TE DZIESIĘĆ LAT POKOJU , A TYMCZASEM GERMANIA PRZYCHYLA SIĘ DO PRZYJĘCIA PRAWA ANTYCHRZEŚCIJAŃSKIEGO . OJ NAPINACIE CIERPLIWOŚĆ STWÓRCY NAPINACIE . TO PRZYNAJMNIEJ ANGELO RUSZAJ DO K.. PÓŁ .. I ŁAGODŹ SPRAWY , BO TO NIE TAMCI SĄ ZAGROŻENIEM ALE, JEŚLI TYCH RUSZĄ MOCNI , TO ZNISZCZENIA W EUROPIE ZACZNĄ SIĘ OD NIEMIEC . RUSZ SIĘ DZIEWUCHO ! PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/11/30 20:04:46
MILI MOI , DZIEJE APOSTOLSKIE 19, 11-20. MILI MOI , OKAZUJE SIĘ , IŻ DZISIEJSZYCH WYZNAWCÓW CHRYSTUSA MOŻNA NAZWAĆ OSTATNIMI . TO CI MAJĄ BYĆ PIERWSI . DLATEGO , IŻ APOSTOŁOWIE RADOWALI SIĘ , GDY ICH BICZOWANO , ZAMYKANO W WIEZIENIACH . OCZYWIŚCIE BYLI TEŻ CHRZEŚCIJANIE MORDOWANI NA WZÓR PANA NASZEGO . DLACZEGO WIEC WSPÓŁCZEŚNI CHRZEŚCIJANIE PRZEBIJAJĄ TAMTYCH , IŻ MAJĄ STAĆ SIĘ CI PIERWSZYMI ? KOCHANI ,BO ISTNIEJĄ DZIŚ STRASZNE TORTURY TRWAJĄCE LATAMI , NA WZÓR GOTOWANEJ ŻABY . BÓG W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNY DOSKONALE O TYM WIE I DOPUSZCZA, NA SKUTEK WOLNOŚCI DO GRZECHU I WOLNOŚCI DO STAWANIA SIĘ DZIEĆMI BOŻYMI . TE CIERPIENIA DALECE PRZEKRACZAJĄ TYCH PIERWSZYCH CHRZEŚCIJAN . ZNOŚMY JE CIERPLIWIE , BO: " KTO WYTRWA DO KOŃCA BĘDZIE ZBAWIONY " . ZAUWAŻCIE , NIE CI DOSTĄPIĄ ŁASKI , KTÓRZY:" OKIEM ZA OKO " ODPŁACAJĄ , BO CI JUŻ DOSTĄPILI POMSTY WEDŁUG WŁASNYCH RĄK , W KTÓRE WZIĘLI SPRAWIEDLIWOŚĆ . JEDYNIE SPRAWIEDLIWOŚĆ TYCH , KTÓRZY DAROWALI WINOWAJCOM , SAM BÓG, WEŹMIE W SWOJE RĘCE I Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ LEPIEJ BYŁOBY TEJ OSOBIE, BY TO DOZNAJĄCY SZKODY, WYMIERZYŁ SPRAWIEDLIWOŚĆ . WŁAŚNIE MĄDROŚĆ NA TYM POLEGA : KTO BŁĄDZI , NIECH JESZCZE BARDZIEJ SIĘ SPODLI , A KTO POSTĘPUJE WŁAŚCIWIE NIECH SIĘ JESZCZE BARDZIEJ UŚWIĘCI . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/11/30 20:39:00
ZAUWAŻCIE , UCZNIOWIE PAŃSCY SPOCZYWALI CZĘSTO NA JEGO PIERSI . DLACZEGO DZIWISZ SIĘ , GDY ZAPRASZA SIĘ CIĘ DO TEGO SAMEGO ? NA TYM POLEGA PODSTĘP , JEŚLI JESTEŚ OSOBĄ JESZCZE SŁABĄ , UCIEKAJ . MILI MOI , CO INNEGO GRZECH , A CO INNEGO TRWANIE W BOJAŹNI BOŻEJ . JEŚLI ZACHĘCA CIĘ PASTERZ DO GRZECHU , TO LEPIEJ BY :"K.. M... P... M... D.. SZ... I P... W M...". JEDNAK TY MUSISZ MIEĆ ROZEZNANIE, CO JEST GRZECHEM A CO NIM NIE JEST . WŁAŚNIE NA TYM POLEGA WZRASTANIE DO ŚWIĘTOŚCI . SZATAN TYLKO CZEKA NA CIEŃ POWODU DO GRZECHU I JUŻ CIĘ MA . NAWET ZAMIAR ŚWIĘTY, PRZEMIENI W POŻĄDLIWOŚĆ . NIECH BĘDZIE TO, TWOIM ZNAKIEM ODDALENIA OD STWÓRCY . WRACAJ NATYCHMIAST . MNISI PRAWOSŁAWNI WYBIERALI MIEJSCA WOLNE OD KOBIET , BY ŚWIĘTOŚĆ OPANOWAŁA DUSZĘ . CZULI TO ZNIEWOLENIE, SPOCZYWANIE Z KOBIETĄ , ODSUWALI NA PLAN TAK DALEKI , IŻ IM NIE OSIĄGALNY I PRZEZ TO STAWALI SIĘ PEŁNI PRAWDZIWEJ CZYSTOŚCI . STAWALI SIĘ LUDŹMI NIEBA . A MY TRWAJMY W WOLNOŚCI DZIECI BOŻYCH NA WZÓR CHRYSTUSA . NIE ZALEŻNIE KTO JEST OBOK MNIE ,TO NIE JEST POWÓD DO GRZECHU .JEDNAK, JEŚLI PŁONIESZ, MUSISZ SIĘ OŻENIĆ I JUŻ .CZASAMI BÓG ZEZWALA NA ODDALENIE SIĘ ŻONY . JEŚLI NIE ZNAJDUJESZ W SOBIE TEGO POWODU , TO MOŻESZ CZYNIĆ WYRZUT BOGU I WSZYSTKO SIĘ ZMIENI , TYLKO NIE GRZESZ . BÓG CIĘ ZNA I WIE , IŻ POJĄŁEŚ ŻONĘ . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/11/30 20:50:15
CZUJĘ POTRZEBĘ ,BY CI PRZYPOMNIEĆ , IŻ POZA JEDNYM WYJĄTKIEM ZAWSZE MIAŁEM ŻONĘ . BÓG CIĘ WIDZI I ZNA TWOJE POTRZEBY FIZJOLOGICZNE , DLATEGO WIE , BO TAK ZAŁOŻYŁ , IŻ ŹLE BYĆ MĘŻCZYŹNIE SAMEMU , DLATEGO STWORZYŁ EWĘ . WSZYSTKO O CZYM MÓWIŁEM WCZEŚNIEJ JEST PRAWDĄ ALE Z WOLI BOŻEJ POZA MOJĄ ŚWIADOMOŚCIĄ I JAKBY MNIE STRASZNEJ NĘDZY NIE DOTYCZY . BYĆ MOŻE KIEDYŚ BÓG ZEZWOLI NA DOCIEKANIE POWODÓW TAKIEGO STANU , NIECH I TAK BĘDZIE . JEDNAK CO MI DO TEGO ? PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/04 01:09:14
TAK CZĘSTO PYTAMY RETORYCZNIE :" A IMIĘ JEGO 44" . I OTWORZYŁEM PISMO ŚWIĘTE : DRUGA KSIĘGA KRÓLÓW PRZYPISY : " POWIEDZENIE OBRAZOWE, WYRAŻAJĄCE TRAGICZNĄ SYTUACJĘ ".
" U HEBRAJSKICH PISARZY BÓLE PORODOWE STANOWIŁY CZĘSTO SYMBOL WIELKICH CIERPIEŃ I ZMARTWIEŃ " .
MOŻNA WIĘC ODNIEŚĆ TEN SYMBOL DO TRAGICZNEJ , CZY ABY NA PEWNO SYTUACJI ŚW. OJCA ? A MOŻE JEST JESZCZE BARDZIEJ TRAGICZNA SYTUACJA , JAKIEJŚ POSTACI, NIBY JAWNEJ LECZ UKRYTEJ . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/04 18:36:48
KOCHANI , MILI , WSPANIALI : JEREMIASZ 13,15-17 . JEST TO BARDZO WAŻNY TEKST PISMA ŚWIĘTEGO , A TERAZ CZYTAJCIE DALEJ , SŁOWA CZŁOWIEKA, WASZEGO BRATA ,STRASZNEJ NĘDZY . KOCHANI , MATKA BOŻA, SWEGO CZASU, ZEZWOLIŁA, W MEDZIUGORJE, DOTYKAĆ SIĘ ZGROMADZONYM OSOBOM , JEDNAK PO KRÓTKIM CZASIE WIDZĄCY ZACZĘLI KRZYCZEĆ, BY TEGO NIE ROBIONO , BO SUKNIA MARYI, W MIEJSCACH DOTYKANIA, STAJE SIĘ BRUDNA , CIEMNIEJE . A TERAZ PRZENIEŚMY SIĘ DO CHWILI SPOTKANIA NASZEGO PANA Z MARIĄ MAGDALENĄ TUŻ PO ZMARTWYCHWSTANIU W TE SŁOWA :" NIE DOTYKAJ MNIE , BO NIE WSTĄPIŁEM JESZCZE DO DOMU OJCA MEGO " . DLACZEGO NASZ PAN JEZUS CHRYSTUS NIE ZAAKCEPTOWAŁ MARI MAGDALENY , CZYŻBY UCZYNIŁA Z CIAŁEM PANA , OCZYWIŚCIE Z CZYSTEJ MIŁOŚCI , COŚ , CO JĄ POBRUDZIŁO I NA TĘ CHWILĘ WYMAGAŁA OCZYSZCZENIA . SARA CZARNA MADONNA MOGŁA WIĘC BYĆ OWOCEM JEJ MIŁOŚCI ALE WYJĘTYM Z CIAŁA PANA, PODCZAS BOŻEJ TAM NIEOBECNOŚCI . NASZ PAN JEZUS CHRYSTUS PRZESTRZEGAŁ PRAWA W CAŁOŚCI I NIE POPEŁNIŁ GRZECHU . JEST LWEM , KTÓRY ZWYCIĘŻYŁ PIEKŁO I SZATANA . JEŚLI WIĘC SZLACHETNIE URODZENI MAJĄ SWOJE POCZĄTKOWE UMIEJSCOWIENIE W SARZE , TO NALEŻAŁOBY ZAPYTAĆ MARYJĘ MATKĘ BOGA ŻYWEGO JEZUSA CHRYSTUSA O ŚWIATŁO W TEJ, JEŚLI ZNACZĄCEJ, SPRAWIE . PAMIĘTAJMY , IŻ WCIĄŻ I BEZ PRZERWY , MATKĄ , SIOSTRĄ , BRATEM PANA NASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA , WEDŁUG BOGA WŁASNYCH SŁÓW, SĄ : KTÓRZY PRZESTRZEGAJĄ PRAWA BOŻEGO . TO NAM POWINNO WYSTARCZYĆ ZA WSZYSTKIE WYJAŚNIENIA . BÓG NAWET SAM SIEBIE NIE OSZCZĘDZIŁ LECZ WYDAŁ SZATANOWI NA TORTURY, AŻ DO ŚMIERCI , PIERWSZEJ ŚMIERCI , BOGU JEDYNEJ , BO ZMARTWYCHWSTANIE , ROZWIAŁO WSZELKĄ WĄTPLIWOŚĆ , IŻ BYŁA TO JEDYNA , KRÓTKA ŚMIERĆ . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/05 09:50:56
DRODZY , KOCHANI , TO WYGLĄDA WYJĄTKOWO NIESMACZNIE , IŻ PLOTKARSTWO NAWET W SFERACH RZĄDOWYCH STOSOWANE JEST POWSZECHNIE WOBEC WYSOKO POSTAWIONYCH ADWERSARZY POLITYCZNYCH . DLATEGO WOŁAM DO OPINII PUBLICZNEJ POZOSTAWCIE PLOTKARZY SAMYCH SOBIE A W DOWODZIE ZADOŚĆ UCZYNIENIA ADWERSARZOM POLITYCZNYM FUNDUJCIE IM NOWE KADENCJE , BY ZĘBY PLOTKARZY, JEŚLI SIĘ NIE SKRUSZĄ , TO NIECH ZESTARZEJĄ Z OCZEKIWANIA NA ROZSZARPYWANIE ZDOBYCZY I ZARÓWNO W JEDNYM JAK I DRUGIM WYPADKU OFIARA UJDZIE CAŁO . OCZYWIŚCIE PSEUDO OFIARA , GDYŻ NIE JEST SIĘ NIĄ " DOPÓTY, DOPÓKI " FAKTY TEMU PRZECZĄ . ZACHĘCAM DO NOWEJ KADENCJI , BO DZIAŁALNOŚĆ I ROZWÓJ STOLICY JEST DOBRY A IMMUNITET SIĘ PRZYDA . NAPRAWDĘ MIŁO POPATRZEĆ , IŻ WYSPA SAMOTNA STAWIA TAK DZIELNY OPÓR NAWALE PISOWSKIEJ SZTAMPY . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/06 23:05:30
BOŻE ,TY PRZYSZEDŁEŚ DO ŹLE CZYNIĄCYCH ALE NIE PO TO, BY Z NIMI POSPOŁU UŻYWAĆ ŚWIATA LECZ BY NAWRACAĆ , UKAZYWAĆ SUMIENIE I SERCE A NADE WSZYSTKO MIŁOŚĆ BOŻĄ . CELNIK KANTOWAŁ JAK I KOGO POPADNIE . NAWRÓCIŁ SIĘ , POSTANOWIŁ ZADOŚĆUCZYNIĆ SWOIM OFIAROM . MARIA MAGDALENA CENNYM OLEJKIEM NAMAŚCIŁA GŁOWĘ BOGU A ŁZAMI UMYŁA I WŁOSAMI WYTARŁA BOGU NOGI . OTO NAWRÓCENIE , SZATAN NIE PRZEBYWAŁ W OBECNOŚCI BOGA A ŹLI LUDZIE, SAMOTNIE, W ZETKNIĘCIU Z MIŁOŚCIĄ BOŻĄ, NAWRACALI SIĘ , BO ULECZENI , BO SUMIENIE DOCHODZI DO GŁOSU NIE JEST ZAKŁÓCANE WOLĄ ZŁEGO DUCHA , BO ZŁY DUCH NIE BYŁ W STANIE ZNIEŚĆ OBECNOŚCI BOGA . NIE ULEGA ŻADNEJ WĄTPLIWOŚCI , IŻ UCISK NA ZIEMI DOTYKA WSZYSTKICH I TYCH NA ZEWNĄTRZ KOŚCIOŁA JAK I TYCH W JEGO WNĘTRZU . DOWODEM SĄ WOJNY , INWIGILACJE , PRZYGOTOWYWANIE DO PRZYJĘCIA ZNAKU BESTII , N.P.: POPRZEZ WSZCZEPIANIE CZIPÓW . NIE WOLNO WAM TEGO ROBIĆ PRZYJMOWAĆ POD SKÓRĘ CZIPÓW . BROŃ WAS PRZED TYM BOŻE . POWSZECHNIE TRAKTUJE SIĘ LUDZI GAZEM . NA TEGO TYPU ZBRODNICZE DZIAŁANIE WYRAZIŁA ZGODĘ NA ZIEMI WSZELKA WŁADZA . KOCHANI , TO : WSZELKA, JEST STRASZNE I PRZERAŻAJĄCE . ŚWIĘCI W DOMYŚLE I BÓG NIE WYRAŻAJĄ NA TO ZGODY . CZŁOWIEK TO CZYNI ALE NA WŁASNY KOSZT TO CZYNI . TO SAMO CZYNILI NAZIŚCI POD WŁADZĄ .... NIEMIECKA DZIEWCZYNA DOBROWOLNIE OPĘTANA BYŁA TAKŻE DUCHEM TEGO PRZYWÓDCY , KTÓRY PRZEBYWA W PIEKLE . DLATEGO KOCHANI MAMY WZRASTAĆ W MIŁOŚCI BOŻEJ , BY KRÓLESTWO BOŻE W NAS ZAISTNIAŁO . ZŁE POSTĘPOWANIE, NAWET POD PŁASZCZYKIEM JAKICHŚ TAM KONIECZNOŚCI , NIE SĄ USPRAWIEDLIWIENIEM , BO ŹLI ZAWSZE MOTYWUJĄ TO PRZYŚWIECANIEM IM WYŻSZYCH CELÓW . TYLKO BÓG MOŻE WSZYSTKO I NIKT SIĘ TEMU NIE PRZECIWSTAWI ,BO BÓG ZAWSZE JEST DOBRY . KOCHANI , JA, STRASZNA NĘDZA, NIE PISZĘ TEGO, BO MI TAK SIĘ CHCE LECZ DLATEGO , IŻ ZGOTOWANO MI I DZIŚ WSPANIAŁĄ KOMORĘ GAZOWĄ, I Z TEGO WYNIKAJĄ TE MOJE SŁOWA . JA NĘDZA MOGĘ MÓWIĆ LUB NIE ALE TO I TAK NIE MA ZNACZENIA , BO PLAN TYCH .. JEST REALIZOWANY , I NICZEGO , ŻADNEJ WŁADZY NA ZIEMI SIĘ NIE LĘKAJĄ , SĄ BEZKARNI , ŻYJĄ NIEJAKO W JAKICHŚ TAM NIEBOTYCZNYCH CELACH . JEDNAK NIEBO OSIĄGNĄ CI ,KTÓRZY TEN UCISK ZNIOSĄ DO KOŃCA ALE NIE CI , KTÓRZY DOKONUJĄ TEGO UCISKU , BO HISTER , BO HEROD , BO NERON , BO ... ONI SIĘ NIE NAWRÓCILI . KOCHANI , NIC TO , MARYJA PŁACZE NA WIDOK POTĘPIONYCH , JEDNAK BÓG POD GROŹBĄ POTĘPIENIA ZABRANIA NAM ŻALU NAD WYBIERAJĄCYMI PIEKŁO . WYBRALI I KONIEC , JEDNAK TU NA ZIEMI MAMY SIĘ WZAJEMNIE WSPIERAĆ I ZAWSZE NALEŻY TO ROBIĆ DOBRZE , BO WSPIERANIE POPRZEZ OKRADANIE , GAZOWANIE , PODPORZĄDKOWYWANIE , ZADAWANIE BÓLU NA WSZYSTKIE SPOSOBY , JEST ZŁEM , BRAKIEM MIŁOŚCI JEST ODDALANIEM OD KRÓLESTWA BOŻEGO NA ZIEMI , A TO KRÓLESTWO W NAS MA SIĘ ZRODZIĆ . OCZYWIŚCIE NIE MÓWIŁ BYM O TYM GDYBY NIE TEN UCISK ALE GDZIE SĄ EWANGELIE , GDZIE KAZANIA , NAUCZANIE DO DOBRA . CZYŻBY TEGO NIE BYŁO SKORO TAKA NĘDZA ZABIERA SIĘ ZA NAUCZANIE , WSKAZYWANIE CO DOBRE A CO ZŁE ? MILI MOI , BOI SIĘ I MNIE SZATAN I UKAZUJE W JAK NAJGORSZYM ŚWIETLE DLATEGO PROSZĘ O TO BYŚCIE NIKOGO NA ZIEMI NIE NAŚLADOWALI W CZYNACH LECZ POSTĘPOWALI WEDŁUG ZDROWEJ NAUKI Z PISMA ŚWIĘTEGO . BARDZO WAŻNA JEST ZNAJOMOŚĆ NOWEGO TESTAMENTU ORAZ LISTÓW PIOTRA , PAWŁA . KOCHANI , WYRASTAJMY NA TYM CO ZDROWE , NA SŁOWACH NASZEJ KRÓLOWEJ MATKI BOŻEJ , KTÓREJ TO SŁOWA PŁYNĄ Z MEDIUGORJE . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/07 00:32:54
MILI MOI ,ATAK GAZEM NIE USTAJE , WCIĄŻ DOMAGAJĄ SIĘ CZEGOŚ ODE MNIE . NO DOBRZE ZWRÓCĘ UWAGĘ NA SYTUACJĘ W POLSCE . MÓWIŁEM WCZEŚNIEJ ROZWIĄZUJCIE PARLAMENT I ORGANIZUJCIE NOWE WYBORY , A CI NIC , ROBIĄ SWOJE . MÓWIŁEM , IŻ JEST JUŻ POSTANOWIONE , BY DOTKNĄĆ FINANSOWO POLSKĘ . I TAK OD WTORKU DZIENNIE PO 100 000 EURO PŁACIĆ BĘDĄ KARY ZA WYCINKĘ POSUSZU . A JUŻ W ZASIĘGU NASTĘPNA KARA PO 250000 EURO ZA JEDNEGO NIERELEGOWANEGO UCHODŹCĘ . A MOGŁO BYĆ TAK DOBRZE , PO NOWYCH WYBORACH . CAŁĄ SPRAWĘ, PRZED CHWILĄ, PRZEKAZAŁEM STWÓRCY I OTWORZYŁEM PISMO ŚWIĘTE , Z CZTERECH TOMÓW, LOSOWO : "LECZ NIE NIWECZCIE JEJ CAŁKIEM ! USUŃCIE JEJ ODROŚLE , GDYŻ NIE NALEŻĄ DO JAHWE . ALBOWIEM DOM IZRAELA I JUDY ZUPEŁNIE MNIE ZDRADZIŁ -OGŁASZA JAHWE .ZAPARLI SIĘ JAHWE , MÓWIĄC : <<NIE TEN[ NASZYM PANEM]! NIE PRZYJDZIE NA NAS NIESZCZĘŚCIE , NIE DOZNAMY MIECZA NI GŁODU . A PROROCY SĄ JAK WIATR I NIE MA W NICH SŁOWA JAHWE << . DLATEGO TAK MÓWI JAHWE , BÓG ZASTĘPÓW : - TAK IM SIĘ STANIE , GDYŻ TAKIE MOWY GŁOSILI ;OTO JA W USTACH TWOICH MOJE SŁOWA OGNIEM UCZYNIĘ , A Z LUDU TEGO - DREWNA , KTÓRE ON STRAWI ". BOŻE, DLACZEGO MI TO CZYNIĄ I ZMUSZAJĄ DO ROLI , TEJ ROLI . CZY MUSZĄ MNIE TRAKTOWAĆ TYM GAZEM ? A JA CZY MUSZĘ UCIEKAĆ SIĘ DO CIEBIE ?A TY CZY MUSISZ DAĆ TAKI ODWET ? WYBACZ IM BOŻE ,MOŻE ZROZUMIEJĄ I ODDADZĄ TOBIE CO TWOJE, A CEZAROWI CO CESARSKIE . AMEN .
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/07 21:38:29
BEATKO, WSZYSTKO ROBISZ DOBRZE I W TYM PROBLEM , DLATEGO PROPONUJĘ PANIĄ W...N NA TO STANOWISKO . TOBIE PROPONUJĘ ROLĘ N-LKI ORAZ SPRAWA JEST PILNA I TYLKO TY MOŻESZ SIĘ TYM ZAJĄĆ . CI Z UNII JUŻ POBIERAJĄ KARY OD POLSKI I TO SIĘ TYLKO NASILI , DLATEGO POLSKA MA OBOWIĄZEK SPROSTAĆ TEMU ZADANIU PERSWAZJĄ , DOBRYM IMAG ALE TEŻ FINANSOWO . ROZUMIESZ, POTRZEBNA JEST KASA . JUŻ MÓWIŁEM I POWTARZAM , SPRAWA JEST PILNA , PROSZĘ, W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM , POWOŁAĆ W KAŻDYM PAŃSTWIE MINIMUM JEDEN BANK I TAM UMIESZCZAĆ POLSKIE W PLN REZERWY . ROZUMIESZ ,REZERWY A TYCH POLSKA MA TYLE ILE POLACY MAJĄ OSZCZĘDNOŚCI . DWA BILIONY ? NO WIDZISZ I TE PIENIĄDZE NALEŻY POŻYCZAĆ TAM ZA GRANICĄ TEMU BANKOWI , W KTÓRYM TA REZERWA BĘDZIE PRZECHOWYWANA NA DZIAŁALNOŚĆ TEGO BANKU NA TYM TERENIE , ROZUMIESZ ? TAK? PO KRÓTKIM CZASIE BANK ZAROBI , ZWRÓCI REZERWY A DOCHÓD PRZEKAŻE POLSKIEMU BUDŻETOWI , BO BUDŻET PAŃSTWA W POROZUMIENIU Z NBP ZAŁOŻY TĘ DZIAŁALNOŚĆ , ROZUMIESZ ? BY UNIKNĄĆ RYZYKA SAMA MUSISZ SIĘ TYM ZAJĄĆ , BĘDZIESZ MIAŁA FUL PRACY W OK. 200 BANKACH NA CAŁYM ŚWIECIE . CZY TO JASNE? I WÓWCZAS BĘDZIE STAĆ POLSKĘ NA KARY UNIJNE ORAZ NA WYRÓWNANIE DOPŁAT WEDŁUG OBECNYCH ZASAD UNIJNYCH PO 2020 ROKU , KTÓRE TO DOPŁATY SPADNĄ NA ŁEB NA SZYJĘ . CZY TY TO ROZUMIESZ ?TAK ? TO , PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/09 02:03:28
KOCHANI , TE POLSKIE BANKI W KAŻDYM KRAJU ŚWIATA , MAJĄ PEŁNIĆ GŁÓWNIE FUNKCJĘ POMOCY NAJUBOŻSZYM , USUWANIA BIEDY ORAZ PROWADZIĆ DO ODKRYWANIA MOŻLIWOŚCI , CZYLI W KONSEKWENCJI ODKRYWANIA MIŁOŚCI BOŻEJ , CZYLI BUDOWANIA KRÓLESTWA BOŻEGO , KTÓRE MA ZRODZIĆ SIĘ W NAS .
KOCHANI , BIEDA ZAZWYCZAJ POJAWIA SIĘ W RODZINIE , DLATEGO POMOC , KTÓRA MA NADEJŚĆ MA NA CELU POMOCY OSOBIE W RODZINIE , KTÓRA POKIERUJE LOSEM RODZINY W CELU ZAMOŻNOŚCI PRZYNAJMNIEJ NA POZIOMIE DOSTATKU ŻYWNOŚCIOWEGO . DLATEGO, JEŚLI SPRAWA DOTYCZYĆ BĘDZIE PAŃSTW O CIEPŁYM KLIMACIE I SUCHYM , TO KLIMAT NIEJAKO WYMUSZA NA MIESZKAŃCACH NIEUSTANNE ZABIEGANIE O WODĘ , BO JEJ DOSTATEK TO DOBROBYT . DLATEGO BANK POŁOŻY WYSIŁEK NA DOTOWANIU OSÓB W RODZINACH BIEDNYCH , KTÓRE POCZYNIĄ WYSIŁEK DO BUDOWY URZĄDZEŃ POMAGAJĄCYCH W GROMADZENIU WODY PROSTO Z ATMOSFERY NA WIELE SPOSOBÓW . TU PORUSZĘ TEMAT : W ZIEMI SĄ ŻYŁY WODNE . POD PUSTYNIAMI SĄ JEZIORA WÓD SŁODKICH . DLACZEGO TAK JEST ? W ATMOSFERZE ZAWSZE JEST PARA WODNA . MOŻNA WIEC JĄ SKRAPLAĆ . UWAŻAJ . JEŻELI WEŹMIESZ DUŻO KULEK O CORAZ TO MNIEJSZYCH ŚREDNICACH , WSYPIESZ JE DO NACZYNIA I POTRZĘSIESZ NIM TO KULKI UŁOŻĄ SIĘ : NA DOLE BĘDĄ TE O NAJMNIEJSZEJ ŚREDNICY . JAKIE TO MA ZNACZENIE DLA ICH ZEWNĘTRZNEJ WILGOTNOŚCI . TE DUŻE KULKI NA WIERZCHU POKRYJĄ SIĘ NAJMNIEJSZA ILOŚCIĄ WODY . STWIERDZENIE , IŻ SĄ WILGOTNE BĘDZIE PROBLEMEM ALE WĘDRUJĄC W GŁĄB DOSTRZEŻEMY TAKĄ ZALEŻNOŚĆ DLA KULEK Z POWODU MALEJĄCEJ ŚREDNICY ICH ŁĄCZNA POWIERZCHNIA BĘDZIE CORAZ WIĘKSZA DLATEGO, POMIMO TAKIEJ SAMEJ WILGOTNOŚCI KULEK NA I POD SPODEM , TO ILOŚĆ WODY NA POWIERZCHNI ZAWSZE BĘDZIE MNIEJSZA OD TEJ NA DOWOLNEJ GŁĘBOKOŚCI . I TERAZ UWAŻAJ, KULKI NA PEWNEJ GŁĘBOKOŚCI ZACZNĄ ODDAWAĆ WODĘ ,BO ONA SAMA STANIE SIĘ KULKĄ NIEJAKO POKRYWAJĄCĄ SIĘ WILGOCIĄ I DOCHODZI DO SKROPLENIA . A WSZYSTKO ODBYWA SIĘ NA ZASADZIE ENTROPI , WYRÓWNYWANIA ZABURZEŃ , ANOMALII A W TYM PRZYPADKU PRZEKAZYWANIA NA ZASADZIE STYKU POWIERZCHNI WILGOCI , CZYLI CZĄSTECZEK WODY , A TE TWORZĄ ŻYŁY WODNE , A NAWET JEZIORA .SĄ TEŻ ROŚLINY MAGAZYNUJĄCE WODĘ Z ATMOSFERY.MASZYNY SŁONECZNE SKRAPLAJĄCE WODĘ NA SKALĘ PRZEMYSŁOWA POCZYNAJĄC OD 10 CZY 100 LITRÓW NA DOBĘ . TO POZWOLI NA TWORZENIE OAZ , TURYSTYKĘ , WYCHODZENIE Z BIEDY .PRAWO KOŚCIELNE DOBRZE PRZESTRZEGANE ZAWSZE SŁUŻY RODZINIE A SPOŁECZEŃSTWU WOLNOŚĆ OD PRZELUDNIENIA . ROZUMIEMY O CZYM CHCE MÓWIĆ , TAK ? BANK MA DOSTRZEC MOŻLIWOŚCI I SPOSÓB WYCHODZENIA Z BIEDY I W TEN SPOSÓB INWESTOWAĆ ŚRODKI, OCZYWIŚCIE SPODZIEWAJĄC SIĘ ZWROTU Z ZYSKIEM .
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/09 02:12:01
DLATEGO BEATKO, DOBRZE BY BYŁO, GDYBYŚ NADZOROWAŁA TO ZBOŻNE DZIEŁO USUWANIA STREF GŁODU W ŚWIECIE , TWORZĄC WEDŁUG ZAMYSŁU M. M. BANKI . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/09 18:41:45
KOCHANI , TERAZ KILKA SŁÓW PRZEKRACZAJĄCYCH NAWET MOŻLIWOŚCI EKONOMICZNE .. . RZECZ W TYM , IŻ W TYCH POLSKICH ZAGRANICZNYCH BANKACH NALEŻY UŻYĆ POLSKICH REZERW WYNIKAJĄCYCH Z OSZCZĘDNOŚCI OBYWATELI ALE LUD PROSTY LUBI MIEĆ PIENIĄDZE I UŻYWAĆ W ZALEŻNOŚCI OD POTRZEB I BARDZO DOBRZE , DLATEGO W KRAJU POWINNY POZOSTAĆ REZERWY TYCH REZERW . TO JUŻ POZA OBOWIĄZKIEM ALE JA POKUSIŁBYM SIĘ NAWET UŻYĆ TYCH REZERW OD REZERW ,TO BYŁOBY ZALEDWIE ICH OK 35% W CELU SPŁATY DŁUGU PUBLICZNEGO W KWOCIE OK . BILIONA PLN . TO RYZYKO OKAŻE SIĘ TYLKO TEORETYCZNE I W CIĄGU ROKU SYTUACJA BĘDZIE ZUPEŁNIE STABILNA . TO CO OTRZYMAMY OKAŻE SIĘ BYĆ POLSKĄ DEMOKRATYCZNĄ I WOLNĄ . A NA ARMIĘ BĘDZIE MOŻNA WYDAĆ JEDNORAZOWO W ZALEŻNOŚCI OD POTRZEB NAWET PÓŁ BILIONA W 2018-20 DODATKOWO . DLATEGO PRZEMYŚL TO I NIE LĘKAJ ,BĘDZIE WSPANIALE A NAWET LEPIEJ , NA TYLE, BY POMYŚLEĆ W 2020 O TYM , BY OBYWATEL POLSKI ; COŚ ZNACZYŁO W ŚWIECIE , TO ZNACZY , BY POLAK Z TEGO TYLKO TYTUŁU OTRZYMYWAŁ TE 500 PLN . TO JEST KONIECZNE Z UWAGI NA TO , IŻ KONIECZNY JEST BALAST POCHODZĄCY BEZPOŚREDNIO OD WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH , KTÓRY MOŻE BYĆ WIĘKSZY DLA SPRZYJAJĄCEJ KONIUNKTURY .BOJE SIĘ , IŻ SIĘ ZATRZESZ , BO NIE MAM UMIARU W POMYSŁACH , GDY ZNAJDĘ GODNEGO ADWERSARZA , OCZYWIŚCIE NIE ODPOWIADAJ , BO MA TO BYĆ W MONOLOGU . PO CZYNACH CIĘ POZNAM I TO ,CZY MOŻNA JESZCZE Z TOBĄ GADAĆ . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/10 10:23:43
BÓG STWORZYŁ NAS NA OBRAZ I PODOBIEŃSTWO SWOJE , DLATEGO DOPUŚCI NAS DO TRWANIA W SWOJEJ OBECNOŚCI , JEŚLI PODOBNIE JAK I BÓG BĘDZIEMY BEZ SKAZY . BÓG JEST BOGIEM WSZELKIEGO STWORZENIA I GRZECHU TEŻ . JEDNAK OBDARZYŁ NAS ROZUMEM I WOLNĄ WOLĄ , TO DO ZGŁADY TEGO CO NIE SŁUŻY ZBAWIENIU A SZCZEGÓLNOŚCI NASZ GRZECH, WYMAGA TAKŻE NASZEJ DOBREJ WOLI I ŻALU , I PRZYZNANIA SIĘ PRZED BOGIEM ORAZ WOLI NASZEJ WYRZECZENIA SIĘ NA ZAWSZE GRZECHU , A WÓWCZAS BÓG TEN GRZECH UMIESZCZA W PRZEPAŚCIACH SWEGO MIŁOSIERDZIA NA ZATRACENIE I PONOWNIE STAJEMY SIĘ WOLNYMI, DZIEĆMI BOŻYMI .
KOCHANI , W TAKIM UJĘCIU , :" OJCZE NASZ ...." A W SZCZEGÓLNOŚCI :" ...I NIE WÓDŹ NAS NA POKUSZENIE ALE NAS ZBAW ODE ZŁEGO . AMEN " NABIERA FUNDAMENTALNEGO ZNACZENIA , BO JEST TO PROŚBA , BY BÓG CHRONIŁ NAS OD ZŁA, OD GRZECHU , W KTÓRY NA SKUTEK SWOJEJ BŁOGIEJ CIEMNOTY WCHODZIMY , JEŚLI TO MOŻLIWE NAWET WE ŚNIE .BÓG JEST BOGIEM WSZYSTKIEGO I ZAWSZE PANUJE NAD WSZYSTKIM ALE INGERUJE W WOLNOŚĆ DUSZY TYLKO NA JEJ CHĘĆ , POZWOLENIE . ROZUMIESZ , TAK? SZATAN NIE PYTA O NIC ,TYLKO DZIAŁA WSZĘDZIE TAM GDZIE NIE NAPOTYKA NA BARIERĘ ZAKAZU BOŻEGO .PODAM PRZYKŁADY : SZATAN POKAŻE CI PIĘKNO DÓBR , POWAB OSÓB , ODNOSZĄCYCH SUKCESY W ZŁYM POSTĘPOWANIU . OBECNIE BEZPRAWNEMU ODDZIAŁYWANIU (GRABIEŻE , ROZBOJE , ZNISZCZENIA , GWAŁTY , TERRORYZM ,...) TA RÓŻNORODNOŚĆ ŚWIATA JEST PODDAWANA GŁÓWNIE TYM ,KTÓRZY SIĘ NIE MODLĄ, CZYLI NIE PROSZĄ BOGA "I NIE WÓDŹ NAS NA POKUSZENIE " . A TERAZ , JEŚLI ZABIERZEMY TĘ PROŚBĘ SKIEROWANĄ DO BOGA TO BĘDZIE TO RÓWNOZNACZNE Z TYM " POZWALAJ MI PALIĆ , BIĆ I RABOWAĆ . DOJDZIE DO KOMPLETNEGO ZNISZCZENIA ŚWIATA , BO BÓG NAWET WYBRANYM NIE BĘDZIE MÓGŁ POMÓC , GDYŻ BOGA W:" OJCZE NASZ ... "OTO NIE POPROSZĄ , A DZIĘKI KOMU MA TO SIĘ STAĆ ? GŁÓWNEMU PASTERZOWI ? NA BOGA ŻYWEGO! MIEJ MIŁOSIERDZIE NAD SOBĄ , JEŚLI TRZODA TWOJA CIĘ NIE INTERESUJE . MIESIĄC WŁOSIENNICY , NA OTRZEŹWIENIE . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/10 11:02:18
A MOŻE ROZWIĄZŁOŚĆ CZŁOWIEKA JUŻ TAK DALEKO ZASZŁA , IŻ WYMAGA BÓG TOTALNYCH ZNISZCZEŃ , OHYDY CAŁKOWITEGO ZNISZCZENIA WSZYSTKIEGO CO PIĘKNE , WARTOŚCIOWE W UJĘCIU LUDZKIM , A BOŻYM KOMPLETNIE ZBĘDNYM I ODDALA OD BOGA . JEDNAK JEST TO BŁĘDNE ROZUMOWANIE , BO MEDIUGORIE OD CZASU OBJAWIEŃ MARYJNYCH POSUNĘŁO SIĘ W TYM CO PIĘKNE I SŁUŻY LUDZIOM ,NAWET W ŻYCIU DOCZESNYM .BOŻE MÓJ , ŚW. JANOWI PAWŁOWI SIĘ PODOBAŁO :" OJCZE NASZ ..." ORAZ OJCU PIO , ORAZ WSZYSTKIM ŚWIĘTYM PO ZIEMSKIEJ PODRÓŻY , A TU NAGLE JAKAŚ DZIWNA ŚWIATŁOŚĆ NASZŁA .... BOŻE PRZEMÓW : " KTO SŁUCHA MOJEJ NAUKI I WIERZY TEMU , KTO MNIE POSŁAŁ , MA ŻYCIE WIECZNE I NIE BĘDZIE POTĘPIONY ALE JUŻ PRZESZEDŁ ZE ŚMIERCI DO ŻYCIA . .... LECZ JEŚLI JEGO PISMOM NIE WIERZYCIE , TO JAKŻEŻ UWIERZYCIE MOIM SŁOWOM ." - EWANGELIA WEDŁUG JANA 5, 24-47.PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/10 11:50:45
KOCHANI : ".. NIE DOPUŚĆ NAS DO ZŁEGO .. " , TO ZA MAŁO , BO SZATAN TYLKO CZEKA NAWET NA NAMIASTKĘ TEGO CO ZŁE, BY PRZEDOSTAŁO SIĘ DO TWOJEJ DUSZY , BY ZACZĘŁA TYM ŻYĆ, TEGO PRAGNĄĆ " . TU POTRZEBNE JEST OSTRE POSTAWIENIE SPRAWY I NIE ZRZUCANIE ODPOWIEDZIALNOŚCI NA BOGA ORAZ NIE ROZKAZYWAĆ BOGU . CZUJESZ ILE W TYM TAKTU I ULEGŁOŚCI : ".. NIE WÓDŹ NAS NA POKUSZENIE .. " . NA SĄDZIE OSTATECZNYM DLA ODRZUCAJĄCYCH BOGA , TEGO TYPU SFORMUŁOWANIE MOŻE BYĆ ZDRADLIWĄ LINIĄ OBRONY . A TYMCZASEM BĘDZIE TO NIE DOCHOWANIEM WOLNEJ WOLI DUSZY . SZATAN NA TAKIE NIUANSE TYLKO CZEKA . GDYBY BÓG OPUŚCIŁ NAS NA CHWILĘ PRZESTALI BYŚMY ISTNIEĆ ALE ISTNIEJEMY I JEST TO W NASZEJ WOLNEJ WOLI . TA ZMIANA JEST NAWOŁYWANIEM DO POZBAWIENIA DUSZY WOLNEJ WOLI . TEGO CZYNIĆ NIE WOLNO I JEST TO ... BOŻE , HEREZJĄ ? PROSZĘ POTRAKTOWAĆ TE SŁOWA, JAKO WARSZTATY DUCHOWEJ MĄDROŚCI I ZMIANOM SIĘ NIE PODDAWAĆ . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/10 12:31:34
KOCHANI , ZAUWAŻCIE NA UBÓSTWO MYŚLI W TYM : ".. NIE DOPUŚĆ NAS DO ZŁEGO... " TU SZATAN MOŻE POWIEDZIEĆ ,TY SAM O SOBIE STANOWISZ, SAM CHODZISZ . A TO NIE PRAWDA, ŻYJEMY W BOGU I Z BOGIEM . ZAWSZE IDZIEMY CO NAJMNIEJ WE DWOJE . SZATAN TEŻ STAWIA NA TWOJĄ ZNAJOMOŚĆ ZŁA , ZAKŁADA , IŻ TY WIESZ CO ZŁE , A TAK NIE JEST . ŚWIADOMOŚĆ ZŁA ZALEŻY OD NASZEJ ŚWIADOMOŚCI - INNI Z ŁATWOŚCIĄ MOGĄ NAS OSKARŻAĆ : JAK TO POSTĘPUJE ? NO JAK? A MOŻE DOBRZE . NO TAK DOBRZE . JEDNAK , TA NIEPEWNOŚĆ ZRODZIŁA PLOTKARSTWO , PONOWNIE SZATAN ZWYCIĘŻA . KOCHANI JEST TEGO WIĘCEJ , DLATEGO : ".. NIE WÓDŹ NAS NA POKUSZENIE .. " IDZIEMY ZAWSZE Z BOGIEM I BOŻE WE WSZYSTKIM NAS PROWADŹ A NADTO NIE NAM OCENIAĆ BOGA , GDYŻ BÓG ZAWSZE ODRZUCA SZATANA A SZATAN SPALIŁBY SIĘ ZE WSTYDU WCHODZĄC W ŚWIATŁO BOŻE . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/10 15:39:43
KOCHANI , TO TERAZ POD PŁASZCZYKIEM : " NIE DOPUŚĆ NAS DO ZŁEGO " BĘDZIE MOŻNA WSKAZYWAĆ NA OSOBY ZŁE I JE W OBLICZU RELIGIJNEGO NAKAZU PODDAWAĆ OSTRACYZMOWI , ZAMYKAĆ W DOMACH DZIECI , BO TAM GRASUJE ZŁY , FORMOWAĆ ZWIĄZKI ZBROJNE I RUSZAĆ NA KRUCJATĘ , BO TAMCI TO ŹLI A MY CI DOBRZY . NIE DOPUŚĆ NAS DO ZŁEGO RACZEJ SKRÓĆ MI ŻYCIE , NO MOŻE TROCHĘ CI POMOGĘ ZAWIĄŻĘ TĘ PĘTLĘ I STANĘ NA KRZEŚLE , A TERAZ JĄ NAŁOŻĘ I WYTRĄCĘ STOŁEK . O SPOTKALIŚMY SIĘ BOŻE . TAK ALE NA KRÓTKO , BO WYBRAŁEŚ PIEKŁO ,BO POPEŁNIŁEŚ SAMOBÓJSTWO . JAK TO SAMOBÓJSTWO ? PRZECIEŻ TROCHĘ CI POMOGŁEM W NIEDOPUSZCZANIU MNIE DO ZŁEGO . BOŻE MÓJ , BOŻE O CO TU CHODZI ? "NIE WÓDŹ NAS NA POKUSZENIE " . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/11 01:21:06
PRZEPIĘKNY , SPEKTAKL NA 2 . BARDZO ZACHĘCIŁ DO POSTAWIENIA PYTANIA I UZYSKANIA ODPOWIEDZI OD DUSZ DUSZOM , NAJŁASKAWSZY PANIE I LOSOWO Z CZTERECH TOMÓW OTWORZYŁEM PISMO ,LIST DO KORYNTIAN 13,13 :"A Z NICH NAJWIĘKSZA JEST MIŁOŚĆ " DOPYTAŁEM Z CZEGO ? "TERAZ WAŻNE SĄ TRZY RZECZY :WIARA, NADZIEJA, MIŁOŚĆ ".
I ZAPYTAŁEM O TO MIEJSCE RZECZYWISTE I OTWORZYŁEM : LIST JAKUBA 1,2-15. PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/11 15:05:57
NAJDROŻSI , MACIE WSPANIAŁEGO OPIEKUNA , KTÓRY GENETYCZNIE SPEŁNIA WSZYSTKIE WARUNKI BY NAD WAMI W TYM KRAJU KRÓLOWAĆ , NAWET GDYBY TO MIAŁO BYĆ KRÓLOWANIE SYMBOLICZNE . UBIEGAŁEM SIĘ OTO PRZEZ DWIE KADENCJE PO ALE NIE :"A KTO TO CO KOMU DAJE NIECH ZAROBI " KOCHANI , MI NA WSZYSTKO WYSTARCZA A CO MAM TO ZAWSZE BĘDĘ MIAŁ , NAWET GDYBY KAŻDY Z WAS MIAŁ WIĘCEJ , TO I TAK MI TEGO AŻ NAD TO . ROZUMIESZ, TAK ? TO UWAŻAJ DALEJ . POLSKA JUŻ OSIĄGNĘŁA WSZYSTKO ALE BRAKUJE JEJ STATECZNOŚCI LUDOWEJ . BOLI MNIE , IŻ JAKAŚ NACJA WYKORZYSTUJĄC BEZWZGLĘDNOŚĆ NA WZÓR BAŁWOCHWALCZY WYKORZENI CO POLSKIE Z DZIADA PRADZIADA . MA BYĆ ZACHOWANA RÓWNOWAGA . DLATEGO POTRZEBUJECIE WSPARCIA OD TYCH PRZEBIEGŁYCH I JUŻ WYNATURZONYCH . PROSZĘ BARDZO NIECH DZIAŁAJĄ I ZDOBYWAJĄ NA SWOJĄ MIARĘ ALE NIECH TEŻ WIDZĄ ,IŻ KRÓL WSPIERA NAWET CO ICH ZDANIEM JUŻ UPADŁO . DLATEGO DOBRZE BY BYŁO GDYBYM PRZEJĄŁ REALNIE TRZECIĄ WŁADZĘ NIE DUCHOWĄ , NIE PAŃSTWOWĄ ALE TĄ KRÓLEWSKĄ . NAWET PAŃSTWO MOŻE TEGO NIE UZNAWAĆ ALE WYSTARCZY ,IŻ OBYWATELE USTANOWIĄ BUDŻET KRÓLEWSKI I KRÓLA Z SIEDZIBĄ , A WÓWCZAS WYSTARCZY JEDNA USTAWA OPODATKOWUJĄCA ZARABIAJĄCYCH POWYŻEJ 100 000 PLN ROCZNIE PODATKIEM KRÓLEWSKIM 1000 PLN A TYCH 1 000 000 PODATKIEM 10 000 PLN, A TYCH 10 000 000 PLN PODATKIEM 100 000 PLN ROCZNIE . PIENIĄDZE TE BĘDĄ WSPARCIEM WSZELKIEJ BIEDZIE W POTRZEBIE ORAZ UTWORZONY ZOSTANIE FUNDUSZ 1 000 000 PLN OSOBOM BIEDNYM ALE BARDZO ZDOLNYM RAZ W ŻYCIU . W TEN SPOSÓB BĘDZIE ZAPEWNIONY RÓWNY START W ŻYCIU NIEZALEŻNIE OD STANU I POSIADANIA A TO ZAPEWNI RÓWNOMIERNY ROZWÓJ POLSKI I ZAPOBIEGNIE UPADKOWI NA SKUTEK JAKIEJŚ TAM NIEKONTROLOWANEJ DZIAŁALNOŚCI POCHODZĄCEJ BÓG WIE SKĄD .PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/12 12:06:53
KOCHANI , CZY WY WIECIE , IŻ W LATACH OSIEMDZIESIĄTYCH SŁYSZAŁEM POGŁOSKI , JAKOBY ROSJANIE DOKONALI REKORDOWEGO ODWIERTU NA KILKANAŚCIE TYSIĘCY METRÓW WGŁĄB ZIEMI , A TAM SŁYSZĄ WYCIA , JEKI TORTUROWANYCH LUDZI , A TEMPERATURA RAPTOWNIE SKOCZYŁA DO PONAD 1 000 STOPNI CELSJUSZA . POGŁOSKI TE PUŚCIŁEM MIMO USZU ALE OBECNIE W INTERNECIE SĄ ZDJĘCIA OPUSZCZONEJ SZTOLNI WIERTNICZEJ NA GŁĘBOKOŚĆ OK 13 000 M . PRZECIEŻ ZAINWESTOWANO MILIONY RUBLI I TAK SOBIE ZREZYGNOWANO Z PRAC , A TYM SAMYM Z STAWIANYCH CELÓW ? KOCHANI , Z PISMA ŚWIĘTEGO WIEMY , IŻ BÓG STRĄCIŁ NA ZIEMIĘ UPADŁYCH ANIOŁÓW A NIOSĄCY ŚWIATŁO PO OCENIE SWEGO POŁOŻENIA W PIEKLE MÓWI : " ALE BÓG NIE MÓWIŁ , IŻ JEST TU TAK GORĄCO " . NADTO WIADOMO , IŻ POSIADAJĄCY DUSZE NIEŚMIERTELNE , JEŚLI NIE SĄ ZBAWIENI , TO GDZIE SĄ ? W PIKLE . A SKORO STRĄCENI ZOSTALI NA ZIEMIĘ , TO GDZIE JEST ICH PIEKŁO ? WŁAŚNIE NA , CZYLI W ZIEMI . NATOMIAST MITYCZNE PRZEKAZY TARTARU ... NIE SA W SPRZECZNOŚCI Z PIEKŁEM W ZIEMI . NADTO SĄ OBRAZY , JAKOBY WOJNA NUKLEARNA OTWORZYŁA WEJŚCIA DO PIEKŁA PRZEZ , KTÓRE DEMONY WYJDĄ NA ZIEMIĘ DAJĄC ULGĘ DUSZOM W PIEKLE ALE DRĘCZĄC LUDZKOŚĆ I PORYWAJĄC JE ŻYWCEM DO PIEKŁA . MAJĄ OCALEĆ ,WG . PRZEKAZÓW, JEDYNIE OSOBY PORWANE ,Z WOLI BOŻEJ Z ZIEMI , PRZED PRZYBYCIEM DEMONAMI . SĄ TEŻ WIZJE W AZJI AUTOBUSU ZABIERAJĄCEGO DOBRYCH I OGROMNYCH W OGNIU TORTUR ,URZĄDZANYCH PRZEZ DEMONÓW,POZOSTAŁYCH LUDZI . KOCHANI , SPRAWA WYDAJE SIĘ ŚMIERTELNIE POWAŻNA I DO SPRAWDZENIA NAUKOWEGO . JEŚLI WIĘC RZĄD I RZĄDY DZIAŁAJĄ DLA DOBRA LUDZI TO Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ SPRAWDZĄ POGŁOSKI NAUKOWO I UDOSTĘPNIĄ OPINIĘ ORAZ ZAPRZESTANĄ WALKI Z KRZYŻEM . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/12 17:41:25
KOCHANI , NIE MAM DOBRYCH WIEŚCI , JAK POPRZEDNIO SUGEROWAŁEM PANIĄ ..
PONOWNIE POSTĄPIONO NA WZÓR POPRZEDNI : ZA WCZEŚNIE . OTWORZYŁEM LOSOWO CZTEROTOMOWE PISMO ŚWIĘTE : KSIĘGA EZECHIELA 31,2- 18. TO MNIE PRZERAŻA . OTO SŁOWA ODE MNIE Z WOLI PANA TAKŻE LOSOWE : "JAM NIE NALEGAŁ NA CIEBIE O KLĘSKĘ ANI PRAGNĄŁEM DNIA UDRĘCZENIA . TY WIESZ ; MOWA WARG MOICH BYŁA [JAWNA] PRZED TOBĄ . NIE BĄDŹ MI TRWOGI PRZYCZYNĄ ; TY MOJA OBRONO W DZIEŃ NIEDOLI ! ".PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/13 15:40:22
KOCHANI , CO TO TAKIEGO KOLEJKA ? W CZASACH SOCJALISTYCZNYCH LUB W PRZYPŁYWIE JAKIEGOŚ IRRACJONALNEGO NASTROJU , CHANDRY ALBO BÓG WIE JESZCZE CZEGO USTAWIAMY SIĘ W KOLEJKI JAK TE ... NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK KOLEJKA . W CZASACH PEŁNEGO ROZWOJU SPOŁECZEŃSTW JEST ZAGRANIE FER LUB NIE . JEŚLI WJEŻDŻAM NA MYJNIĘ , A JUŻ JEJ UŻYWAŁEM I WIEM , IŻ NA SIEDEM KABIN TYLKO JEDNA OKAZAŁA SIĘ DOTYCHCZAS BEZAWARYJNA , TO WYBIERAM OCZEKIWANIE NA TĘ JEDYNĄ SPRAWDZONĄ Z ZACHOWANIEM SIĘ FER CZYLI PRZEPUSZCZENIEM POJAZDÓW TEORETYCZNIE PRZEDE MNĄ .JEDNAK ZAPAMIĘTAJMY ,NIESTANIE W KOLEJCE NIE JEST NIE FER . NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK WSZYSCY PO RÓWNO . JEŚLI TY W CZASIE PÓJŚCIA DO LEKARZA POTRAFISZ W TRAKCIE ZALICZYĆ CPN , POCZTĘ I SKLEP Z BUTAMI , TO NIE OZNACZA , IŻ RAZEM Z DZIADKIEM O LASCE MASZ STAĆ W KOLEJCE ALE MASZ ZACHOWAĆ SIĘ FER , CZYLI NIE UTRUDNIAĆ INNYM W OSIĄGANIU ICH CELÓW . TAKA JEST KOCHANI DEMOKRACJA, MASZ WIĘCEJ ,BO STAĆ CIĘ NA WIĘCEJ I OTO W ŻYCIU CHODZI . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/14 10:15:46
KOCHANI , JAK WAM SIĘ WYDAJE, PRAWO CÓREK DO DZIEDZICZENIA JEST OK.? W IZRAELU OBOWIĄZYWAŁA ZASADA , IŻ POSIADŁOŚĆ BRATA PRZYPADAŁA CÓRKOM , A CÓRKA WCHODZĄC W ZWIĄZEK MAŁŻEŃSKI AUTOMATYCZNIE ODEJMOWAŁA TĘ POSIADŁOŚĆ OJCOM BRACI A PRZYŁĄCZAŁA TEMU POKOLENIU ,DO KTÓREGO ZACZĘŁA NALEŻEĆ . BO TAK NAKAZYWAŁ BÓG . A JAK JEST Z NAMI ? SPRAWĘ ROZLICZEŃ ZA STAN WOJENNY MOŻNA ODKŁADAĆ , JAKO MNIEJ PILNĄ , BO MOŻE SIĘ OKAZAĆ , IŻ JESZCZE NIE PRZYSZLI NA ŚWIAT MŚCICIELE OBECNYCH MŚCICIELI I CO WÓWCZAS ? CAŁY DOROBEK POKOLENIA JANA PAWŁA NA MARNE , BO BYĆ MOŻE USTALĄ SIĘ PONOWNIE, POPRZEDNIE PODZIAŁY , WYŁĄCZNIE NA SKUTEK WYIMAGINOWANYCH KRZYWD NIEGODNYCH WSPOMNIENIA . PRAWDZIWE CIERPIENIA WYBACZAJMY I POLECAJMY BOGU . BÓG SPRAWIEDLIWIE NAM ODDA OTO PROSZĘ SIĘ NIE BAĆ . WARUNKIEM JEDNAK JEST WYBACZENIE , JEGO BRAK , PRZEKREŚLA WSZYSTKO , BO SAM SOBIE WYTYCZYŁEŚ KARĘ I SPRAWIEDLIWOŚĆ .PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/14 18:44:50
KOCHANI , PRAWO JEST PO WASZEJ STRONIE , WSZYSCY WIEDZĄ , IŻ ISTNIEJE TREND DO PĘDZENIA LUDZI W JAKIMŚ BLIŻEJ NIE OKREŚLONYM KIERUNKU , NA ZASADZIE :A TY KIM JESTEŚ ? DO OPOZYCJI , KAŻDEJ OPOZYCJI ZAWSZE JESTEŚCIE W MNIEJSZOŚCI , A JEŚĆ TRZEBA I SIĘ UBRAĆ ORAZ GDZIEŚ SPAĆ, ORAZ CZYMŚ JEŹDZIĆ . DLATEGO KOCHANI STWÓRCA WKOMPONOWAŁ W GOSPODARKĘ SPOŁECZEŃSTW OKRES MIĘDZY PLONAMI . BY WSZYSCY MOGLI W RÓWNYM STOPNIU KORZYSTAĆ Z PLONÓW . TO WARTOŚĆ NETTO PLONÓW NALEŻY PODZIELIĆ NA LICZBĘ OBYWATELI I DAĆ IM DARMO TYLE PIENIĘDZY, BY MOGLI TE PLONY SPOŻYTKOWAĆ , BY SIĘ PO PROSTU NIE ZMARNOWAŁY . CZŁOWIEK ZASPOKOJONY POWINIEN PRACOWAĆ ALE NIE WCZEŚNIEJ . TYLKO W CZASACH KRYZYSÓW LUDZIE IDĄ DO PRACY, BY MIEĆ ZA CO KUPIĆ JEDZENIE, SPANIE ,UBRANIE CZY PRZEMIESZCZANIE , CZY NAUCZANIE. PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/15 00:47:34
NIE MUSZĘ PRZYPOMINAĆ , IŻ WSZYSTKO CO PISZĘ, JEST LITERACKĄ FIKCJĄ , TAK ? DLATEGO NIKT, NIGDY NIE POWINIEN ODNOSIĆ CZEGOKOLWIEK, Z TEGO, DO SWOJEJ OSOBY . A DZIŚ PRAGNĘ UROCZYŚCIE P...Ć PANA WŁAŚ... P....U , GDYŻ ZWIĄZKU ,NIEJAKO WIELOKROTNEGO, NIKT DOPATRZEĆ SIĘ NIE MÓGŁ I NIECH TO BĘDZIE WSPANIAŁĄ NOWINĄ I RADOŚCIĄ ŚWIĄTECZNĄ . A OTO KILKA SŁÓW DO P. W. P. : BÓG, JEŚLI NIE MOŻE KOGOŚ WYNAGRODZIĆ W WIECZNOŚCI , TO ROBI TO JUŻ TU NA ZIEMI . TAK JEST DOBRY : " GŁUPCAMI-, NICZYM INNYM -SĄ WŁADCY COANU , MĄDRZY DORADCY FARAONA- TO RADA ZGŁUPIAŁA . JAKŻE TO OŚMIELACIE SIĘ MÓWIĆ DO FARAONA : JAM JEST SYNEM MĘDRCÓW , POTOMKIEM STAROŻYTNYCH KRÓLÓW ? GDZIE SĄ CI TWOI MĘDRCY ? NIECH CI WIĘC OZNAJMIĄ I DADZĄ POZNAĆ , CO POSTANOWIŁ JAHWE ZASTĘPÓW WOBEC ... " IZAJASZ 19, 11-15. PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/17 18:44:02
KOCHANI ,CZUJĘ SIĘ W OBOWIĄZKU UPOMNIENIA W SPRAWIE , KTÓRA POLSKĘ OKRYŁA OGROMNĄ HAŃBĄ . ZOSTAŁ PODEPTANY KRZYŻ ŚWIĘTY . CAŁY PARLAMENT W SWOJEJ WIĘKSZOŚCI ZADZIAŁAŁ PRAWEM NIEJAKO WSTECZ I ODEBRAŁ LUDZIOM PENSJE WYPRACOWANE NA MOCY SEJMÓW I RZĄDÓW KADENCYJNYCH , KTÓRE SWOIMI USTAWAMI LUDZIOM GWARANTOWAŁY ŚWIADCZENIA , KTÓRE CI OTRZYMYWALI . NIE MA POSTĘPOWAŃ PROKURATORSKICH ANI SPRAW SĄDOWYCH , JEST TYLKO USTAWA OBECNEGO RZĄDU , KTÓRY UZNAŁ , IŻ TE ŚWIADCZENIA DLA POLSKI I POLAKÓW SĄ KRZYŻEM , KTÓREGO DŹWIGANIE, ZE WZGLĘDU NA TE, TEGO NIEGODNE OSOBY , JEST ZBĘDNE I ZRZUCONO TEN KRZYŻ Z BARKÓW POLAKÓW I PODEPTANO , BO GO JUŻ , TEGO KRZYŻA, NIE MA , OPIEWAŁ ON NA WYSIŁEK OK 800 000 000 PLN MIESIĘCZNIE . ZRZUCENIE TEGO KRZYŻA JEST RÓWNOZNACZNE Z KRADZIEŻĄ W ŚWIETLE PRAWA . TAKI RZĄD I TACY POSŁOWIE ORAZ TACY LUDZIE , KTÓRZY DO TEJ KRADZIEŻY SIĘ PRZYCZYNILI I JĄ POPIERAJĄ NIE SA GODNI PRZYSTĄPIENIA DO SPOWIEDZI I SAKRAMENTÓW ŚWIĘTYCH DOPÓKI KRZYWD TYCH NIE NAPRAWIĄ . POZA TYM CI LUDZIE STRACILI PRAWO MORALNE DO WYPOWIADANIA SIĘ W JAKICHKOLWIEK SPRAWACH WALKI O SPRAWIEDLIWOŚĆ . MOŻNA WIĘC POWIEDZIEĆ , IŻ W GRZECHU CUDZYM ZNAJDUJE SIĘ TE PIĘĆDZIESIĄT PROCENT POLAKÓW POPIERAJĄCYCH RZĄD I PARLAMENT W TAKIM SKŁADZIE RZĄDZĄCY . TO NIE SĄ ŻARTY , CI LUDZIE NIE MOGĄ GODNIE UCZESTNICZYĆ W ŚWIĘTACH KOŚCIOŁA , SĄ W TEJ CHWILI NA PODSTAWIE WŁASNYCH DECYZJI WYKLUCZENI Z SZEREGÓW KOŚCIOŁA , AŻ WYSPOWIADAJĄ SIĘ I ZADOŚĆUCZYNIĄ POKRZYWDZONYM , CZYLI ODDADZĄ IM ZAGRABIONE PIENIĄDZE . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/17 19:04:47
KOCHANI , RZĄD MA PRAWO RZĄDZIĆ ZGODNIE Z USTAWAMI I ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TO PONOSZĄ LUDZIE SPRAWUJĄCY TE WŁADZĘ I CI , KTÓRZY WYBIERAJĄ WIĘKSZOŚĆ SEJMOWĄ ZDOLNĄ DO RZĄDZENIA I JUŻ KOCHANI NIC TEMU NIE MOŻNA ZARADZIĆ , BO ZA PRAWEM STOI CAŁA MOC WYKONAWCZA PAŃSTWA ŁĄCZNIE Z WOJSKIEM . CAŁA ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPADA NA LUDZI RZĄDY SPRAWUJĄCE ORAZ TYCH , KTÓRZY GŁOSOWALI NA OSOBY TE RZĄDY WYKONUJĄCE . OSOBIŚCIE WYRZEKAM SIĘ TEGO GRZECHU , GŁOSU ODDANEGO NA PIS , DO CHWILI, AŻ ODDADZĄ LUDZIOM ZAGRABIONE USTAWĄ , PIENIĄDZE . CO DO ICH WSZYSTKICH INNYCH USTAW NIE MAM ŚWIADOMOŚCI GRZECHU, WIĘC ICH NIE KRYTYKUJĘ . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/17 21:17:13
ZACHOWANIE TYCH W 100% PRZYPOMINA ZACHOWANIE UB, TAMCI TAKŻE BRALI CO IM POD RĘKĘ WPADŁO NIE POCZUWAJĄC SIĘ DO PONOSZENIA KOSZTÓW , ZA DARMO . NIE STAĆ CIĘ, TO JEŹDZISZ ROWEREM I NIE ZAMAWIASZ LEXUSA . GOŚĆ JEST GOŚĆ ALE GOSPODARZ ? STAĆ GO NA UMOWĘ KILKU MILIARDOWĄ ,TO MOŻE TEŻ PONIEŚĆ KILKU MILIONOWE KOSZTY ZABAWY GOŚCI . UB PANIE , UB. ALE NIE O TYM , CHAMY PANIE HONORU NIE MAJĄ . ZAUWAŻCIE ,IŻ NIBY TO NIC A JEDNAK OTO UFO , TYLKO PATRZEĆ, JAK WYLĄDUJĄ NA PLACU MIASTA , A LUDZIE PÓJDĄ SAMI W ICH SIDŁA .TO SĄ DEMONY Z CZASÓW ATLANTÓW . NIE WOLNO SIĘ DO NICH ZBLIŻAĆ ,TO SĄ ISTOTY CIELESNODUCHOWE, OD TYSIĘCY LAT PROWADZĄ EKSPERYMENTY NA LUDZIACH CELEM ZDOBYCIA CIAŁ DAJĄCYCH NIEŚMIERTELNOŚĆ . TO IM SIĘ NIE UDA , PODOBNIE, JAK MY, BĘDĄ ZMUSZENI UMRZEĆ I TRAFIĆ NA SĄD BOŻY . BYĆ MOŻE JUŻ DEMONOM DAJĄ CIAŁA ALE Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ ŚMIERTELNE . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/18 12:26:26
KOCHANI , JEST TO BARDZO WAŻNE , BY ZAWSZE TRWAĆ W ŁASCE UŚWIĘCAJĄCEJ , A SZCZEGÓLNIE , GDY SPRAWA DOTYCZY ELIT RZĄDZĄCYCH , BO TU ZAWSZE POTRZEBNA JEST ŁASKA BOŻA . JEŚLI PODCZAS RZĄDZENIA N.P.: POLSKĄ ODRZUCA SIĘ WOLĘ BOŻĄ I MÓWI "SAM SOBIE STEREM ŻEGLARZEM OKRĘTEM " , CZYLI POKŁADAM NADZIEJĘ WE WŁASNEJ SILE , TO ODPOWIEDŹ BOŻA JEST JEDNA :"PRZEKLĘTY MĄŻ , KTÓRY POKŁADA NADZIEJĘ WE WŁASNEJ SILE " . DLATEGO KOCHANI , PONIEWAŻ OKRADZIONO LUDZI , TO 50% POLAKÓW WYNIOSŁO SIEBIE POZA KOŚCIÓŁ I ZŁOŻYŁO SWÓJ LOS W RĘCE RZĄDZĄCYCH , BO TO OD NICH ZALEŻY POWRÓT I TYCH DO KOŚCIOŁA , A RZĄDZĄCY SĄ ZATWARDZIALI I ANI MYŚLĄ NAPRAWIAĆ SWOJĄ GRABIEŻCZĄ DZIAŁALNOŚĆ . DLATEGO KOCHANI WSZYSTKIE RELACJE RZĄDU MAJĄ CHARAKTER RELACJI MIĘDZY NIEWIERZĄCYMI I NIE NALEŻY W TE SPRAWY SIĘ MIESZAĆ , TO ICH WYBÓR I ICH SPRAWY, MY NIE WCHODZIMY W CUDZE GRZECHY . NIECH SIĘ SZAMOCZĄ , ZWYCIĘŻY WIĘKSZY ALE ZŁY ,BO BÓG Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ DO ZŁEGO SIĘ NIE ZBLIŻY , AŻ TEN PODEJMIE DECYZJĘ NAWRÓCENIA . KOCHANI , OTO MOJA WAM LEKCJA , CO OZNACZA TRWANIE W ŁASCE UŚWIĘCAJĄCEJ .PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/18 23:49:49
1 LIST DO TESALONICZAN 4,13-18"NIE CHCEMY ZAŚ, BRACIA ABYŚCIE NIE WIEDZIELI O LOSIE WASZYCH ZMARŁYCH ;NIE SMUĆCIE SIĘ JAK CI , KTÓRZY NADZIEI NIE MAJĄ . JEŻELI BOWIEM WIERZYMY , ŻE JEZUS UMARŁ I ZMARTWYCHWSTAŁ , TO MUSIMY WIERZYĆ , ŻE BÓG PRZYPROWADZI TAKŻE ZMARŁYCH RAZEM Z NIM . A MÓWIMY TO WAM NA PODSTAWIE SŁOWA PANA , ŻE MY , ŻYWI I POZOSTAWIENI NA POWTÓRNE PRZYJŚCIE PANA , NIE UPRZEDZIMY ZMARŁYCH , ŻE NA DANY ZNAK , NA GŁOS ARCHANIOŁA I DŹWIĘK TRĄBY BOŻEJ , SAM PAN ZSTĄPI Z NIEBA , A ZMARLI W CHRYSTUSIE POWSTANĄ PIERWSI . NASTĘPNIE MY , POZOSTAWIENI WŚRÓD ŻYJĄCYCH , RAZEM Z NIM ZOSTANIEMY UNIESIENI W PRZESTWORZA , NA OBŁOKI NAPRZECIWKO PANA, I TAK JUŻ NA ZAWSZE Z PANEM POZOSTANIEMY . TĄ WIĘC NAUKĄ POCIESZAJCIE SIĘ WZAJEMNIE ." SĄ TO SŁOWA PEŁNE NADZIEI WIERZĄCYM , NIE ZATRZYMUJĄCYM ZAPŁATY ZA PRACĘ NAWET DO NASTĘPNEGO DNIA . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/19 00:17:52
OTO , MAMY NIEZROZUMIAŁĄ DECYZJĘ RZĄDU POLSKIEGO PROWADZĄCEGO W SKUTKACH DO UTRATY DOPŁAT , CZYLI UCZYNIENIA Z POLSKI PŁATNIKA NETTO . TO , IŻ SPRAWA UNII TO SPRAWA Z NIEWIERZĄCYMI , ZAWSZE BYŁA I JEST OCZYWISTĄ (OD 2004) . KOCHANI , TO SLD WPROWADZIŁO POLSKĘ DO UNII EUROPEJSKIEJ . DZIŚ JEST STANOWCZA WALKA PEŁNA SANKCJI Z POZOSTAŁOŚCIAMI PAŃSTWA SOCJALISTYCZNEGO I TA WALKA NIEJAKO WYPROWADZA PAŃSTWO Z STRUKTUR UNIJNYCH , A PRZECIEŻ 80% HANDLU TO UNIA . 5 MLN OBYWATELI PRACUJE W UNII . MOŻE TO I DOBRA DECYZJA RZĄDU , BY TROCHĘ WDZIĘCZNOŚCI OKAZAĆ EUROPIE I DOPROWADZIĆ DO NIEOTRZYMYWANIA DOTACJI . JEREMIASZ 6,1-8. PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/19 01:36:48
PRZEŚLEDŹMY OBECNĄ DUCHOWĄ SYTUACJĘ POLSKI , KTÓRA TO SYTUACJA ZAWSZE ODBIJAŁA SIĘ NA NASZEJ POMYŚLNOŚCI . NIE NALEŻY ZAPOMINAĆ , IŻ DO ROZBIORÓW WŁĄCZNIE . NASZA DUCHOWOŚĆ ZAWSZE JEST DECYDUJĄCA . WOBEC TEGO : 50% POPIERAJĄCYCH RZĄDU JEST W GRZECHU CUDZYM , BO OGRABIONO LUDZI Z ICH PIENIĘDZY - TO JEST OK 9 MLN OSÓB . CAŁA OPOZYCJA UTYTŁANA W AFERY KRADZIEŻE I INNE - TAKŻE WIĘC ZNAJDUJE SIĘ W CUDZYM GRZECHU , CO DAJE NASTĘPNE 30% CZYLI OK 6 MLN . OSÓB DEKLARUJĄCYCH SIĘ JAKO NIEWIERZĄCY TRWAJĄCY W BŁĘDZIE MORDU MAFIJNYCH STRUKTUR TO OK 3/10 POPULACJI CZYLI OK. 12 MILIONÓW . ZAUWAŻMY OK 3 MLN ROTACYJNIE PRZEBYWA ZA GRANICĄ MOŻNA WIĘC POWIEDZIEĆ , IŻ STALE TRWA W GRZECHU ROZPUSTY . PODSUMUJMY : NA OK 40 MILIONOWĄ POPULACJĘ 30 MLN ŚWIADOMIE Z WYBORU TRWA W BRAKU ŁASKI UŚWIĘCAJĄCEJ . POZOSTAJE 10 MLN A SĄ TO NIEMOWLĘTA I DZIECI STARSZE ORAZ NIEPEŁNOSPRAWNI . KOCHANI , NA TYCH TO OSOBACH W TEJ CHWILI OPIERA SIĘ CAŁA ŁASKA BOŻA PŁYNĄCA DO POLSKI . INNI NA SKUTEK UPORU ODMAWIAJĄ ŁASK BOŻYCH . TO Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ UTRUDNI NAM ŻYCIE I JESZCZE BARDZIEJ MOŻE ZAGROZIĆ KARĄ KATAKLIZMÓW ALBO WOJEN . BO Z BRAKU PODJĘCIA ŁASK BOŻYCH PODEJMUJEMY KARY OD SZATANA I JEGO DEMONÓW . PROPONUJĘ WIĘC , BY KAŻDY POLAK NIEZALEŻNIE OD SWEGO STANU PRZED SNEM WYRZEKAŁ SIĘ TRZYKROTNIE SZATANA JEGO PYCHY, JEGO SPRAW , GRZECHÓW ORAZ UCZCIŁ RANĘ PRAWEGO RAMIENIA BOGA SYNA JEZUSA CHRYSTUSA , ORAZ ODMÓWIŁ TRZYKROTNIE OJCZE NASZ... I ZDROWAŚ MARYJO... . WŚRÓD TYCH 10 MLN NIE MODLI SIĘ OK 6 MLN DZIECI ,OK. 3 MLN NA RÓŻNE SPOSOBY PORANIONYCH . POZOSTAJE 1 MLN , KTÓRY TO MILION NALEŻY POMNIEJSZYĆ O OSOBY ZMUSZONE DO COMIESIĘCZNEJ SPOWIEDZI , ORAZ TRWAJĄCE W GRZECHU ROZPUSTY , CO DA OK. 500 000 OSÓB W MIARĘ PRZYJMUJĄCYCH WOLĘ BOŻĄ I MODLĄCYCH SIĘ . TO BARDZO MAŁO, JAK NA 40 MLN POPULACJĘ . Z TEGO WYDAJE MI SIĘ NALEŻY ODJĄĆ OSOBY TRWAJĄCE W BŁĘDZIE POLEGAJĄCYM NA KONIECZNOŚCI DOŚWIADCZANIA INNYCH W CELU KSZTAŁTOWANIA CNÓT LUB KAR ZA GRZECHY. TO JEST TAKŻE TRWANIEM W BRAKU ŁASKI UŚWIĘCAJĄCEJ . CO KOCHANI, MOŻE CAŁY NARÓD SPROWADZIĆ WYŁĄCZNIE DO 1 OSOBY . KOCHANI , SZATAN CO UCZYNI BY I TĘ OSOBĘ WAM ODEBRAĆ ? WSZYSTKO MILI , WSZYSTKO . GDYBY TAK MIAŁO BYĆ , CO NIE DAJ BOŻE , TO BOŻE CHROŃ POLSKĘ , BO TO TY SAM, KAŻDEGO DNIA, PRZYCHODZISZ W NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENCIE . BOŻE RATUJ NAS NAWET , JEŚLI TEGO, NA SKUTEK WŁASNYCH UŁOMNOŚCI , NIE CHCEMY . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/19 11:23:49
MOŻE WYPADAŁOBY PRZEŚLEDZIĆ DUCHOWOŚĆ POLAKÓW ZA POPRZEDNIEJ KADENCJI , CZYLI PO. LICZBY NIECO SIĘ ODWRÓCĄ I ZACZNIE OBOWIĄZYWAĆ W SPOSÓB ZNACZĄCY :" KTO NIE JEST PRZECIWKO MNIE , JEST ZE MNĄ " LUB " KTO NIE ROZPRASZA ŁĄCZY " . DOJDZIEMY WÓWCZAS DO WNIOSKÓW : Z TYTUŁU ISTNIENIA PIS I OPOZYCJI WZGLĘDEM PO DA LICZBĘ OK 40% , CZYLI 8 MLN PLUS OK. 10 MLN DZIŚ SZCZĘŚLIWYCH WIĘC DALSZYCH BOGU , A POPRZEDNIO UDRĘCZONYCH WIĘC CZYSTSZYCH I BLIŻSZYCH BOGU PLUS ROTACYJNIE 12 MLN PRO MAFIJNYCH ZABÓJCÓW . TO DAJE OK . 30 MLN ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ DO BOGA , TO WYWOŁUJE SZOK WŚRÓD PRZYWÓDCÓW I OGŁASZAJĄ POLSKĘ JAKO PODDANYCH CHRYSTUSA KRÓLA , ORAZ PODDAJĄ CAŁY KRAJ POWSZECHNEJ SPOWIEDZI Z PROŚBĄ O PRZEBACZENIE WSZYSTKICH GRZECHÓW . TO BYŁO PIĘKNE I BARDZO ZNACZĄCE . POWINNO BYĆ POWTARZANE W CZTEROLETNIEJ KADENCJI , NA ROK PRZED WYBORAMI PREZYDENCKIMI , DO SEJMU I SENATU, I JEŚLI TO MOŻLIWE WYBORAMI SAMORZĄDOWYMI . ZAUWAŻCIE LICZBY NIE KŁAMIĄ W OPARCIU O FAKTY .PA,PA
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/19 11:53:16
POLSKA ZAWSZE BYŁA ROZDZIERANA PRZEZ SZATANA . POPRZEDNIO TO BYŁ SZATAN ANTY RELIGIJNOŚCI - TAK ZAKŁADAM . OBECNIE JEST TO EFEKT DUŻO GORSZY, OD POPRZEDNIEGO, WYNIKAJĄCY, OD SPOCZYNKU NA LAURACH ORAZ EFEKT PYCHY BŁĘDNEGO MNIEMANIA ODNOŚNIE SWOJEJ RELIGIJNOŚCI .POPRZEDNI RZĄDZĄCY LĘKALI SIĘ BOGA ALE JEDNOCZEŚNIE NIE WCHODZILI W JEGO KADR . TYMCZASEM OBECNIE SZATAN WYCZUWA , IŻ NAWET W POLSCE NIEMAL 100% MA PO SWOJEJ STRONIE , TO MOŻE UZNAĆ , IŻ JEST TO NAJBARDZIEJ SPRZYJAJĄCY CZAS ,BY OBJAWIĆ DEMONY W STATKACH UFO , ORAZ POZWOLIĆ NA ZBLIŻENIE LUDZKOŚCI , DO TYCH UPADŁYCH, BY MOGLI ZARAŻAĆ SIĘ NIEWIERNOŚCIĄ I WPADAĆ W SIDŁA SZATANA W MOŻLIWIE NAJWIĘKSZEJ LICZBIE OSÓB , KTÓRE JUŻ ZA CHWILĘ ZOSTANĄ PRZYMUSZANI ALE Z ZACHOWANIEM DOBROWOLNOŚCI , DO PRZYJMOWANIA ZNAKU BESTII NA CZOŁO LUB RAMIĘ . TO SĄ MOI KOCHANI OCZYWISTE ZNAKI , KTÓRE NALEŻY ROZPOZNAWAĆ . POLACY OCZYŚĆCIE SIĘ OD NIEPRAWOŚCI RZĄDZĄCYCH . WRACAJCIE DO BOGA , BO BYĆ MOŻE JEST TO RODZAJ MARCHEWKI DLA UTRZYMANIA SIĘ PRZY WŁADZY CELEM DEPTANIA KRZYŻA , CZYLI WALKI Z CHRZEŚCIJAŃSTWEM . ZAUWAŻCIE , TO HISTER CZYNIŁ CO OBRZYDLIWE W OCZACH PANA, AŻ DO KOŃCA , NIE NAWRÓCIŁ SIĘ . WŚRÓD ŻYDÓW TYLKO POKOLENIE JAKUBA BĘDZIE ZBAWIONE . A TAMCI , JEŚLI MIESZAJĄ SIĘ Z NAMI , TO W JAKIM CELU -- TAK,TAK WALKI Z KRZYŻEM , WYKORZENIANIEM WIARY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ , NA WSZYSTKIE MOŻLIWE SPOSOBY, NA WZÓR HISTERA. MAŁYMI KROCZKAMI . I TAK , JAK PRZED BOGIEM DOZNAJĄ OGROMNEGO WSTYDU , TAK TERAZ ROBIĄ TO BEZWSTYDNIE , WRĘCZ BEZCZELNIE W BIAŁY DZIEŃ .PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/19 15:07:27
KOCHANI , BARDZO ALE TO BARDZO WAS PROSZĘ, BY NIKT Z WAS NIE ODNOSIŁ TYCH SŁÓW DO SIEBIE . SŁOWA TE, TO NIE SĄ FAKTY LECZ DEDUKCJE , MYŚLI USŁYSZANE , CZASAMI ZWIDY WYOBRAŹNI , UROJENIA ,JAKO JEDYNE Z PRAWDOPODOBNYCH ALE ŻYCIE ZAWSZE NAS UCZY , IŻ RZECZYWISTOŚĆ MOGŁA BYĆ ZUPEŁNIE INNA . MÓWIĘ TO DO WSZYSTKICH , PAMIĘTAJMY , JEST TO NAJZWYKLEJSZA TWÓRCZOŚĆ LITERACKA .NAWET GDYBY KTOŚ MNIE NIEUSTANNIE NAGRYWAŁ , TO NIE NAGRYWA BYĆ MOŻE SETEK INNYCH OSÓB , KTÓRE DYSPONUJĄ ŚRODKAMI , DAJĄCE ZŁUDZENIE , IŻ ZACHOWANIE POCHODZI ODE MNIE, A TAK NIE JEST , BO TEN DZIESIĄTY ZADZIAŁAŁ ŚRODKIEM CI NIEWIDOCZNYM ANI NIE ZNANYM TAK , IŻ ZACHOWANIE STAŁO SIĘ CO NAJMNIEJ DZIWNE . TERAZ ROZUMIESZ ? DLATEGO TY ,JEŚLI TO MOŻLIWE, NIGDY NIE ZBLIŻAJ SIĘ DO MNIE . DZIECKIEM NIE JESTEŚ, WIĘC ŻADNE WSPÓŁCZUCIE CZY COKOLWIEK INNEGO NIECH CIĘ NIE ROZMIĘKCZY . ROZUMIESZ , TAK ? NO .PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/19 21:16:40
BOŻE MÓJ I KRÓLU PROSZĘ CIĘ WYJAW MYŚLI SWOJE O MNIE W :"TERAZ I W WIECZNOŚCI " . OTWIERAM LOSOWO PISMO ŚWIĘTE :"BY MÓGŁ ŻYĆ WIECZNIE I NIGDY NIE UJRZEĆ GROBU ". PSALM 49 ,10. CZYŃ MI BOŻE, CO UZNAJESZ ZA SŁUSZNE ,BY TAK SIĘ STAŁO . KOCHANI , JEŚLI RZECZ DOTYCZY NASZEJ WIECZNOŚCI , TO NIE MA WSTYDU LECZ STAŁE ZABIEGANIE O ŁASKI POTRZEBNE DO ZBAWIENIA . BĄDŹ BŁOGOSŁAWIONY BOŻE TERAZ I W WIECZNOŚCI .ZAWSZE POTRZEBY SERCA BĘDĘ ZAPISYWAŁ , JEŚLI TO MOŻLIWE ,DO PUBLICZNEJ(GO) WIEDZY(WGLĄDU) . AMEN .
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/20 13:46:12
KOCHANI , WSZYSCY RZĄDZĄCY , W JAKIŚ ZADZIWIAJĄCY SPOSÓB , UTRZYMUJĄ SIĘ U WŁADZY . NIE JEST ŁATWO DZIERŻYĆ WŁADZĘ , A JEDNAK WIELU TO SIĘ UDAJE I TO PRZEZ WIELE KADENCJI , CZYLI LAT . DLACZEGO? BO ROZUM MAJĄ ? TO TEŻ . JEDNAK W ŚWIETLE ZAOSTRZEŃ RÓŻNYCH SANKCJI W DOBIE CAŁKOWITEJ INWIGILACJI , ŚLEDZENIA KAŻDEJ OSOBY W DOWOLNYM CZASIE I MIEJSCU . BUDZI NIEPOKÓJ . TO JEST WSZYSTKIM WIADOME : OSOBY GŁÓWNIE NIELETNIE WYKORZYSTYWANE SĄ DO ODWIEDZANIA W SPOSÓB CAŁKOWICIE BEZPRAWNY DOMÓW , CZYNIENIE TAM ZAWSZE DROBNYCH SABOTAŻY , TO MA WYMIAR EKONOMICZNY . USYPIANIA LUDZI ALE NARKOTYKAMI TAK, BY JEDYNIE ŚWIADOMOŚĆ SPAŁA . CI LUDZIE GŁÓWNIE STARSI NA POLECENIE WYKONUJĄ KAŻDĄ CZYNNOŚĆ , BO CIAŁO FUNKCJONUJE NA ZASADZIE POLECEŃ WYSYŁANYCH DO PODŚWIADOMOŚCI , KTÓRA ODPOWIADA ZA DOKŁADNE WYKONYWANIE POLECEŃ WYSYŁANYCH PRZEZ ZMYSŁY . CI MŁODZI LUDZIE CZĘSTO NIELETNI NAWET PRZED UKOŃCZENIEM 15 LAT DOPUSZCZAJĄ SIĘ NA TAKICH ZOMBI GWAŁTÓW . Z NAGRAŃ TO MAŁO WYGLĄDA NA GWAŁT , GDYŻ POLECENIA SŁOWNE UAKTYWNIAJĄ STARUSZKÓW DO SEKSU POWYŻEJ ICH GRANICZNYCH MOŻLIWOŚCI WIEKOWYCH . PODNOSZĄC KARY , JEDNOCZEŚNIE WYSŁANY JEST IMPULS DO TYCH WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z TĄ ZBRODNIĄ , A JEST ICH 12 MLN ORAZ OK 5 MLN STARUSZKÓW CO NAJMNIEJ MOLESTOWANYCH . KTO TU KOGO GWAŁCI ? JEDNAK PRAWO I SPOSÓB WIDZENIA ZAWSZE MOŻNA ODWRÓCIĆ I JEST TO SYGNAŁ DO OPORNYCH LUB TYCH , KTÓRYM UDAŁOBY SIĘ COŚ ODKRYĆ I WYJŚĆ Z OSKARŻENIEM . KOCHANI WŁADZA NIE JEST W CIEMIĘ BITA . DLATEGO ZAPAMIĘTAJ W DZISIEJSZYCH CZASACH PRZESTĘPCÓW SAMOWOLNYCH PO PROSTU MORDUJE SIĘ . JEŚLI JEDNAK USŁYSZYSZ O OSOBACH NAZYWANYCH PEDOFILAMI , E.T.C. TO WIEDZ Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ , IŻ SĄ TO DZIAŁANIA MAJĄCE NA CELU IZOLOWANIE TAK OSOBY , JAK JEJ BLIŻSZEJ I DALSZEJ RODZINY . W POLSCE KAŻDA WŁADZA DOPUSZCZA SIĘ TEJ NIEPRAWOŚCI W SPOSÓB TOTALNY . ZROZUM OSOBY WINNE MORDU , PEDOFILII , BA MOLESTOWANIA DOWOLNEJ OSOBY ,... NATYCHMIAST SĄ MORDOWANE , JEŚLI NIE SĄ MORDOWANE , TO Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ SĄ NIEWINNE ALBO SIEDZĄ W SYSTEMIE ALE TEŻ TYLKO DO MOMENTU ,GDY Z TEGO SYSTEMU NIE ZECHCĄ WYJŚĆ , BO WÓWCZAS OSKARŻENIE ZOSTANIE UJAWNIONE I WYKONANIE MORDU NATYCHMIAST NASTĄPI ,, NAWET PRZY NIE WIELKICH DOWODACH , ROZUMIESZ ? DLATEGO ZAWSZE UFAJ BOGU I NIE WDAWAJ SIĘ W TE ZBRODNIE . POSŁUCHAJ , WŁADZA NA POCZĄTKU BĘDZIE CIĘ NĘKAĆ NA KAŻDYM KROKU . WRESZCIE ODKRYJESZ KOGOŚ KTO CIĘ NIBY PRZEŚLADUJE I JEŚLI NIE WYBACZYSZ , TO Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ ZECHCESZ SIĘ ZEMŚCIĆ I NA TO RZĄDZĄCY CZEKAJĄ , BO CAŁY CZAS JESTEŚ W ICH KADRZE , TO PEWNE . UWAŻAJ . MŚCISZ SIĘ SAM(A) LUB ZLECASZ SPECJALISTOM , MAFII I WPADASZ SAM(A) W ICH ŁAPY . WYROK WYKONAJĄ TEN NAJWYŻSZY A TY JUŻ DO KOŃCA SWOJEGO ŻYCIA BĘDZIESZ MAFII SŁUŻYĆ NA WZÓR PSA . SŁYSZAŁEM , GDY TAKA OFIARA CHCIAŁA ZABRAĆ GŁOS W OBECNOŚCI MAFIJNEGO BOSA , OCZYWIŚCIE PIASTUJĄCEGO STANOWISKO WŁADZY . W RIPOŚCIE USŁYSZAŁA: LEŻEĆ . I TAKA OFIARA NATYCHMIAST - GŁOWA W DÓŁ , PEŁNA SŁUŻALCZOŚĆ . ZAPAMIĘTAJ , WIERZ W BOGA A PRZESTĘPCÓW UPOMINAJ ALE DO NICH NIE PRZYSTĘPUJ . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/20 16:19:23
NO PROSZĘ ! JEST TAKIE PRZYSŁOWIE : " POKORNE CIELĘ DWIE MATKI SSIE " .
MÓWIŁEM , MÓWIŁEM , MÓWIŁEM . NIE NALEŻAŁO JUŻ NA POCZĄTKU JECHAĆ DO UNII , NIE NALEŻAŁO . NALEŻAŁO ROZWIĄZAĆ PARLAMENT I W TEN SPOSÓB PRZERZEDZIĆ OPOZYCJĘ . ODŁOŻYĆ W CZASIE REFORMY , WZIĄĆ DOPŁATY WIOSNĄ 2018 . W TEJ SYTUACJI , ZNAJDA SPOSÓB , BY TE DOPŁATY ODEBRAĆ . NADTO ASEKURACYJNIE KAZAŁEM ZAKŁADAĆ TE BANKI , NAWET SAM ZADEKLAROWAŁEM SIĘ PRZYPILNOWAĆ TYCH SPRAW . TYLKO DZIĘKI UNII DOSZLIŚMY DO JAKO TAKIEJ ZAMOŻNOŚCI , A POPRZEDNIO TYLKO DZIĘKI KOMUNIE ROSYJSKIEJ MIELIŚMY WZGLĘDNĄ NIEZALEŻNOŚĆ . A WOLNOŚĆ DOSTALIŚMY DZIĘKI ARMII CZERWONEJ SPOD OKUPACJI NIEMIECKIEJ . ARMIA CZERWONA DAŁA NAM TO DO ZROZUMIENIA PODCZAS POWSTANIA WARSZAWSKIEGO .BO MY ZAWSZE SZABELKĄ DO LIBERUM WETO I TERAZ TAKŻE . MNIE OSOBIŚCIE TO UPOKARZA , BO MAM GENY ZWYCIĘZCÓW . TO MY ZDOBYWALIŚMY , UJARZMIALIŚMY , TAK- WE MNIE PŁYNIE KREW TAK ROSJAN , JAK NIEMCÓW CZY RZYMIAN , CZY BRYTÓW I MNIE TO UPOKARZA . ALE CZAS MOŻE BYŁO DO TEGO PRZYWYKNĄĆ . TO WOJNA .PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/22 02:00:41
KOCHANI , TO MIAŁO MIEJSCE W LIPCU 1977 W GIBACH , PRZEPIĘKNE SŁOŃCE , KAJAKI , PRZYGODA ALE TYLKO W DOMYŚLE . POLSKA JEST W BARDZO SZCZĘŚLIWYM POŁOŻENIU , MA DOSTĘP PRAKTYCZNIE DO NIEOGRANICZONYCH POKŁADÓW WIEDZY , MYŚLI ORAZ DUCHOWOŚCI . JEDNAK POTRZEBNA JEST ODWAGA I STAWIANIE NA TO CO MOCNE I SPRAWDZONE . PARTYKULARYZM PRECZ ZA SIEBIE . KOCHANI MOJE GENY NAPRAWDĘ WIELE MOGĄ I TO W KRÓTKIM CZASIE ALE NALEŻY DAĆ IM WOLNĄ RĘKĘ I OCHRONĘ , BY W SPOSÓB NIESKRĘPOWANY MOGŁY DZIAŁAĆ DLA DOBRA WSPÓLNEGO .
WCIĄŻ ZASTANAWIAM SIĘ , DLACZEGO KOLEDZY , A JEDNAK NIE PRZYJACIELE . JEDEN SZEFEM UNII A DRUGI POLSKIM ... . JEST MI NAPRAWDĘ TRUDNO ZAUFAĆ PODCZAS , GDY WRODZONA PRAWOŚĆ I SZLACHETNOŚĆ NIE JEST CO NAJMNIEJ OBOK I NIE POMAGA W SPRAW BIEGU , CZYŻBY TO NIE PRZYPADKI POWOLNEGO NA ARENIE UNII UPADKU POLSKI ? A MOŻE PRZYWÓDCA PISZ ZASUWA POD WODĄ ALE NIE DLA POMYŚLNOŚCI POLSKI LECZ NACJI PLEMIENIA, ALE NIE JAKUBOWEGO . JEŚLI TAK , TO STRZEŻ NAS BOŻE . TROCHĘ BRAKUJE MI DANYCH , A MOŻE TO ZAUROCZENIE TYM , JEST KONSEKWENCJĄ RELACJI BRATNICH , SZUKANIE CIENIA LEPSZEGO .PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/22 03:21:24
UMIŁOWANI , SŁUCHAJMY CO MÓWI BÓG SYN JEZUS CHRYSTUS : SĄ BEZŻENNI , BO SIĘ TAKIMI URODZILI , BO LUDZIE ICH TAKIMI UCZYNILI , BO WYBRALI BOGA , GDYŻ WYŻSZY JEST STAN BEZŻENNY . ZARÓWNO KOBIETA JAK I MĘŻCZYZNA RODZI SIĘ , A GDY DOJRZEWA FIZYCZNIE ODCZUWA WOLĘ BOŻĄ . OSOBIŚCIE NIE ZOSTAŁEM KAPŁANEM , CHOĆ BARDZO TEGO CHCIAŁEM , ZE WZGLĘDU NA CELIBAT . ZAWSZE PODOBAŁY MI SIĘ DZIEWCZYNY ALE WYŁĄCZNIE RÓWIEŚNICE LUB TROCHĘ ODE MNIE STARSZE , MŁODSZE NAPRAWDĘ NIE MIAŁY ŻADNYCH SZANS , MOŻE TO WYRAZ PYCHY ALE ICH NIE DOSTRZEGAŁEM . OCZYWIŚCIE BLISKOŚĆ MAŁŻEŃSKA NIEJAKO ZAWSZE BYŁA POZA MOIM ZASIĘGIEM , PRZEKRACZAŁA MOJĄ WYOBRAŹNIĘ , IŻ TAK MOŻNA, DLA CHWILI BÓG WIE CZEGO, ZWIEŚĆ DZIEWCZYNĘ . MOJE MAŁŻEŃSTWO ZACZĘŁO SIĘ MOŻE NA ROK PRZED ŚLUBEM I ŻADNA ALE TO ŻADNA INNA DZIEWCZYNA NIE MIAŁA JUŻ ŻADNYCH SZANS BLISKOŚCI MAŁŻEŃSKIEJ . DLATEGO NIE WYOBRAŻAŁEM SOBIE KAPŁAŃSTWA Z ŚWIADOMOŚCIĄ , IŻ NIE WYTRWAM W CELIBACIE , A TEGO , IŻ NIE WYTRWAM BYŁEM PEWNY . BÓG OSZCZĘDZIŁ MI INNYCH SEKSUALNYCH PRAGNIEŃ . DLATEGO ZUPEŁNIE NIEZNANE SĄ MI OBSZARY PORUSZANE PRZEZ WIELU JAKO ZBOCZENIA . DO OK. 33 ROKU ŻYCIA W OGÓLE NIE WIEDZIAŁEM , ŻE COŚ TAKIEGO ISTNIEJE . BYĆ MOŻE BYŁO TO Z POWODU WRODZONEJ PYCHY , BO JA , TO JESTEM TEN,LEPSZY . BOŻE WYBACZ . TAK WIĘC WEWNĘTRZNIE NIE WIEM O CZYM MÓWIĘ ALE WIEM JEDNO ,MAMY ZAWSZE STAĆ W PRAWDZIE . WSZYSCY MAJĄ SPOWIEDNIKÓW I TAM NIECH WYJAWIAJĄ SWOJE GRZECHY . ZAKWALIFIKOWANIE CZEGOŚ, CO JEST GRZECHEM, DO NORMY W POSTĘPOWANIU JEST JAWNOGRZESZNICTWEM , A TO JEST DUŻO GORSZE OD GRZECHU UKRYTEGO PRZED ŚWIATEM LECZ SPOWIADANEGO . JAWNOGRZESZNICTWO JEST NAKŁANIANIEM INNYCH DO POSTĘPOWANIA W SPOSÓB PODOBNY . DLATEGO KOCHANI, KAPŁAN UJAWNIAJĄCY SWOJĄ ORIENTACJĘ SEKSUALNĄ: RAZ- NIE DOCHOWUJE CELIBATU , DWA -JEST POWODEM GRZECHU DLA NIEWINNYCH , BO UCZĄ SIĘ TEGO GRZECHU W SPOSÓB NIESKRĘPOWANY . KAPŁAN NIGDY NIE MOŻE BYĆ KOJARZONY W SPOSÓB SEKSUALNY : JEGO POLICZKI POWINNY ZAWSZE PŁONĄĆ A GORLIWOŚĆ CZYSTEJ POSŁUGI ZAGŁUSZAĆ WSZELKI I ZEWNĘTRZNY GRZECH . KOCHANI , TAK NA WZÓR OJCA PIO . NIKOGO TEŻ NIE POWINNO INTERESOWAĆ ,JAKI TAM KRZYŻ JEST NIESIONY , NIECH WIE O TYM WYŁĄCZNIE SPOWIEDNIK . PA,PA.


-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/22 21:10:48
KOCHANI , JEŚLI MÓWI , IŻ KONSULTUJE Z DUCHEM ŚW. TO , DLACZEGO NIE WIERZYCIE ? A WRĘCZ PUBLICZNIE WYPOWIADACIE GRZECHY PRZECIW DUCHOWI ŚW. : " MÓWILI BOWIEM MA W SOBIE DUCHA NIECZYSTEGO " . POSĄDZANIE , IŻ RACZEJ KONSULTOWAŁA Z SZATANEM WYMAGA SPRAWDZENIA , OTO OTWIERAM PISMO ŚWIĘTE W TEJ SPRAWIE :"SPOD GÓRY HOR WYRUSZYLI W KIERUNKU MORZA SUF, ABY OKRĄŻYĆ KRAJ EDOMITÓW. W CZASIE POCHODU NIECIERPLIWOŚĆ OWŁADNĘŁA LUDEM. I NARZEKAŁ LUD NA BOGA I NA MOJŻESZA: PO CO WYWIEDLIŚCIE NAS Z EGIPTU , ABYŚMY POWYMIERALI NA TEJ PUSTYNI .NIE MA CHLEBA ANI WODY , A TO NĘDZNE JADŁO JUŻ SIĘ NAM SPRZYKRZYŁO ! WTEDY JAHWE ZESŁAŁ NA LUD WĘŻE JADOWITE . POKĄSAŁY ONE LUD , TAKŻE POMARŁO WIELU IZRAELITÓW . LUD POSPIESZYŁ WIĘC DO MOJŻESZA , MÓWIĄC : ZGRZESZYLIŚMY PRZEZ TO , ŻE WYRZEKALIŚMY NA JAHWE I NA CIEBIE . BŁAGAJ JAHWE , ABY ODDALIŁ OD NAS TE WĘŻE ! I POMODLIŁ SIĘ MOJŻESZ ZA LÓD , A JAHWE PRZEMÓWIŁ DO NIEGO : ..."PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/22 21:20:39
KOCHANI , ZASTANAWIAJCIE SIĘ TERAZ CO TO MA BYĆ TYM WĘŻEM MIEDZIANYM . MOŻE SAMA NAZWA WSKAZUJE : MIEDZIAKI , CZY TO ABY NIE TA JUŻ LEGENDARNA KASA . TERAZ ILE JEJ MA BYĆ ? ALE TO MOJA INTERPRETACJA . BYĆ MOŻE RZECZ W ZUPEŁNIE CZYM INNYM . PRAWDĄ JEDNAK JEST , IŻ BRAK TYCH MIEDZIAKÓW ZAWSZE GENERUJE OFIARY . BY WIĘC UNIKNĄĆ TYCH OFIAR, POZOSTAĆ PRZY ŻYCIU , NALEŻY POPATRZEĆ NA MIEDZIAKI . JEDNAK KOMU PRZEKAZANE . A TO PRZECIEŻ SÓL W OKU PISZ . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/23 01:00:17
DZIŚ MOŻE TROCHĘ O BEZPIECZEŃSTWIE NA DRODZE . KOCHANI ,NAJLEPSZE SĄ PROSTE RONDA, JAKO SKRZYŻOWANIA . RONDO PROSTE , TO TAKIE : ZWYKŁY WĄSKI PIERŚCIEŃ UNIEMOŻLIWIAJĄCY WYPRZEDZANIE NA NIM Z WJAZDEM I ZJAZDEM . NIC WIĘCEJ . WSZYSTKIE INNE SKRZYŻOWANIA ZAWSZE POWINNY MIEĆ: CZTERY PASY RUCHU Z JEDNEJ JEZDNI . WJAZD NA SKRZYŻOWANIE POWINNY PROWADZIĆ DWA PASY : W PRAWO I PROSTO ORAZ PASEM OD ŚRODKA WYŁĄCZNIE W LEWO -KONIEC . ZJAZD ZE SKRZYŻOWANIA ZAWSZE BĘDZIE SIĘ ODBYWAŁ : Z PRAWEJ TYLKO PASEM W LEWO NA PAS PRZY ŚRODKU JEZDNI I Z LEWEJ PASEM PROSTO W PRAWO NA PAS OD BRZEGU JEZDNI - KONIEC . ZNAKI POZIOME MAJĄ ZAWSZE TAKIMI LINIAMI WYTYCZAĆ KAŻDE SKRZYŻOWANIE NIE BĘDĄCE RONDEM NIE ZALEŻNIE CZY SĄ TAM ŚWIATŁA CZY NIE . JEŻELI SKRZYŻOWANIE SKŁADA SIĘ Z WIĘKSZEJ LICZBY DRÓG NIŻ CZTERY , KONIECZNIE MA POSIADAĆ RONDO . NATOMIAST ROWERZYŚCI ORAZ PIESI MOGĄ POKONYWAĆ SKRZYŻOWANIA WYŁĄCZNIE CHODNIKAMI WZNOSZĄCYMI SIĘ NAD JEZDNIĄ NA WYSOKOŚĆ CO NAJMNIEJ 5 CM I NIE WIĘCEJ NIŻ 10 CM . TO WYSTARCZY BY KIERUJĄCY POJAZDEM ZAUWAŻYŁ DROGĘ PIESZEGO , ROWERZYSTY WZROKIEM LUB SKOKIEM POJAZDU . SZEROKOŚĆ TAKIEJ DROGI MA BYĆ NIE MNIEJSZA OD 5M Z METROWYM ZAPASEM TEJ DROGI PO OBU STRONACH WOLNEJ OD RUCHU . ROWERZYSTA BĘDZIE WIĘC MIAŁ 1M PASA I PIESZY 2M ŚRODKIEM IM PRZEZNACZONEJ DROGI W CELU POKONANIA JEZDNI Z RUCHEM POJAZDÓW . KOCHANI I ŻADNYCH INNYCH CUDOWAŃ , BO SĄ ZBĘDNE . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/23 01:17:20
KOCHANI I JESZCZE , POJAZD NA RONDZIE MA ZAWSZE PIERWSZEŃSTWO ALE NA MOJEJ DRODZE . CO TO ZNACZY ? PIERŚCIEŃ NA RONDZIE MA MIEĆ ZNAK POZIOMY POCZĄTKU I KOŃCA MOJEJ DROGI . MOJA DROGA TO SUMA PASÓW ZJAZDOWEGO I WJAZDOWEGO MOJEJ DROGI . TAK WIĘC , JEŚLI WJEŻDŻAM NA RONDO , TO WIDZĘ POCZĄTEK MOJEJ DROGI NA RONDZIE I JEŚLI JEST WOLNY, WJEŻDŻAM NA RONDO .TO UMOŻLIWI WOLNY PŁYNNY RUCH RONDEM . KONIEC .
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/23 01:38:09
JESZCZE JEDNO PRZED SNEM , PIEKŁO ISTNIEJE A ANTYCHRYST STARA SIĘ NA WIELE SPOSOBÓW WPROWADZAĆ W NASZE ŻYCIE NOWINKI O WYMIARZE GRZECHÓW CIĘŻKICH . FILMY TE SYTUACJE DOSKONALE UJAWNIAJĄ , DLATEGO PROPONUJĘ ZACHOWAĆ ZAWSZE BOJAŹŃ BOŻĄ I UMIAR , LEPIEJ JUŻ NA POCZĄTKU ROZPŁYNĄĆ SIĘ ZE WSTYDU , NIŻ CIERPIEĆ WIECZNE MĘKI W PIEKLE . TO ZADZIWIAJĄCE ,DUSZA LENINA W STRASZNEJ SWOJEJ POSTACI, DOSTAŁA SZANSĘ UWOLNIENIA Z MĄK PIEKIELNYCH ZA CENĘ UJAWNIENIA SIĘ I OKAZANIA ŻALU PRZED LUDŹMI ZA SWE GRZESZNE WPROWADZENIE WSZYSTKICH KOMUNISTÓW W BŁĄD POTĘPIENIA ALE KRZYKNĄŁ NIE ! A WIEDZMY , IŻ TAKA , JAKA JEST RÓŻNICA MIĘDZY OGNIEM NARYSOWANYM NA KARTCE A PŁOMIENIEM OGNISKA , TO TAKA TEŻ JEST RÓŻNICA MIĘDZY OGNIEM OGNISKA A OGNIEM PIEKIELNYM . A DUSZA LENINA NA WŁASNE ŻYCZENIE POWRÓCIŁA W TEN OGIEŃ NA WIECZNOŚĆ CAŁĄ . BOŻE RATUJ NAS PRZED GRZECHEM ŚMIERTELNYM . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/23 21:42:52
KOCHANI , TAKI PIĘKNY CZAS , JUTRO WIGILIA , A CI ROZPOCZNĄ TEN CZAS, JAKO ZŁODZIEJE , BO OKRADLI LUDZI , KTÓRYM ŚWIADCZENIA PRZYSŁUGIWAŁY ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYM WÓWCZAS PRAWEM . KOCHANI WYKAZUJECIE , IŻ TAMCI KRADLI , NO DOBRZE ALE OTRZYMALI PO TEMU MANDATY POSELSKIE POPIERAJĄCYCH ICH LUDZI , MOŻNA WIĘC POWIEDZIEĆ , IŻ TAKI PRZYJĘLI SPOSÓB RZĄDZENIA . NIE UKRYWAJMY , W DOBIE KRYZYSU CAŁY ŚWIAT DOTOWAŁ BANKI UPADAJĄCE , WIĘC DLA RZĄDZĄCYCH JEST TO TYLKO PAPIER PŁATNICZY . JEDNAK DLA KONKRETNYCH LUDZI JEST TO ŻYCIE . TE DOCHODY BYĆ MOŻE WIELU UJĘŁO W SWOICH PLANACH ZAKUPU DZIAŁKI ,BUDOWY MIESZKANIA , ZACIĄGNIĘCIA WNUKOM KREDYTU ,... NIE WIEMY ALE TO BYŁY ICH PIENIĄDZE , A TY POŚLE IM JE UKRADŁEŚ , NAJNORMALNIEJ W ŚWIECIE WŁOŻYŁEŚ ŁOM W ICH DRZWI ,A POTEM ŁAPĘ DO ICH PORTFELA , A NA STRAŻY POSTAWIŁEŚ POLICJĘ, BY SIĘ PRZYPADKIEM NIE ODWAŻYLI BRONIĆ . JESTEŚ ZŁODZIEJEM WŁAMYWACZEM , OBRAŁEŚ TAKĄ METODĘ RZĄDZENIA . TWOJA SPRAWA LUD CIE WYBRAŁ , WIĘC POPARŁ I LUD TAKŻE MA TWOJE GRZECHY ZŁODZIEJSTWA NA SUMIENIU . TYLKO SKORO ONI KRADLI I TY KRADNIESZ , CO Z TEGO , IŻ NA WZÓR JANOSIKA , NO CO , KRADNIESZ , TO JEDZIECIE NA TYM SAMYM WÓZKU , A NAWET GORZEJ , BO TY KONKRETNYCH LUDZI OBROBIŁEŚ , A ONI WSZYSTKICH , BO SKARB , CZYLI TAK NAPRAWDĘ NIKOGO , OT TAKA SPUŚCIZNA PO PEERELOWSKA . DOBRZE , MOŻE JESTEM W BŁĘDZIE , MOŻE SIĘ MYLĘ , BOŻE PROSZĘ ZABIERZ W TEJ SPRAWIE GŁOS : PSALM 46 "BÓG NASZĄ MOCĄ I OBRONĄ ". TO MAM ZA SWOJE . BOŻE MIEJ MNIE W SWOJEJ OPIECE .WIDZICIE , BÓG WAS NIE DZIELI NA TYCH CZY TAMTYCH , JESTEŚCIE JEDNAKOWO PRZEZ BOGA UMIŁOWANI .PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/27 01:09:05
JEREMIASZ 31,-,- LAMENT RACHELI "TAK MÓWI JAHWE :- GŁOS ROZLEGA SIĘ W RAMA . LAMENT I SZLOCH GORZKI . TO RACHEL PŁACZE PO SWYCH SYNACH , NIE DAJE SIĘ POCIESZYĆ PO [STRACIE ] SWYCH DZIECI , ŻE ICH JUŻ NIE MA .
OTO NARODZIŁ SIĘ NAM ZBAWICIEL , A JUŻ ZJAWIA SIĘ ZAWISTNY I NIE ROZUMIEJĄCY DZIEŁA BOŻEGO HEROD , KTÓRY ANI ZNAŁ , ANI CHCIAŁ ZNAĆ , ANI TEŻ WIERZYŁ PRZEPOWIEDNIOM ZAPISANYM W STARYM TESTAMENCIE [PISMACH ] . SŁYSZAŁ JEDYNIE I WYIMAGINOWAŁ SOBIE , IŻ NARODZIŁ SIĘ BOŻY SYN , KTÓRY ZOSTANIE KRÓLEM . MAŁY CZŁOWIEK LECZ KRÓL ŻYDOWSKI , PRZERAZIŁ SIĘ WIEDZY ASTROLOGÓW I ZNAWCÓW PISM , PRZEKAZÓW . POSTANAWIA WIĘC ZGŁADZIĆ DZIECKO : KRÓLA . POSYŁA ŻOŁNIERZY I DZIAŁA NA ŚLEPO , MORDUJE WSZYSTKICH CHŁOPCÓW DO TRZECIEGO ROKU ŻYCIA . CZY TAMTE MATKI MNIEJ CZUŁY OD OBECNYCH ? Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ NIE . CZY BÓG USPRAWIEDLIWIŁ DZIAŁANIE HERODA? NIE [WIEMY] LECZ CIAŁO KRÓLA HERODA POKRYWA SIĘ WRZODAMI I TAK KOŃCZY ŻYWOT . W NASZEJ RZECZYWISTOŚCI WCIĄŻ TYCH 12 MILIONÓW MORDUJE SYNÓW I CÓRKI MATEK I OJCÓW . CZY I CI NIE CZYTAJĄ NOWEGO TESTAMENTU , DOBREJ NOWINY [NA WZÓR HERODA] ?
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/27 01:38:24
/MATKA BOŻA, ZDAJE SIĘ JESZCZE W LATACH 80 DWUDZIESTEGO WIEKU ,OBJAWIAJĄC SIĘ W MEDIUGORIE MÓWIŁA O OK. 60 MILIONACH ROCZNIE MĘCZENNIKÓW MORDOWANYCH NA CAŁYM ŚWIECIE . CZY ONI WSZYSCY SĄ ZBAWIENI ? NIE WIEMY .JEDNAK NALEŻY PRZYPUSZCZAĆ , IŻ ISTNIEJE TYLKO W POLSCE TYCH 12 MILIONÓW GOTOWYCH NA WSZYSTKO, ŁĄCZNIE Z ZABÓJSTWEM NIEWINNYCH . NASZ BÓG JEZUS CHRYSTUS TRZYKROTNIE PYTAŁ PIOTRA:" CZY MNIE MIŁUJESZ ?" A PIOTR ZASMUCIŁ SIĘ WIELCE . BYĆ MOŻE ODNIÓSŁ TO DO SIEBIE , A TM CZASEM TO BYŁO PYTANIE DO KOŚCIOŁA CHRYSTUSOWEGO WSZECH CZASÓW . A BÓG SYN JEZUS CHRYSTUS UTOŻSAMIŁ SIĘ Z KAŻDĄ OSOBĄ W KOŚCIELE CHRYSTUSOWYM . PIOTRZE CZY TY MNIE MIŁUJESZ ? TAK PANIE TY WIESZ , ŻE CIĘ KOCHAM . PAŚ OWCE MOJE . I NA TEN WZÓR :ZAPYTANIE, ODPOWIEDŹ I NAKAZ ,POWTÓRZYŁ JEZUS DO PIOTRA TRZYKROTNIE , AŻ PIOTRA TO ZASMUCIŁO . KOŚCIELE ŚWIĘTY, CZY MIŁUJESZ JEZUSA CHRYSTUSA I CZY PASIESZ BOŻE OWCE ? TY WIESZ , ŻE CIĘ KOCHAM , BO TY WSZYSTKO WIESZ .AMEN .
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/28 13:11:21
PRZEMÓW PANIE DO SWEGO LUDU , BO UJĄŁ MNIE W TAK STRASZNE TORTURY , IŻ NIE MOGĘ NAWET ZEBRAĆ MYŚLI . OTWIERAM TWOJE KSIĘGI BOŻE :"BO JAK PAS PRZYLEGA DO BIODER MĘŻA , TAK JA SPRAWIŁEM [ONGIŚ], ŻE PRZYLGNĄŁ DO MNIE CAŁY DOM IZRAELA I CAŁY DOM JUDY- ORZEKA JAHWE - ABY MI BYLI LUDEM I SŁAWĄ , CHWAŁĄ I OZDOBĄ . ALE NIE USŁUCHALI . JEREMIASZ 13,11,14. BOŻE, RACZEJ NIE SŁUCHAJ MOJEJ SKARGI ,BO TYMI TORTURAMI ALE GŁÓWNIE MOJEJ CÓRKI NIEPEŁNOSPRAWNEJ , PROSIŁEM O TWOJE SŁOWO, PRZECIEŻ DLA TWOJEGO LUDU .PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/29 20:29:40
DRODZY , DZIŚ TROCHĘ O MITACH ALE TYCH , KTÓRE W SPOSÓB RZECZYWISTY PRZENIKNĘŁY DO NASZYCH CZASÓW . W KRAKOWIE ODNOTOWYWANO NARODZINY DIABŁÓW - ROGI , KOPYTKA , CIELĘCA TWARZ , OWŁOSIENIE . BYŁY TEŻ POTWORKI - OWŁOSIENIE, RÓŻKI, ZWIERZĘCE PYSZCZKI NA ŁOKCIACH , PTASIE NOGI ,.. CZEGO TO DOWODZI ? Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ NIE EWOLUCJI . W 1920 W KRAKOWIE 10 LETNIA HEBRAJKA URODZIŁA DZIECKO DIABEŁKA . TAK JAK JUŻ WCZEŚNIEJ MÓWIŁEM : " ONTOGENEZA JEST SKRÓCONYM AKTEM ALE FILOGENEZY " . GDYBY RZECZ DOTYCZYŁA DOBORÓW NATURALNYCH I EWOLUCJI , TO NIEMAL KAŻDA PARA ,POCZYNAJĄC OD STOPNIA DOJRZAŁOŚCI PŁCIOWEJ, POCZĄTKOWO RODZIŁA BY TYCH SWOICH PRZODKÓW ZWIERZĘCYCH ALE TAK NIE JEST . JEDNAK POJAWIAJĄ SIĘ POTWORKI , DLACZEGO ? BO TA ZASADA OBOWIĄZUJE ALE W ŻYCIU CZŁOWIEKA PO STWORZENIU, NASTĄPIŁ OKRES INGERENCJI W GENY LUDZI , KTÓRZY OSIĄGNĘLI BARDZO WYSOKI POZIOM CYWILIZACYJNY , TO PRAWDOPODOBNIE BYLI ATLANCI . INGEROWANO W GENY W CELU POSZUKIWANIA NIEŚMIERTELNOŚCI . KORZYSTANO Z MOŻLIWIE DOSTĘPNEJ WIEDZY CZYLI I Z GENÓW ZWIERZĘCYCH TAKŻE . RODZIŁY SIĘ WIEC RÓŻNE ISTOTY , KTÓRE ZNAMY Z MITÓW . DOPRACOWANO SIĘ TAKŻE ISTOT O NIEPRZECIĘTNYCH ZDOLNOŚCIACH ZGODNIE Z FAKTAMI Z MITOLOGI . JEDNAK NAJBARDZIEJ DAJE SIĘ ZAPAMIĘTAĆ POTWOREK O POSTURZE CIELĘCEJ Z ROGAMI . OCZYWIŚCIE , EKSPERYMENTOWANO NA CAŁEJ POPULACJI LUDZI I ZWIERZĄT , JEDNAK KONTROLOWANYCH I Z ZAMIERZONYM CELEM TYCH ZMIAN GENETYCZNYCH DOPUSZCZAŁY SIĘ RODY , NA KTÓRE PO PROSTU BYŁO STAĆ A WIĘC POCZYNAJĄC OD RODÓW KRÓLEWSKICH . BÓG POTOPEM WYTRACIŁ GENY TAK ZWIERZĘCE , JAK I LUDZKIE UKSZTAŁTOWANE NAUKOWO , KTÓRE NIE DOPROWADZAŁY LUDZI DO ZBAWIENIA DUSZY . NASZ PAN I BÓG , KTÓRY ZWYCIĘŻYŁ ŚWIAT , PO SWOJEJ ŚMIERCI NA KRZYŻU, CUDZYCH BOGÓW UMIEŚCIŁ W PIEKLE , TAK WIĘC NAWET DUSZE TYCH NIEŚMIERTELNYCH W CUDZYSŁOWIE NIE MOGĄ CIESZYĆ SIĘ I WPŁYWAĆ NA LOSY LUDZKIE . ICH JUŻ POZA PIEKŁEM NIE MA . JEDNAK GENY W SZCZĄTKOWYCH POSTACIACH CZASEM SIĘ UJAWNIAJĄ I TO WŁAŚNIE NA SAMYM POCZĄTKU DOJRZEWANIA RODZICÓW , BO GRANICĄ NASZYCH GENÓW STAŁA SIĘ SARA I ABRAHAM WYDAJĄC W PODESZŁYM WIEKU IZAAKA . TAK WIEC TEN ROZWÓJ ATLANTÓW NASTĄPIŁ PÓŹNIEJ OD POBYTU NA ZIEMI OLBRZYMÓW , BO TAMTE GENY NA TRWAŁE ZOSTAŁY OPUSZCZONE PRZEZ GENOTYP IZAKA . POTWIERDZENIEM TEGO JEST 10 LAT HEBRAJKI I PRAWDOPODOBNIE 12 LAT JEJ PARTNERA , BO TYLKO W TYM WIEKU RODZICÓW RODZIĆ SIĘ BĘDĄ ODPOWIEDNIKI TYCH NAJWCZEŚNIEJSZYCH CZASÓW . ZAPAMIĘTAJMY POCHODZĄCYCH OD JEDNOSTKOWYCH INGERENCJI W GENY PRZY UŻYCIU RÓŻNYCH GENÓW TAKŻE ZWIERZĘCYCH .KOBIETY BEZPŁODNE MOGĄ BYĆ DUMNE , BO SĄ TAKĄ PROSTĄ LINIĄ Z SARĄ , BO TO ONA, JAKO PIERWSZA BYŁA BEZPŁODNA A GEN TEN OBECNE BEZPŁODNE OTRZYMAŁY WYŁĄCZNIE OD SARY , BO PIERWSZA BEZPŁODNA PO SARZE JUŻ NIE PRZEKAZAŁA TEGO GENU , JEST WIĘC GEN TEN PRZEKAZYWANY WYŁĄCZNIE PRZEZ MĘŻCZYZN LUB NIESIONY PRZEZ KOBIETY, JAKO NIECZYNNY ALE DO CZASU, AŻ SIĘ UJAWNI , BYĆ MOŻE W ZETKNIĘCIU Z MĘSKIM TAKIM SAMYM . ZAUWAŻCIE , JAK OGROMNA MĄDROŚĆ JAWI SIĘ W SŁOWACH BOGA :" BŁOGOSŁAWIONE BEZPŁODNE , BO ICH SĄ WSZYSTKIE DZIECI " , BO ONE SĄ NIEJAKO SARAMI, BO ZAWSZE SĄ PIERWSZĄ BEZPŁODNĄ PO SARZE , KTÓRA JEST MATKĄ WSZYSTKICH DZIECI ZE WZGLĘDU NA SYNA IZAAKA . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/30 08:20:39
KOCHANI , JAK CZYTACIE :" A JA WAM MÓWIĘ NIE STAWIAJCIE OPORU ZŁEMU , ZMUSZA CIĘ KTOŚ BYŚ SZEDŁ Z NIM 1 000 KROKÓW , IDŹ 2 000 , BIERZE KTOŚ TWÓJ PŁASZCZ NIE BROŃ MU I SZATY , UDERZA CIĘ KTOŚ W POLICZEK NADSTAW MU I DRUGI , CZYŃCIE WSZYSTKIM TO CO CHCECIE BY I WAM CZYNIONO ". OCZYWIŚCIE JEST TO ZLEPEK BOŻYCH MYŚLI PODANYCH W SŁOWACH W RÓŻNYCH MIEJSCACH PISMA ŚWIĘTEGO ALE WŁAŚNIE TACY MAMY BYĆ W DRODZE DO KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO , NO CHYBA ,ŻE NASZE KRÓLESTWO ,DO KTÓREGO ZMIERZAMY, NIE JEST KRÓLESTWEM BOGA JEZUSA CHRYSTUSA , OJCA I DUCHA ŚWIĘTEGO LECZ MIEJSCEM WIECZNEGO POTĘPIENIA SZATANA I JEGO SŁUG . CAŁE SZCZĘŚCIE , IŻ DUSZA BŁĄDZĄCA MOŻE SIĘ WYSPOWIADAĆ I ZMIERZAĆ W DOBRYM KIERUNKU NA WZÓR JOANNY DARK TAKŻE . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/31 00:37:07
DZIŚ CHCĘ WAM PRZYPOMNIEĆ , IŻ DAR WASZ WOŁAŁ DO BOGA WCZEŚNIEJ I DZIŚ O OPIEKĘ , BY NA NIM NIE DOPUSZCZANO SIĘ GRZECHÓW A NIE DAJ BOŻE NA WZÓR SODOMY I GOMORY , JEDNAK ZNACZĄCY, TAK WÓWCZAS, JAK I OBECNIE ,LEKCEWAŻĄ TEN GŁOS, TRAKTUJĄC TEN DAR, JAKO JUCZNE ZWIERZĘ DO WYKORZYSTANIA I WYRZUCENIA PRECZ . TYLE MÓWIĘ O TRWANIU W ZASADACH ALE NIE PO TO, BY KTOKOLWIEK MIAŁ Z NICH DRWIĆ ? NIE PRZYŁĄCZAM SIĘ DO OBRAŻAJĄCYCH BOGA . BÓG ZAWSZE JEST DOBRY I TRWA W ŚWIĘTOŚCI , GRZESZNIK JEST BOGU NIE POTRZEBNY , DLATEGO NAWRACAJCIE SIĘ I WIERZCIE W EWANGELIĘ . GRZECHEM UKRYTYM CZYNIONYM NA MNIE OBARCZAM NAJBARDZIEJ ZNACZĄCE OSOBY ZDOLNE TEMU ZARADZIĆ ALE WCIĄŻ TRWAJĄ W SZATAŃSKIM UPORZE . OTO KŁADĘ SIĘ SPAĆ A WASZE BRZEMIĘ I TYM RAZEM Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ UROŚNIE . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2017/12/31 06:19:20
OTO , TERAZ JUŻ WIESZ, W JAKI SPOSÓB BRZEMIĘ TWOJE WCIĄŻ ROŚNIE I ROŚNIE , A TY NAWET PALCEM NIE KIWNIESZ ,BY JE NIEŚĆ , LECZ SKŁADASZ NA BARKI NIEWINNYCH . ZAPAMIĘTAJ , DO TAKIEJ WŁADZY NAJŚWIĘTSZY NIE PRZYJDZIE PO RAZ DRUGI ZANIM TEJ WŁADZY W PROCH NIE OBRÓCI . DLATEGO PYTA :" GDY PRZYJDĘ PO RAZ DRUGI , CZY ZNAJDĘ WIARĘ NA ZIEMI ?" TYLKO ROZWINIĘTE KRÓLESTWO BOŻE W NAS PRZYMNOŻY NAM WIARY , DLATEGO MAMY DOPUSZCZAĆ SIĘ TYCH CZYNÓW , KTÓRE ROZNIECAJĄ ROZPALAJĄ ISKRĘ KRÓLESTWA BOŻEGO W SERCACH . NIE WOLNO NAM PRZESŁANIAĆ SERC POZORAMI I UKRYTYMI OBRZYDLIWOŚCIAMI , BO POCHODZĄ BEZPOŚREDNIO OD ANTYCHRYSTA , KTÓRY NA KRÓTKO PRZED PRZYJŚCIEM BOGA NA ZIEMIĘ ZAPANUJE NAD KAŻDĄ ZIEMSKĄ WŁADZĄ I OBRÓCI JĄ W PROCH, JEŚLI NIE BĘDZIE TA ZBUDOWANA NA SOLIDNYM FUNDAMENCIE . DLATEGO , JEŚLI ROŚNIE TWE BRZEMIĘ , NIECH ZNAJDZIE SIĘ , KTO CI POMOŻE JE NIEŚĆ ALE TY SAM PODSTĘPNIE NIE ZRZUCAJ GO NA INNYCH .POWIESZ I ZNÓW JESTEM SAM W NIEDOLI . NIE , NIE JESTEŚ SAM , BO Z TOBĄ ZAWSZE JEST CHRYSTUS , NIE ZALEŻNIE OD TEGO CO SZATAN PRZECIW TOBIE UKNUJE I W JAKĄ CIEMNOŚĆ ZECHCE CIĘ WPROWADZIĆ , TO Z TOBĄ JEST CHRYSTUS, A NADZIEJA Z NIM KROCZY . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/01 00:56:17
DRODZY ,WSPANIALI , CUDOWNI , WITAJCIE W NOWYM 2018 ROKU , NADZIEJA UMIERA OSTATNIA , JEDNAK WCIĄŻ JĄ MIEĆ NALEŻY . NIE MA NIC BARDZIEJ GODNEGO OD SŁUŻBY BOGU . NIE BYŁ TO DOBRY POMYSŁ , BY DZIEDZICTWO HISTORYCZNE ZAMIENIAĆ W HOTEL . JEDNAK BYŁBY TO DOBRY POMYSŁ , BY TO SAMO ZAMIENIĆ W KLASZTOR KLAUZUROWY Z MOŻLIWOŚCIĄ ZWIEDZANIA , JEDNAK WÓWCZAS NALEŻAŁOBY REJENTALNIE ZGROMADZENIU PRZEKAZAĆ ALE TAKIE POSUNIĘCIE OPATRZONE ZOSTAŁO ŻALEM , IŻ ............................................... PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/01 01:24:12
CO MÓWIŁEM W SPRAWIE UCHODŹCÓW , NO CO ? DAJCIE MI KREDYT NIEOGRANICZONY A ZNAJDĘ TEREN DO UCYWILIZOWANIA EMIGRANTÓW I POWROTU DO WŁASNYCH PAŃSTW CELEM WŁAŚCIWYCH ZMIAN WYCHODZENIA Z KRYZYSU MIGRACJI I EMIGRACJI ALE I TYM RAZEM LEKCEWAŻY SIĘ POWAŻNE ROZWIĄZANIA . DLACZEGO , BO ANTYCHRYST NIE TAKIE MA NA CELU ZADANIA . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/02 11:35:47
KOCHANI , DZIŚ CHCĘ PODDAĆ W WĄTPLIWOŚĆ JEDNO Z PRAW FIZYKI . CZY MI SIĘ TO UDA ? SPRAWDŹCIE SAMI . DO NACZYNIA O ŁATWO ZMIENIANYM KSZTAŁCIE WLEWAM NIEWIELE CIECZY , NASTĘPNIE WKŁADAM WALEC O DUŻO WIĘKSZEJ OBJĘTOŚCI OD OBJĘTOŚCI CIECZY I ZMIENIAM KSZTAŁT NACZYNIA DO KSZTAŁTU I OBJĘTOŚCI W PRZYBLIŻENIU CIECZY Z WALCEM . PYTANIE : CZY NA WALEC TAK CAŁKOWICIE ZANURZONY W CIECZY BĘDZIE DZIAŁAĆ SIŁA WYPORU I CZY BĘDZIE ONA RÓWNA TYLKO CIĘŻAROWI TEJ WYPARTEJ CIECZY ? ZAUWAŻMY , IŻ WALEC MÓGŁ WYPRZEĆ JEDYNIE TYLE CIECZY ILE W NACZYNIU JEJ JEST . TAK ? A TAM JEST JEJ SETNA LUB TYSIĄCZNA CZĘŚĆ OBJĘTOŚCI WALCA . JEŚLI GĘSTOŚĆ WALCA JEST RÓWNA GĘSTOŚCI CIECZY , TO WYPADKOWA SIŁ DZIAŁAJĄCYCH NA WALEC WYNIESIE ZERO I BĘDZIE ON PŁYWAŁ W CIECZY . JEDNAK JAKIM CUDEM SIŁA WYPORU OSIĄGNIE WARTOŚĆ , KTÓRA PRZECIEŻ NIE MOŻE POCHODZIĆ OD MASY TEJ CIECZY BO JEST JEJ ZNIKOMA ILOŚĆ ? A POWIEDZCIE MI ILE TEN WALEC WYPIERA CIECZY ? BARDZO DOBRZE , JEŚLI JEST W NIEJ CAŁKOWICIE ZANURZONY , TO OBJĘTOŚĆ TEJ CIECZY RÓWNA JEST OBJĘTOŚCI WALCA A JEJ MASĘ LUB SIŁĘ CIĘŻKOŚCI MOŻNA USTALIĆ NA PODSTAWIE JEJ GĘSTOŚCI ORAZ PRZYSPIESZENIA POCHODZĄCEGO OD POLA GRAWITACJI , W KTÓRYM TA CIECZ SIĘ ZNAJDUJE .ZNAKOMICIE , I W TYM MIEJSCU PRZESZLIŚMY OD MYŚLENIA KONKRETNEGO I OBRAZOWEGO DO MYŚLENIA ABSTRAKCYJNEGO , BO TEJ CIECZY TAM TYLE NIE MA, A JEDNAK JEST . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/02 15:49:42
KOCHANI , KAŻDE DZIAŁANIA NIBY TO W OBRONIE NAJSŁABSZYCH ZAWSZE MOGĄ TEŻ NIEŚĆ ZA SOBĄ JESZCZE WIĘKSZE ZAGROŻENIE DLA TYCH NAJSŁABSZYCH . PODAJĘ PRZYKŁADY . PEDOFILE , JAKO ZORGANIZOWANA GRUPA ALE NIE UJAWNIONA ZAKOTWICZA SIĘ WE WŁADZY I ZWALCZA WSZYSTKO I WSZYSTKICH PRZY UŻYCIU NARZĘDZI UŻYTYCH DO ZWALCZANIA PEDOFILII , ROZUMIESZ ? NIKT WIĘC DOBRY ROZPOZNAJĄCY PEDOFILIĘ NA ZAPACH NIE PRZEDOSTANIE SIĘ PRZEZ TĘ ZAPORĘ DO WŁADZY , BO PEDOFILE SPREPARUJĄ DOWODY PRZECIW TAKIEJ OSOBIE I ONA I JEJ DOBRA RODZINA SĄ SPOŁECZNIE POGRZEBANI , A BEZPRAWIE I PEDOFILIA ZAKWITNIE . WIEM DOSKONALE , IŻ W KAŻDYM ŚRODOWISKU ŻYJĄ W WŁADZY PEDOFILE , KTÓRYCH PEDOFILSKIE Z DOPEŁNIENIA ZBIORU DZIECI WŁAŚNIE Z DOROSŁYMI SPRAWUJĄ SWE NIERZĄDNE POTRZEBY . TO JEDEN Z ELEMENTÓW ICH ŻYCIA I NIKT TEGO NIE ZMIENI TO ŚWIAT TYCH 12 MILIONÓW BEZWZGLĘDNYCH OPRAWCÓW ZABÓJCÓW , MORDERCÓW ZAKORZENIONYCH W KAŻDEJ WŁADZY , A NADE WSZYSTKO WE WSZYSTKICH ZAMOŻNYCH , SŁYSZYSZ ? WE WSZYSTKICH . NO I CO, DADZĄ ONI SOBIE ODEBRAĆ PRAWO I PRAWDĘ , SWOJĄ PRAWDĘ ? A TY WKŁADASZ W ICH ŁAPY NASTĘPNY MŁOT DO WALKI Z DOBREM . PEDOFILIĘ TĘ NIE ICH , TO CI WIDZĄ JAK W DZIEŃ I KOŃCZĄ MORDEM ,JEŚLI IM CO NIE NA RĘKĘ . NO DOBRZE ALE TY MATKO , OJCZE MIEJ ZAWSZE SWÓJ WŁASNY ROZUM I NIE POŚWIĘCAJ DZIECKA DLA DOBRA SPRAWY , NIEZALEŻNIE OD TEGO KTO CIĘ BĘDZIE NAKŁANIAĆ .GDY NABIORĄ WIĘCEJ ODWAGI CI ... CO JUŻ DZIŚ WALCZĄ Z CHRZEŚCIJAŃSTWEM , TO Z CAŁA PEWNOŚCIĄ UŻYJĄ TEGO NOŻA BY DZIECI NIE WYCHOWYWAĆ W WIERZE CHRZEŚCIJAŃSKIEJ TYLKO ICH PEDOFILSKIEJ I INNEJ DZIŚ UKRYTEJ . ZOBACZ CO DZIEJE SIĘ W KOŚCIELE AMERYKAŃSKIM NASZYM TAK , NASZYM . HOMOSEKSUALIŚCI PUBLICZNIE PRZYZNAJĄ SIĘ DO TEGO I NIE MA NIKOGO WŚRÓD WIERNYCH KTO BY CHCIAŁ ICH ODSUNĄĆ OD SŁUŻBY BOGU , ZA CHWILĘ I PEDOFILE SIĘ UJAWNIĄ I BĘDĄ TAM MIELI MAŁPI GAJ . A TY CO ? CHCESZ POWIEDZIEĆ , IŻ I MY OD MAŁP POCHODZIMY ? CO ? MOŻE PIERWSZY RAZ CZŁOWIEKA NA OCZY WIDZISZ A JUŻ UBLIŻASZ ? ZAPAMIĘTAJ ,DZIŚ NIE MA LUDZI PRAWYCH POZA TYM JEDNYM , O KTÓRYM CI WCZEŚNIEJ WSPOMINAŁEM . JEDNAK PRZED BOGIEM WSZYSCY MAMY SIEBIE OBWINIAĆ ZA NAWET NAJMNIEJSZY GRZECH, BO TYLKO SKRUCHA ZAWINIONA I NIEZAWINIONA DOPROWADZIĆ MOŻE NAS DO ŚWIĘTOŚCI .PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/02 22:31:05
OTO WERSY Z PISMA ŚWIĘTEGO , KU POKRZEPIENIU SERC : "A KIEDY NAJEDLI SIĘ , MÓWI DO UCZNIÓW - ZBIERZCIE RESZTKI , KTÓRE POZOSTAŁY , ŻEBY NIC SIĘ NIE ZMARNOWAŁO . ZEBRALI WIĘC I NAPEŁNILI DWANAŚCIE KOSZYKÓW RESZTKAMI , KTÓRE Z PIĘCIU CHLEBÓW JĘCZMIENNYCH POZOSTAWILI CI , CO JEDLI . A LUDZIE ZOBACZYWSZY ZNAK , KTÓRY JEZUS UCZYNIŁ , MÓWILI :TO JEST RZECZYWIŚCIE PROROK , TEN ,KTÓRY MA PRZYJŚĆ NA ŚWIAT . JEZUS ZAŚ WIDZĄC , ŻE CHCĄ PRZYJŚĆ I PORWAĆ GO , ABY OBWOŁAĆ KRÓLEM , SAM JEDEN ODSZEDŁ ZNOWU NA GÓRĘ .KIEDY ZAPADŁ WIECZÓR , UCZNIOWIE JEGO ZESZLI NAD MORZE .I WSZEDŁSZY DO ŁODZI PŁYNĘLI NA DRUGĄ STRONĘ MORZA , DO KAFARNAUM . CIEMNOŚĆ JUŻ ZAPADŁA A JEZUS JESZCZE DO NICH NIE PRZYSZEDŁ . MORZE BYŁO WZBURZONE , BO WIAŁ SILNY WIATR . PRZEPŁYNĄWSZY OKOŁO DWUDZIESTU PIĘCIU LUB TRZYDZIESTU STADIÓW , WIDZĄ JEZUSA IDĄCEGO PO MORZU I ZBLIŻAJĄCEGO SIĘ DO ŁODZI . I PRZESTRASZYLI SIĘ .ON ZAŚ MÓWI IM:- NIE BÓJCIE SIĘ, TO JA JESTEM . " PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/04 11:49:25
DZIŚ POSTAWMY JASNĄ , ZŁOCISTĄ GRANICĘ MIĘDZY DOBREM A ZŁEM . PIERWSI CHRZEŚCIJANIE , BY DOSTAĆ SIĘ DO ZGROMADZENIA PIOTROWEGO , SPRZEDAWALI CAŁE SWOJE MIENIE A PIENIĄDZE PRZEKAZYWALI ZGROMADZENIU . BÓG NIE OSZCZĘDZIŁ IM CIERPIEŃ ANI RYCHŁEGO ZBAWIENIA , WIELU FAŁSZYWIE OSKARŻONYCH PRZEZ NERONA GINĘŁO W PASZCZACH LWÓW NA ARENACH , GINĘŁO NA KRZYŻACH , NA STOSACH PALONO ŻYWCEM . WSTĘPOWALI DO NIEBA . DZIŚ CHRZEŚCIJAN MAJĘTNYCH NAWET NIE PIĘTNUJE SIĘ W KOŚCIELE , A PRZECIEŻ BOGATYM BARDZO TRUDNO WEJŚĆ DO KRÓLESTWA BOŻEGO :"KTO SŁABEGO UCISKA OBRAŻA SWEGO STWÓRCĘ , CZCI GO TEN KTO MA LITOŚĆ NAD UBOGIM ."-K.P.14,31. ZAMOŻNY NIE MA CZASU ANI EKONOMICZNEGO , ANI MOŻLIWOŚCI ZNIŻANIA SIĘ DO POZIOMU UBOGIEGO , BY Z NIM PRZEBYWAĆ , UCZESTNICZYĆ W JEGO I SWOIM ŻYCIU . UBOGI NIE MA WSTĘPU DO KRAINY ZAMOŻNEGO , TAK , JAK MORZA NIE PRZEKRACZA SIĘ WPŁAW LECZ STATKIEM . ZAMOŻNY NABYWA WIELE SPRAWNOŚCI ,BY PORUSZAĆ SIĘ I NIE UTONĄĆ W ŚWIECIE OBCYM UBOGIEMU . JEDNAK TO UBOGI OTRZYMUJE DARY OD BOGA , NA KTÓRE ZAMOŻNY MOŻE LICZYĆ WYŁĄCZNIE Z POWODU NADLUDZKICH DZIAŁAŃ BOŻYCH :"ŁATWIEJ WIELBŁĄDOWI PRZEJŚĆ PRZEZ UCHO IGIELNE , NIŻ ZAMOŻNEMU WEJŚĆ DO KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO ... JEDNAK CO U LUDZI JEST NIEMOŻLIWE, MOŻLIWE JEST U BOGA ." ZAMOŻNEGO NAWET DOPUSZCZA KOŚCIÓŁ DO SZERZENIA WIARY . WYSTAWIA W TEN SPOSÓB BOGA, KOŚCIÓŁ NA PRÓBĘ :ALBO UCZYNISZ CUD, ALBO WSZYSCY ZGINIEMY . BO TEN ZAMOŻNY SZAFARZ SAKRAMENTÓW , JAKO ZAMOŻNY NIE MOŻE CHODZIĆ I NAUCZAĆ WRAZ Z BOGIEM :" IDŹ I SPRZEDAJ WSZYSTKO A POTEM PRZYJDŹ I CHODŹ ZE MNĄ" - MÓWI BÓG DO ZAMOŻNEGO MŁODZIEŃCA LECZ TEN ODSZEDŁ ZASMUCONY ALBOWIEM BYŁ BARDZO BOGATY , MIAŁ WIELE POSIADŁOŚCI . ZAPAMIĘTAJ KOCHANY (A) GDY ZBLIŻASZ SIĘ DO OŁTARZA PAŃSKIEGO MOŻE I BÓG POSTAWIĆ CI TO ULTIMATUM I NIE DAĆ WYBORU , JEŚLI BOGU SIĘ SPODOBASZ . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/04 12:33:45
KOCHANI , WEJDŹMY NA CHWILĘ W ŚWIAT POLITYKI . CHYBA JUŻ WCZEŚNIEJ MÓWIŁEM , IŻ TAK JAK MI OSOBIŚCIE SIĘ POWODZI TAK TEŻ POWODZI SIĘ POLSCE . ZAUWAŻCIE CO CZYNI KACZ..I ZRÓWNUJE KRÓLA Z PLEBSEM (NIE OBRAŻAM NIKOGO , BO KRÓL MOŻE MIEĆ TAKI KAPRYS BY PROWADZIĆ ŻYCIE O WIELE BARDZIEJ ASCETYCZNE OD POSPÓLSTWA , RZECZ BARDZIEJ W MYŚLENIU ), CZYLI ODBIERA GŁOS , OSADZA CAŁĄ SPUŚCIZNĘ GENETYCZNĄ POLSKI I POLAKÓW W REALIACH JAKIEGOŚ TAM CHWILOWEGO DOJŚCIA DO WŁADZY GRUPY GŁÓWNIE CHAMÓW, WYBACZAJCIE MILI W BUTACH I GALANT FRAKACH , TYLKO NIELICZNI Z WAS MAJĄ GENY .
UWAŻAM , TO ZA WIELKI NIETAKT , BY WIKTORA KRĘPOWAĆ SPRAWAMI POLSKI , PODCZAS , GDY JEGO KRAJ MOŻE ZAPŁONĄĆ . WIDZISZ OFERMO I TU BRAK CI OGŁADY . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/04 13:10:22
OJ , KOCHANI , PRZEŚLEDŹMY : PONIATOWSKIEGO , ... , OBECNI U WŁADZY UZNAJĄ ZA ZDRAJCÓW NARODU , A PRZECIEŻ TO SĄ ZNAKI WIDOME POWODZENIA POLSKI I POLAKÓW . UPADEK MONARCHII ZWIASTUJE I CZYNI UPADEK POLSKI I ZEJŚCIE Z MAP . TO CI OKAZALI SIĘ ZDRAJCAMI , CZY PODRZUTKI CHAMSKIE W RODACH SZLACHECKICH SWOIM WARCHOLSTWEM I CHAMSKIM MYŚLENIEM LI TYLKO WOKÓŁ ZAGRODY DOPROWADZAJĄ DO GRZECHÓW TAK CHĘTNIE TĘPIONYCH CZĘSTO RUJNUJĄCYMI CAŁE MAJĄTKI , POŻARAMI (PODPALENIA) WYPADKAMI LOSOWYMI DOPROWADZAJĄCYMI KRAJ DO POWSZECHNEJ RUINY , BO ZDROWEJ MYŚLI Z BENKARTÓW CHŁOPSKICH, A W RODACH SZLACHECKICH RODZONYCH, NIE BYŁO . KTO NAD TYM TAK DZIŚ, JAK I WÓWCZAS PIECZĘ SPRAWOWAŁ . BYŁOBY DOBRZE , GDYBY I WE WŁASNYCH SZEREGACH ZACHOWYWANO UMIAR ALE NIE ICH MIENIE TO HIMALAJE A NĘDZARZA , OD KTÓREGO PŁYNĄ ŁASKI BOŻE , NA CMENTARZ I TO CZYM RYCHLEJ , BO INNI SIĘ ZARAŻĄ . BĄDŹ WOLA TWOJA BOŻE , JAK CZYNISZ TAK JEST DOBRZE , NALEŻYMY DO CIEBIE I NIC ZŁEGO NAM SIĘ STAĆ NIE MOŻE . NIECH IMIĘ TWOJE JEZU CHRYSTE BĘDZIE UWIELBIONE TERAZ I W WIECZNOŚCI . AMEN.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/04 16:08:31
CHYBA NALEŻY SIĘ WAM KILKA SŁÓW WYJAŚNIEŃ . OTÓŻ CHAM- TO SYN NOEGO . PO JEGO NIESŁAWNYM ZACHOWANIU , ZOSTAŁ ODDALONY NA NAJDALSZY PLAN OD OJCA
. NA WZÓR CHAMA, CI W SPOŁECZNOŚCIACH, O NAJNIŻSZEJ POZYCJI SPOŁECZNEJ ,BYWAJĄ NAZYWANI, JAKO CI NAJDALEJ ZNAJDUJĄCY OD OJCA , CHAMAMI . MOŻNA POWIEDZIEĆ , IŻ ŁĄCZY ICH Z KRÓLEM NAJDALSZE POKREWIEŃSTWO GENETYCZNE . LUD TEN STRACIŁ TEŻ PRAWO NA ZAWSZE DO ZACHOWAŃ SZLACHECKICH , NIEJAKO ZE SWOJEJ NATURY SĄ :TCHÓRZLIWI , PODSTĘPNI LĘKLIWIE O TO CO BĘDĄ JEŚĆ , PIĆ , GDZIE MIESZKAĆ , UCZYNIĄ WSZYSTKO DLA POLEPSZENIA SWOJEGO BYTU TU I TERAZ . DAJĄ SIĘ UJARZMIAĆ OBIETNICAMI RELIGIJNYMI ALE SERCA ICH SĄ ZDRADLIWE POŻĄDLIWOŚCIĄ, ZAZDROŚCIĄ . ZAWSZE CHARAKTERYZUJĄ SIĘ SŁUŻALCZOŚCIĄ , CHĘTNIE WCHODZĄ W NIEFORMALNE UKŁADY DLA TAK ZWANEGO DOBRA SPRAWY , BO ŻYCIE W GRUPIE, NIEZALEŻNIE OD JEJ STATUSU, JEST BARDZIEJ KORZYSTNE . SĄ ŚLEPO POSŁUSZNI AUTORYTETOM W SZCZEGÓLNOŚCI KOŚCIELNYM DLA DOBRA TYCH SPRAW DOPUSZCZĄ SIĘ KAŻDEJ PODŁOŚCI , BO NIBY SŁUSZNOŚĆ JEST PO ICH STRONIE , TO WOLNO ,BO K. KAŻE . BYWAJĄ NAZYWANI , CIŻBĄ , MOTŁOCHEM , GŁÓWNIE Z POWODU WSZĘDOBYLSTWA ORAZ BRAKU WŁASNEGO ZDANIA , TO BYWA WYRACHOWANE ZACHOWANIE . W UKRYCIU POTRAFIĄ BYĆ OKRUTNI DLA SŁABSZYCH . RZYMIANIE NAZYWALI ICH PLEBSEM . W WSCHODNIEJ EUROPIE PO CHRZTACH KRAJÓW NAZYWALI SIEBIE PLEBEJUSZAMI , CI POSŁUSZNI SŁOWOM Z PLEBANI , AMBONY . DZIŚ NAD NAMI BÓG I NOWY ROZUM ALE JEDNAK SŁYSZĘ TU I ÓW : MASZ ZROBIĆ TO CZY OWO , BO JAK ... I TU PADA NAPRAWDĘ NIEWYBREDNA GROŹBA , A WYDAWAŁOBY CI SIĘ , IŻ TEN TO JUŻ INTELIGENT ,... A TO ZWYKŁY PLEBEJUSZ .PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/04 18:07:04
KOCHANI , MOŻE ZAKOŃCZMY DZISIEJSZE NAUCZANIE STWIERDZENIEM , IŻ KOŚCIÓŁ ZAWSZE JEST ŚWIĘTY , A JEGO KAPŁANI WYBRAŃCAMI, POMAZAŃCAMI BOŻYMI O ŚWIĘTYCH RĘKACH . KAPŁAN WŁAŚNIE ZE WZGLĘDU NA TO WYBRANIE , JUŻ NIGDY NIE PRZESTAJE BYĆ KAPŁANEM, A JEGO RĘCE ZAWSZE SĄ ŚWIĘTE . NIE ZALEŻNIE OD TEGO JAK BARDZO ZECHCIAŁ BY ZEJŚĆ Z DROGI ZBAWIENIA ,TO ŚWIĘTOŚCI RĄK NIE NARUSZY .CO DO NAS . JEŚLI RODZIMY SIĘ Z DUCHA ŚWIĘTEGO , TO STAJEMY SIĘ DZIEĆMI BOŻYMI I JUŻ KAŻDE INNE OKREŚLENIE NAS, PRZESTAJE BYĆ AKTUALNE .BÓG SYN CZŁOWIEK JEST OSOBĄ W NASZYM ROZUMIENIU NAJBARDZIEJ Z SZLACHETNIE URODZONYCH, DLATEGO PRZYJMUJĄC BOGA, W NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENCIE, TAKŻE JESTEŚMY SZLACHETNIE ,BO Z DUCHA ŚWIĘTEGO , URODZENI I PŁYNIE W NAS KREW CHRYSTUSOWA , BO SPOŻYLIŚMY CIAŁO I KREW CHRYSTUSOWĄ . JEST TO TA NAJLEPSZA CZĘŚĆ , KTÓRA MOŻE NAS SPOTKAĆ JUŻ TU I W WIECZNOŚCI . I NIECH TAK BĘDZIE . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/05 01:03:56
KOCHANI , NIE ULEGA WĄTPLIWOŚCI, PIS STWORZYŁ RZĄD NAJLEPSZY OD ZAWSZE W POLSCE . OCZYWIŚCIE NA MIARĘ OSÓB , KTÓRE ZOSTAŁY WYBRANE DO SEJMU PRZEZ NARÓD . JEDNAK DLA DOBREGO RZĄDZENIA PREMIER POWOŁUJE OSOBY JEGO ZDANIEM , KTÓRE SIĘ SPRAWDZĄ , SĄ JESZCZE DWA LATA WŁADZY , MOŻNA ZROBIĆ WIELE . NIE TYLKO MINISTROWIE PRACUJĄ . SĄ CAŁE SZTABY SPECJALISTÓW PRACUJĄCYCH DLA FIRM GŁÓWNIE ZAGRANICZNYCH . MILI MOI , MULTIMILIARDER JEST PREZYDENTEM USA, A W POLSCE PREMIER TO ZALEDWIE MILIONER . NIE OSZUKUJMY SIĘ, TO JESZCZE NIE TA LIGA . DLATEGO KOCHANI , POWINNIŚMY, JAKO PAŃSTWO, POSIADAĆ FIRMY O KAPITAŁACH WIELOMILIARDOWYCH I POWINNIŚMY ZATRUDNIAĆ ZA WYSOKĄ KASĘ ALE NAPRAWDĘ ŚWIATOWYCH SPECJALISTÓW PRZYNOSZĄCYCH ICH ZATRUDNIAJĄCYM FIRMOM MILIARDY DOCHODÓW ROCZNIE I WÓWCZAS BĘDZIEMY MOGLI POWIEDZIEĆ O SUKCESIE PIS . TERAZ , GDY DŁUG JESZCZE ROŚNIE , TO MAMY NA CAŁEJ LINI KLAPĘ FINANSOWĄ . PRZECIEŻ SOCJALIŚCI W LATACH 70-TYCH ZA CENĘ WZROSTU DŁUGU DOZNALI BUMU GOSPODARCZEGO POLSKI . WSIE Z DREWNIANYCH STAŁY SIĘ MUROWANE . Z KONIKÓW W POLU ROLNICY PRZESIEDLI SIĘ DO URSUSÓW Z PODPIĘTYMI MASZYNAMI . TO BYŁ NAPRAWDĘ SKOK GOSPODARCZY E . GIER. PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/05 01:23:08
JAKI ZWIĄZEK POSTRZEGAM MIĘDZY MNĄ I LOSAMI POLSKI ? LATA SZEŚĆDZIESIĄTE . WIECZNE NIEPOKOJE , GŁÓWNIE POLITYCZNE . W 68,69 WIELE CIERPIAŁEM , BARDZO WIELE - POLSKA PRZEŻYWAŁA BUNT LUDU , WOJSKO POSTAWIONO W STAN GOTOWOŚCI PRZEZ OK 3-4 MIESIĘCY ZIMOWYCH . PRZEŁOM 69-70 ZMIANA MIEJSCA MOJEGO ZAMIESZKANIA , PEŁNA REORGANIZACJA W ŻYCIORYSIE WSZYSTKO NOWE . POLSKA PRZEWRÓT W STOCZNI GDAŃSK ODBIJA SIĘ ECHEM W CAŁEJ POLSCE Z KAŻDEJ POLSKIEJ WSI WERBUJĄ CO NAJMNIEJ PO DWÓCH ORMOWCÓW DO INTERWENCJI W GDAŃSKU . ZMIANA WŁADZY NA STANOWISKU 1 SEKRETARZA PARTII
W MOIM ŻYCIU 72,73,74,75 - CZAS JAKBY ZATRZYMAŁ SIĘ W MIEJSCU , JESTEM TAK SZCZĘŚLIWY , IŻ NAWET NIE WIEM , IŻ UPŁYWA CZAS - SPRAWDZA SIĘ PRZYSŁOWIE :"SZCZĘŚLIWI CZASU NIE LICZĄ " . W POLSCE - PRZYPŁYW KAPITAŁU , TO SŁYNNE POWIEDZENIE :"POMOŻECIE ? POMOŻEMY " POLSKA ROZWIJA SIĘ POD KAŻDYM WZGLĘDEM . TRENER GÓRKI ODNOSI OGROMNE SUKCESY W PIŁCE NOŻNEJ , NARÓD SZALEJE . JEST NAPRAWDĘ PIĘKNIE . PLONY NADZWYCZAJNE , UPAŁY LATEM . PLAŻE MORSKIE PRZEPEŁNIONE . C.D.N. PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/05 11:37:20
POWIEM CI DZIŚ, W JAKI SPOSÓB POWSTAJE BRZEMIĘ I NA CZYJE BARKI JEST ONO ZRZUCANE . TYCH DWANAŚCIE MILIONÓW MA ZA ZADANIE KONTROLOWANIE WSZYSTKICH I WSZYSTKIEGO . TOBIE MOŻE SIĘ TYLKO WYDAWAĆ , IŻ WE WŁASNYM MIESZKANIU MIESZKASZ SAM . I JUŻ WCZEŚNIEJ CI MÓWIŁEM , IŻ NATURA DOPRACOWAŁA SIĘ MOŻLIWOŚCI , O KTÓRYCH MY MOŻE TYLKO POMARZYĆ ALE SĄ SPRYTNI NAUKOWCY I ZBADALI SUBSTANCJĘ TCHÓRZA , KTÓRĄ OBEZWŁADNIA KURY ALE ICH NIE ZABIJA . TCHÓRZ PO ZADANIU WYPIJA KREW KURY, A TA ,W TYM BŁOGIM LETARGU , NIE CZUJE , NIE BOI SIĘ , BO ZATRACIŁA ŚWIADOMOŚĆ , Z UPŁYWU KRWI TRACI ŻYCIE . TAKA SZTUCZNA , NAUKOWO OPRACOWANA SUBSTANCJA TRAFIA DO RĄK TYCH 12 MILIONÓW , A CI ROBIĄ CO CHCĄ DOSŁOWNIE W KAŻDYM MIEJSCU . AEROZOL , BEZ ZAPACHU I OFIARA W LETARGU NA 5 , 10 MINUT . ŻYJE ALE PODDAJE SIĘ KAŻDEJ CZYNNOŚCI I WYKONA KAŻDE POLECENIE . W DOBIE ZAGROŻEŃ, KAMERY SPRAWUJĄ NAD NAMI KONTROLĘ , REJESTRUJĄ WSZYSTKICH I WSZĘDZIE , ZAPAMIĘTAJ WSZĘDZIE , BO TY EMITUJESZ CIEPŁO WIĘC WYSYŁASZ FALE PODCZERWIENI I TO WYSTARCZY , KAMERY CIĘ WIDZĄ . CAŁA TA INFORMACJA TRAFIA DO BAZ A Z TYCH DO BAZY . MA TEŻ FUNKCJĘ ZWROTNĄ . TO O CZYM MÓWIŁ D.T. TYCH 12 MILIONÓW WCIĄŻ WISI NA ŁĄCZACH I WYSYŁAJĄ POLECENIA , INFORMACJE , ORAZ JE OTRZYMUJĄ . KAŻDE ICH ZDANIEM ZACHOWANIE NIEPOŻĄDANE MA BYĆ KARANE A POŻĄDANE KARANE W STOPNIU MINIMALNYM . ZAUWAŻ, KARY WYMIERZANE SĄ ZAWSZE I TO WSZYSTKIM , JEDNAK UMIERAJĄ NIELICZNI . ROZUMIESZ ? NIKT NIE MA CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE A NAWET NIE WYRÓŻNIONY . W TEN SPOSÓB ROZMYWA SIĘ POJĘCIE SPRAWSTWA . WSZYSCY CIERPIĄ WIĘC JEST TO NATURALNE . JEDNAK NIE JEST TO NATURALNE LECZ CELOWE I ZAMIERZONE . JAK POWSTAJE BRZEMIĘ ? TYCH 12 MILIONÓW MAJĄ SWOJE POTRZEBY I JE REALIZUJĄ WPROWADZAJĄC CIĘ W LETARG . ROBIĄ SWOJE ALE KAMERA WIDZI I NIE WIE, KTO JEST KTO .DLATEGO WYSYŁA INFORMACJĘ DO BAZY O KARĘ DLA TYCH OSÓB . INFORMACJA Z BAZY WRACA DO TERENU I WPADA W RĘCE TEGO SPRAWCY , KTÓRY MA UKARAĆ SIEBIE I CIEBIE . SIEBIE NIE KARZE ALE CIEBIE TAK . OT I WSZYSTKO . GRZECH , CZYLI BRZEMIĘ POWSTAŁO ALE NIE TY SIĘ TEGO DOPUŚCIŁEŚ . JEDNAK WINNY NIE ZAMIERZA NIEŚĆ BRZEMIENIA LECZ ZRZUCA NA TWOJE BARKI , JUŻ Z POLECENIA ,NA PODSTAWIE FAŁSZYWEGO OSKARŻENIA DOSTAJESZ PO ZADZIE . I TO TRWA , I TRWA , AŻ DO TWEGO ZEJŚCIA , BO TO TEŻ JEST W ICH PLANACH , BO KIEDYŚ TEN RAZ JEDEN SAM MUSISZ CHOĆ TROCHĘ NAGRZESZYĆ .A ZA TO CZAPA. ONI DOSTAJĄ CZAPĘ ZA NIEPOSŁUSZEŃSTWO A ODBIERAJĄ NAGRODY PANOWANIA NAD TOBĄ ZA POSŁUSZEŃSTWO . TAK KOCHANI , ROZWÓJ CYWILIZACYJNY ZGOTOWAŁ NAM TEN LOS I PRZYGOTOWUJE DO PRZYJĘCIA ZNAKU BESTII . MOŻNA POWIEDZIEĆ , IŻ ANTYCHRYST JUŻ DZIAŁA . SKORO JUŻ WIESZ , TO PODEJMIJ ODWAŻNE DZIAŁANIA I PRZECIWSTAW SIĘ SZATANOWI WE WŁASNYM ZBIORZE ZACHOWAŃ . NIE POZWÓL MU NA TO ,BY I DO PIEKŁA CIĘ PORWAŁ, TAK, JAK TU I TERAZ, PANUJE NAD TOBĄ , BO TO JEST TWOJE PIEKŁO , NIE MOJE , NIE TWOICH OFIAR , TO JEST TWOJE PIEKŁO JUŻ TU NA ZIEMI , ZMIEŃ TO ! PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/06 08:39:49
MILI , MOI ,WYPADA RAZ JESZCZE PRZYPOMNIEĆ , JUŻ NIE JESTEŚMY :KEFASA , APOLLOSA CZY PIOTRA , JESTEŚMY CHRYSTUSA . DLACZEGO ? PONAD WSZELKĄ WĄTPLIWOŚĆ NASZYM STWÓRCĄ JEST BÓG W TRÓJCY ŚWIĘTEJ . JEŚLI WIĘC UWAŻAMY , IŻ POCHODZIMY , NALEŻYMY DO KOGO INNEGO , TO NIE MA W NAS DUCHA PRAWDY , BO OJCEM NASZYM JEST BÓG . ZATEM , NIE JESTEŚMY BĘKARTAMI LECZ SYNAMI , CÓRKAMI BOGA ŻYWEGO . DLATEGO KOCHANI, MUSIMY SIĘ NA NOWO NARODZIĆ Z DUCHA ŚWIĘTEGO, CZYLI PRZYJĄĆ CIAŁO I KREW PAŃSKĄ W NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENCIE .PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/06 09:16:30
WYKLUCZENI , A KTÓRZY TO SĄ , A ? NIKT NIKOGO NIE MOŻE WYKLUCZYĆ , CZYNI TO WYŁĄCZNIE OSOBA DOZNAJĄCA WYKLUCZENIA . I NIE JEST TO HAŃBĄ . JEST TO AKT PRAWDY O MIEJSCU . W TYM MIEJSCU SĄ ORTODOKSYJNI , CZYLI NIE JA - WYKLUCZAM SIĘ Z ICH GRUPY .TU SĄ PARTYJNI , CZYLI NIE JA - WYKLUCZAM SIĘ . W TYM MIEJSCU SĄ KOBIETY , CZYLI NIE JA -WYKLUCZAM SIĘ Z ICH GRUPY . TU SĄ MAFIOZI I ICH RODZINY , CZYLI NIE JA -WYKLUCZAM SIĘ SPOŚRÓD TEJ SFORY. MODLĄC SIĘ ZA WYKLUCZONYCH , PROSIMY BOGA O PRZYNALEŻNOŚĆ TYCH DO NASZEJ GRUPY , A KIM MY JESTEŚMY WOBEC TEGO ? CZY NIE WYSTARCZY PROSIĆ BOGA BYŚMY SIĘ NA NOWO NARODZILI Z DUCHA ŚWIĘTEGO ? WYSTARCZY . PROSZĄC O WYKLUCZONYCH , MOŻEMY PROSIĆ NARODZONYCH Z DUCHA ŚWIĘTEGO O PRZYŁĄCZENIE DO SATANISTÓW - ZALEŻY JAKĄ TAM GRUPĘ REPREZENTUJESZ I JAK TO WYGLĄDA W OCZACH BOGA ? POKORA,POKORA,POKORA . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/06 09:39:32
PARTIA PIS , KOCHANI JUŻ SIĘ SPRAWDZIŁA , OBNAŻYŁA CO NALEŻY, BY PRAWDA UJRZAŁA ŚWIATŁO DZIENNE , TYLKO JEDNA RZECZ MNIE NIEPOKOI . SĄ RZECZY WSTYDLIWE I CHRONIONE USTAWOWO : NIE WOLNO NAGO PO PLAŻY , W MIEŚCIE , W URZĘDZIE , ... JEDYNIE WE WŁASNYM DOMU I TO NAJLEPIEJ TYLKO W ŁAZIENCE LUB TOALECIE . OBNAŻANIE WIĘC NADMIERNE OSÓB ŚWIADCZY ALBO O BRAKU SMAKU A NAWET PRAWA , ALBO O ZAPĘDACH RODEM Z INHIBICJI , PROHIBICJI. PAMIĘTACIE ZAKAZ SPOŻYWANIA ALKOHOLU W USA ? JEŻELI W BARZE BĘDZIE STAŁ STRÓŻ PRAWA I SĄDZIŁ ZA POSTAWIENIE KOMUŚ DRINKA , TO TAKIE PRAWO NA ŚMIETNIK . PRZESADA ! POZA TYM PIS TO WSPANIAŁA FORMACJA, ŚMIAŁO WCHODŹCIE W DRUGĄ KADENCJĘ . POSTARAM SIĘ JUŻ WAM NIE DORADZAĆ , BO I TAK WSZYSTKIE ODRZUCACIE . BĘDĘ JEDNAK MÓWIŁ , CO BYM JA ZROBIŁ NA WASZYM MIEJSCU . TO , NIC ZŁEGO . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/06 10:05:00
A JA , STRASZNA NĘDZA (TAK WYGLĄDAM W OCZACH BOGA , WIĘC NIE KŁAMIĘ ) , POSTAWIŁ BYM NA EKSPORT JABŁEK . POLSKA JEST KRAJEM , W KTÓRYM JABŁKA ROSNĄ. DLA ZDROWIA ORGANIZMÓW SOKU JABŁKOWEGO NIE MOŻNA PRZECENIĆ , JEST WRĘCZ NIEODZOWNY DLA CERY, PROFILAKTYKI RAKOWEJ , USUWANIA ZŁOGÓW Z ŻYŁ , TĘTNIC , OCZYSZCZANIA PŁUC . KAŻDA OSOBA, ZAGROŻONA CHOROBĄ ,POWINNA CO NAJMNIEJ LITR SOKU JABŁKOWEGO WYPIJAĆ DZIENNIE . PRZY ZAŁOŻENIU , IŻ 10% POPULACJI ŚWIATA MA JAKIEŚ TEGO TYPU PROBLEMY , TO ŚWIAT POTRZEBUJE DZIENNIE OK. 700 000 000 L SOKU JABŁKOWEGO . ROCZNIE TEGO SOKU ŚWIAT SPOŻYJE OK .250 000 000 000 L . JEŻELI W KAŻDEJ GMINIE POWSTANIE JEDNA TŁOCZARNIA SOKU , A JEST TO MASZYNA NA WZÓR KIERATU , PUSZKA ZMNIEJSZAJĄCA SWOJĄ OBJĘTOŚĆ DO POŻĄDANEJ I JUŻ. A UZYSKANY SOK DO KARTONÓW I DO DYSTRYBUCJI , TO WSZYSTKO .GMIN JEST OK 4 000 , TO KAŻDA MOŻE PRODUKOWAĆ NAWET 80 000 000 L ROCZNIE . PRZY ZYSKU NETTO 1 PLN NA LITRZE MOŻE WIĘC TO BYĆ NAWET 80 000 000 PLN ROCZNIE DO SKARBU GMINY . OCZYWIŚCIE JEST TO NIEREALNE ALE 10 DO 20 % Z TEGO JUŻ MOŻNA UZYSKAĆ . KOCHANI SADY BARDZO DOBRZE ROSNĄ TAKŻE NA NIEUŻYTKACH , A TAKICH KAŻDA GMINA MA WIELE HEKTARÓW . DO ROBOTY .PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/07 02:39:11
KOCHANI , WRÓĆMY DO LAT SZEŚĆDZIESIĄTYCH . W 68 UMIERA OJCIEC PIO . NA KRÓTKO PRZED ŚMIERCIĄ SKARŻY SIĘ , IŻ TYCH CIERPIEŃ NIE MOŻE JUŻ ZNIEŚĆ . SYTUACJA W EUROPIE STAJE SIĘ NAPIĘTA , UKŁAD WARSZAWSKI OPRACOWUJE PLAN EWENTUALNEJ AGRESJI NA EUROPĘ , ZAGROŻENIE BYŁO REALNE . WYPADKI W CZECHOSŁOWACJI . CAŁE POLSKIE WOJSKO ZAJMUJE TERENY BOJOWE , WYCHODZĄ Z KOSZAR . LUDNOŚĆ BEZPOŚREDNIO UCZESTNICZY W ŻYCIU ŻOŁNIERZY , POMAGAJĄ IM PRZETRWAĆ W WARUNKACH BOJOWYCH MROŹNĄ ZIMĘ. WYDALENIE ŻYDÓW Z POLSKI . JAK JUŻ POWIEDZIAŁEM OD MNIEJ WIĘCEJ 67 DO 70 MOJE CIERPIENIA WCIĄŻ ROSNĄ I ROSNĄ , PROBLEMY PIĘTRZĄ . PO 71 NASTĘPUJE ODWILŻ W POLSKICH KONTAKTACH NA WSZYSTKICH ARENACH , EDWARD ZACIĄGA KREDYTY , LUDNOŚĆ KSZTAŁCI SIĘ , GŁÓWNIE ZDOBYWANE SĄ PRAWA DO JAZDY SAMOCHODEM , MOTOREM , CIĄGNIKIEM . SĄ TO MASOWE SZKOLENIA I SKŁADANIE EGZAMINÓW - 3 DO 4 MILIONÓW ROCZNIE OSÓB PO 30 ROKU ŻYCIA . NIKT NIE MIAŁ CZASU NA ŻYCIE POLITYCZNE . LUDNOŚĆ ZAUWAŻALNIE PRZECHODZIŁA W ŚWIAT POSTĘPU I TECHNOLOGI . DO OK 75 BYŁEM PEŁEN MŁODZIEŃCZEJ WERWY , NADZIEI , RADOŚCI . NA KAŻDYM KROKU BYŁO NOWE - NOWA KADRA W SZKOLE , NOWI MŁODZI KAPŁANI W PARAFII . NOWE METODY NAUCZANIA , RELACJI UCZEŃ N-L , KAPŁAN . 75-79 SZKOŁA ŚREDNIA , PEŁNA POWAGA , POWAŻNE WYMAGANIA , ZMIENNE OCENY . W TYM CZASIE STUDENCI SIĘ BUNTUJĄ TU I ÓWDZIE , JEDNAK NIEJAKO POLSKI I POLAKÓW KWITNIE PRACA U PODSTAW , GŁÓWNIE NAUKA WDZIERA SIĘ W ŻYCIE OSÓB NAWET PO 40 -CE , SZKOLENIA , KURSY TAK WŚRÓD KOBIET JAK I MĘŻCZYZN , POWSTAJĄ DLA LEDWIE KOŃCZĄCYCH SZKOŁY PODSTAWOWE UNIWERSYTETY WIEJSKIE KILKUTYGODNIOWE POZA MIEJSCEM ZAMIESZKANIA - LUDZIE MŁODZI MAJĄ SZANSĘ NA ROZWÓJ I WIELU Z TEGO KORZYSTA . ŚWIĄTYNIE PRZEPEŁNIONE SĄ LUDŹMI , JEDNAK ICH ZACHOWANIE STAJE SIĘ BARDZIEJ WYWAŻONE . JESZCZE NA POCZĄTKU LAT 70 -TYCH PRZY WYJŚCIU Z MSZY LUDZIE ŁOKCIE W GÓRĘ I WIELU NIEMAL BYŁO WYNOSZONYCH W TŁUMIE , TAKI BYŁ ŚCISK A LUD PRĘDKI DO OPUSZCZENIA ŚWIĄTYNI . JEDNAK WRAZ Z PODNOSZENIEM STATUSU MATERIALNEGO , INTELEKTUALNEGO , KULTURALNEGO , PODNIÓSŁ SIĘ TAKŻE DUCHOWY , OSOBIŚCIE JUŻ NIE BYŁEM ŚWIADKIEM ŚCISKU PRZY WYJŚCIU Z ŚWIĄTYŃ . OGŁADA ZROBIŁA SWOJE . ROK 1978 WIELKI PONTYFIKAT OJCA ŚWIĘTEGO POLAKA . C.D.N. PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/07 11:40:35
KOCHAN I , WÓWCZAS LUDZIE DOWIEDZIELI SIĘ , IŻ W POLSCE JEST JAKIŚ USTRÓJ SPOŁECZNY I ON SIĘ NIE PODOBA KAPŁANOM , ROBOTNIKOM I STUDENTOM . ROBOTNIKOM , BO MUSZĄ STAĆ W KOLEJKACH PO CHLEB , MLEKO , MIĘSO . NO , TO CO ONI NIE MAJĄ WŁASNYCH KUR I JAJ ALBO KRÓW I MLEKA , CZY MĄKI NA CHLEB ? A STUDENCI , BO COŚ TAM NIE CHCĄ DAWAĆ IM PASZPORTÓW I WIZ NA WYJAZDY ZA GRANICĘ , BO TU TO IM SIĘ NIE OPŁACA PRACOWAĆ PO STUDIACH , A KAPŁANI BIORĄ ZAWSZE STRONĘ NIBY TYCH SŁABSZYCH , TO MÓWIĄ , IŻ CI TO MAJĄ RACJĘ I ŻE TRZEBA COŚ Z TYM ZROBIĆ , NO ZMIENIĆ USTRÓJ . A CO TU ZMIENIAĆ , JAK FRANEK CZY ZENEK PRZYJDZIE PO MOJE, TO DOSTANIE W ŁEB, AŻ SIĘ PRZEWRÓCI TO SIĘ NAUCZY I ŁAPY BĘDZIE TRZYMAŁ PRZY SOBIE I JUŻ . KOCHANI JEST TO OCZYWIŚCIE TAKA ŻARTOBLIWA WSTAWKA , JUTRO BĘDZIE POWAŻNIE I PRAWDZIWIE .PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/08 01:39:15
KOCHANI , JEŚLI KIEDYKOLWIEK OBRAZIŁEM KOGOKOLWIEK MYŚLĄ MOWĄ , UCZYNKIEM , TO WYBACZAJCIE . MODLĘ SIĘ ZA WAS I ZA SIEBIE DO BOGA W TRÓJCY JEDYNEGO SŁOWAMI PISMA ŚWIĘTEGO : EZECHIEL 29(1,21) . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/08 01:43:39
KOCHANI OTO ŚWIATU PRZEDSTAWIAM SŁOWA PSALMU NR 94 . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/08 02:25:11
MILI , MOŻNA POWIEDZIEĆ , IŻ DEKADA LAT 70 BYŁA JEDNYM WIELKIM WZRASTANIEM POLSKI W PRACY U PODSTAW , W ZDOBYWANIU KWALIFIKACJI , W ZDOBYWANIU WIEDZY WE WSZYSTKICH RODZAJU SZKÓŁ ORAZ POWSZECHNYM UCZESTNICZENIU W BUDOWIE , PRZEBUDOWIE POLSKI , TAK NA POZIOMIE PRYWATNYM JAK I PAŃSTWOWYM . JEDNAK , WIELKI PONTYFIKAT Z POLSKI UŚWIADOMIŁ JAK STRASZNĄ UTOPIĄ SĄ MRZONKI BUDOWY RAJU NA ZIEMI . JEST TO NIE REALNE , NIE DO OSIĄGNIĘCIA . OCZY WIELU DOSTRZEGŁY PRAWDĘ , KTÓRA ZAWSZE WYZWALA . JUŻ MÓWIŁEM LENIN STRASZNIE CIERPI W PIEKLE I JEDNA Z JASNO WIDZĄCYCH ROSYJSKICH , WIDZIAŁA TO I PROSIŁA BOGA O JEDNĄ JEDYNĄ SZANSĘ TEMU CZŁOWIEKOWI DLA JEGO ZBAWIENIA . BÓG WYSŁUCHAŁ JEJ PROŚBY I POZWOLIŁ JEJ POROZMAWIAĆ Z LENINEM . BÓG JEJ PRZEKAZAŁ : ZBAWIĘ LENINA , POZWOLĘ BY ZMARTWYCHWSTAŁ NA JEDEN DZIEŃ I OGŁOSIŁ ŚWIATU W JAK STRASZNYM BŁĘDZIE TKWIŁ I ZWIÓDŁ ŚWIAT BŁĘDNĄ NAUKĄ . LENIN, GDY USŁYSZAŁ WARUNEK , KRZYKNĄŁ :NIE ! NASTĘPNIE WRÓCIŁ DO PIEKŁA W TE STRASZNE PŁOMIENIE CIERPIEŃ . OJCIEC ŚWIĘTY JAN PAWEŁ DRUGI CAŁYM SWOIM PONTYFIKATEM WALCZYŁ Z TYM BŁĘDEM ALE WYŁĄCZNIE DOBREM I MIŁOŚCIĄ . WSZYSTKIE MURY KOMUNIZMU W EUROPIE RUNĘŁY . NASTAŁ CZAS NIESKRĘPOWANEJ DROGI DO BOGA W PAŃSTWACH DEMOKRATYCZNYCH . PO ZDOBYCIU MATURY PODJĄŁEM PRACĘ, A NASTĘPNIE TRAFIŁEM DO WOJSKA I NIEMAL JEDNOCZEŚNIE STOCZNIA W GDAŃSKU STANĘŁA. ROZPOCZĄŁ SIĘ PROCES UWALNIANIA SIĘ Z OKOWÓW SOCJALIZMU POPRZEZ WZAJEMNE USTĘPSTWA ORAZ WALKĘ POLITYCZNĄ ELIT W TEN PROCES BEZPOŚREDNIO ZAANGAŻOWANYCH . NIE BYŁO JUŻ CZASU NA NAUKĘ PO POWROCIE DO DOMU , PONOWNIE PRACA I WALKA O BYT ALE NIE TEN POLITYCZNY . TO BYŁY PROCESY POKOJOWE, WYSTARCZYŁO ZAPISAĆ SIĘ DO SOLIDARNOŚCI - ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH , ORAZ ODDAĆ HOŁD BOGU POPRZEZ ZAWIESZENIE KRZYŻY DO SZKÓŁ , INSTYTUCJI PAŃSTWOWYCH . A TRZEBA WAM WIEDZIEĆ , IŻ PROBLEM KRZYŻY W SZKOŁACH BYŁ OTWARTY JESZCZE W POŁOWIE LAT OSIEMDZIESIĄTYCH . WIELU DYREKTORÓW SZKÓŁ WYMAGAŁO SZKOŁY ŚWIECKIEJ OD WYCHOWAWCÓW KLAS I ZDARZAŁO SIĘ , IŻ ZDEJMOWANO KRZYŻE W KLASACH I WRACAŁY DO KOŚCIOŁA . JEDNAK NIE TRWAŁO TO DŁUGO , GDYŻ ZNAJDOWALI SIĘ RODZICE , KTÓRZY PONOWNIE WNOSILI KRZYŻE ZDJĘTE , W SPOSÓB POKOJOWY ,W CISZY I SPOKOJU . KOCHANI , TO BYŁY TE CUDOWNE ZDARZENIA, BÓG WSZĘDZIE ZWYCIĘŻAŁ , MIMO KRZYKU I ZGIEŁKU , NAKAZÓW ZWIERZCHNIKÓW JESZCZE NALEŻĄCYCH DO PARTII . LATA OSIEMDZIESIĄTE NIE BYŁY MI TRUDNE , WYMAGAŁY CHARAKTERU ALE NIC POZA TYM . JESZCZE NIE POTRAFIĘ WCHODZIĆ W SZCZEGÓŁY MOŻE KIEDYŚ TO NASTĄPI LECZ JESZCZE NIE DZIŚ . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/08 14:20:53
KOCHANI , LATA SIEDEMDZIESIĄTE PRZYNIOSŁY MI TAKŻE , TO , IŻ STAŁEM SIĘ KANDYDATEM NA CZŁONKA PARTII . Z PERSPEKTYWY JEDYNIE DZIŚ MOŻEMY JASNO STWIERDZIĆ , IŻ BYŁO TO NIEUNIKNIONE , WŁAŚNIE ZE WZGLĘDU NA UJAWNIONE DOKUMENTY BOLKA . MILI MOI , ROK 80 STAŁ SIĘ ZAWARCIEM MOJEGO ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIEGO . NIE BĘDĘ PISAŁ O KULISACH , JEDNAK BYŁY SIŁY , KTÓRE SPRAWIĆ CHCIAŁY ,BY DO STRAJKU W 80 NIE DOSZŁO . BO TO JA WSZEDŁEM W ZWIĄZEK MAŁŻEŃSKI , TO JA SPRAWIŁEM ,IŻ MINIONE MOJE ŻYCIE PRZEMINĘŁO , UMARŁO A ZACZĘŁO SIĘ NOWE , BARDZIEJ WYMAGAJĄCE . A JUŻ W KILKA MIESIĘCY PO TYM ZRANIONY KOMUNIZMEM BYŁ OSOBĄ DOKONUJĄCĄ ZMIANY , CO STARE UMIERAŁO , WCHODZIŁO ZA JEGO PRZYCZYNĄ NOWE . KTOŚ NIE CHCIAŁ DO TEGO DOPUŚCIĆ , TO BYŁY BARDZO POWAŻNE SIŁY (SYJONIŚCI , MAFIA , LOKALNE STRUKTURY K. LUB WSZYSCY RAZEM ) . JEDNAK TEN OCALAŁ I POPROWADZIŁ POLSKĘ I EUROPĘ W NOWE
STRUKTURY DEMOKRACJI I KOŚCIOŁA . KTOŚ JEDNAK W ROKU 80-81 TRZYKROTNIE BARDZO POWAŻNIE GODZIŁ W ŻYCIE ZMIENIAJĄCYCH (TU W GRĘ WCHODZĄ DWIE OSOBY PAPIEŻ I PRZEWODNICZĄCY SOLIDARNOŚCI, OJCA ŚWIĘTEGO ZRANIONEGO WSZYSCY OBSERWOWALIŚMY . TEN DRUGI PRZEW. SOL.MUSIAŁ TYCH AKTÓW SZCZĘŚLIWIE UNIKNĄĆ LUB O TYM NIE MÓWIŁ ) , WPROWADZAJĄCYCH ŚWIAT W NOWE . JEDNO JEST PEWNE TUŻ OBOK CZAILI SIĘ ZDRAJCY USIŁUJĄCY ZDUSIĆ ZMIANY LUB JE POPROWADZIĆ W INNYM KIERUNKU , Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ MIAŁ TO BYĆ TEN KRWAWY KIERUNEK . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/08 16:17:40
JUŻ NA SAMYM POCZĄTKU ROKU 80 WŚRÓD WALCZĄCYCH BYŁA KONTROLA (MASONI?) ZAKAMUFLOWANIA . CI ZNALI PRAWDĘ O KAŻDEJ OSOBIE W POLSCE . TAKA ICH METODA DZIAŁANIA I DZIŚ DZIEJE SIĘ TO SAMO . GDYBY WÓWCZAS TEJ FORMACJI, RÓŻNIĄCEJ SIĘ OD DUCHOWOŚCI KOŚCIOŁA ORAZ SPONTANICZNYCH DZIAŁAŃ ROBOTNIKÓW , DZIAŁANIA SIĘ POWIODŁY , TO SOCJALIŚCI STRACILI BY MOŻLIWOŚĆ KONTROLI RUCHU SOLIDARNOŚCI I MOGŁOBY DOJŚĆ DO KONFRONTACJI ZBROJNEJ , A JEJ WYNIK MÓGŁBY BYĆ TYLKO JEDEN . WE KRWI ROBOTNIKÓW TEN ZRYW BYŁBY UTOPIONY RAZ DWA TRZY . A WÓWCZAS PONOWNIE CZEKAJ, TATKO LATKA . NASILIŁY BY SIĘ REPRESJE , BO UMOCZENI WE KRWI NIE MIELIBY WYJŚCIA , MUSIELI BY DALEJ OPOZYCJĘ W SPOSÓB KRWAWY WYCINAĆ W PIEŃ . Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ PONOWNIE DOSZŁOBY DO ZMNIEJSZENIA POPULACJI O 5 DO 10 MILIONÓW ALE W WYNIKU BRATOBÓJCZYCH DZIAŁAŃ I TEGO CHCIELI CI , BO TO SĄ INNI LUDZIE, NIE POLACY , POLAKÓW TO ONI WYCINAJĄ I TERAZ POD BARDZO WIELOMA PŁASZCZYKAMI . ALE O SZCZEGÓŁACH SZA .PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/09 14:27:04
KOCHANI , STAN WOJENNY Z 81 JEST PRZEZE MNIE ODNOTOWANY, JAKO POWRÓT DO PRACY I PODDANIE SIĘ JEJ OBOWIĄZKOM ORAZ STAWIANYM WYMAGANIOM . POLSKA W KONSEKWENCJI TAKŻE ODCZUŁA ULGĘ I SPOKÓJ , REALIZOWANIE WŁASNYCH PLANÓW JUŻ NIE W OPARCIU WYDARZEŃ POLITYCZNYCH LECZ POTRZEB . POJAWIŁY SIĘ PLANY, ZMIANY MIESZKANIA, NA NOWE INWESTYCJE KOMUNIKACYJNE . PRZEZ RODZINĘ PRZEWINĘŁY SIĘ W DEKADZIE LAT 80, 4 POJAZDY MECHANICZNE , W TYM DWA NOWE FABRYCZNIE . POLSKA PRZEŻYWAŁA ROZROST OSIEDLI MIESZKANIOWYCH NIEMAL W KAŻDYM MIEŚCIE WOJEWÓDZKIM ORAZ W GMINACH . BUDOWAŁY SIĘ TEŻ OSIEDLA ,DOMKÓW JEDNORODZINNYCH TAKŻE . LUDZIE NAPRAWDĘ MIELI DUŻE PIENIĄDZE . GOSPODARSTWA ROLNE PRZYNOSIŁY OGROMNE DOCHODY . CAŁA PRODUKCJA ROLNA BYŁA SKUPOWANA NIEMAL NA PNIU . DO POWIĘKSZANIA PRODUKCJI ZWIERZĘCEJ STOSOWANO TALONY, JAKO DODATEK NA TOWARY W NIEDOBORZE NA RYNKU . JESZCZE NA POCZĄTKU LAT 80 W GMINACH TOWARÓW BYŁO W BRÓD, DOWOLNEJ MARKI . W MIASTACH BRAKOWAŁO OCZYWIŚCIE ALE BYŁO TO WYNIKIEM ZAOPATRZENIA, ŻYCIE NA WSI NAPRAWDĘ BYŁO WSPANIAŁE , OCZYWIŚCIE PRACOWALI CIĘŻKO ALE WSZYSCY PRACOWALI I WIELU STAĆ BYŁO NA MALUCHA Z GIEŁDY . ROLNICY KUPOWALI NA PRZED WPŁATY , NA TALONY ,Z FABRYK .NAUCZYCIEL DOKSZTAŁCAŁ SIĘ ALE PRAWIE WSZYSCY CHĘTNI BUDOWALI NOWE MIESZKANIA . ŁATWO BYŁO POZYSKAĆ KREDYT ALE TEŻ I CZAS BYŁ PO TEMU SPRZYJAJĄCY, BY SPŁACAĆ NAWET DUŻE SUMY . ZASŁUGĄ TAKIEGO STANU BYŁA NIEKONTROLOWANA PODAŻ PIENIĄDZA NA RYNEK PRACY . WSZYSCY MIELI JAKIŚ TAM DOCHÓD . INFLACJI NIKT NIE SPRAWDZAŁ OT ŁATWO SPŁACAŁO SIĘ KREDYTY I JUŻ .W LATACH OSIEMDZIESIĄTYCH WPROWADZILIŚMY SIĘ DO NOWEGO MIESZKANIA , NATOMIAST SIEDLISKO ZOSTAŁO I Z OBAWY , IŻ ZESTARZEJE SIĘ ,MYŚLELIŚMY O JAK NAJSZYBSZYM POZBYCIU SIĘ WŁASNOŚCI . ZAUWAŻCIE , IŻ POLSKA MIAŁA TEN SAM PROBLEM 89 TRANSFORMACJA USTROJOWA WŁASNOŚĆ PAŃSTWOWA , TO BALAST, NALEŻAŁO PRYWATYZOWAĆ . SPRZEDAWANO ZA GROSZE A NABYWCY ZA KROCIE LUB ROZWIJALI DZIAŁALNOŚĆ . C.D.N. PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/09 14:31:32
CELOWO POMIJAM SZCZEGÓŁY , BO BYŁ CZARNOBYL , E.T.C. NA TO JESZCZE NIE JESTEM GOTOWY, MOŻE W PRZYSZŁOŚCI .
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/09 18:20:07
KOCHANI , CO TO TAKIEGO : BEZNADZIEJA ? NO, JEST TAKI WYRAZ . POD TYM WYRAZEM KRYJE SIĘ CAŁY SPLOT EMOCJI LUB ICH BRAK NA ZASADZIE CAŁKOWITEGO WYPALENIA . MILI MOI , NADZIEJA ZAWSZE UMIERA OSTATNIA . CZY WIĘC CZŁOWIEK MOŻE ZNAJDOWAĆ SIĘ W STANIE BRAKU CZEGOKOLWIEK CO JESZCZE MOGŁOBY W NIM UMRZEĆ ? BEZNADZIEJA . KOCHANI , DOŚWIADCZYŁEM WIELE STANÓW EMOCJONALNYCH I ZAWSZE STARAM SIĘ PATRZEĆ NA OBRAZ MATKI BOŻEJ , NAJCHĘTNIEJ Z MEDIUGORIE , JEST TO ORYGINALNE ZDJĘCIE MARYI PRZEPIĘKNE . I ZAWSZE OKAZUJE SIĘ , IŻ WIDZĘ PANIENKĘ PRZECZYSTĄ ZAWSZE TROCHĘ INNĄ . OBRAZ MARYI MI ZAPOWIADA PRZYSZŁOŚĆ , MÓWI O TERAŹNIEJSZOŚCI A NAWET O PRZESZŁOŚCI . WIDZĄC PANIENKĘ PRZECZYSTĄ WIDZĘ SIEBIE I JUŻ WIEM CZEGO MI NIE DOSTAJE , CO ZE MNĄ JEST NIE TAK LUB JAKIM WYZWANIOM BOGU SPODOBAŁO SIĘ MNIE PODDAĆ . PANIENKA WSZYSTKO O NAS WIE I TEGO NIE UKRYWA , ZAWSZE JEST SOBĄ . CZĘSTO GDY CIERPIĘ I SPOGLĄDAM NA MARYJĘ A KRÓLOWEJ POKOJU OBLICZE PEŁNE RADOŚCI I JUŻ WIEM , IŻ JEST TO MI DOBRE . CZASAMI SIĘ KOMUŚ ODETNĘ SŁOWEM - O KOCHANI , AŻ BOJĘ SIĘ SPOJRZEĆ W OBLICZE PANI, TAKA SMUTNA . CZASAMI WSZYSTKO NAM WYCHODZI , NO JEST OK . A OBLICZE PANIENKI PEŁNE NIEPOKOJU I JAKBY BRUDNE - CZY TO MOJE GRZECHY TAKĄ CIĘ UCZYNIŁY , NO WŁAŚNIE TAK , BO MOŻE KOMUŚ ZAIMPONOWAŁEM , ZAJĄŁEM TĘ OSOBĘ NA TYLE , IŻ WYBRAŁA NA TĘ CHWILĘ MNIE A NIE SWOJE OBOWIĄZKI , MODLITWĘ , WNUKI , CZY DZIECI . KOCHANI MARYJA POWIE CI WSZYSTKO , O JAKIEJ WIĘC BEZNADZIEI LUDZIE MÓWIĄ . ZAWSZE JEST CO ZROBIĆ, NAWET WOKÓŁ SIEBIE . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/10 00:10:17
WSPANIALI , DZIŚ JESZCZE NALEŻY WSPOMNIEĆ FAKT , IŻ SZATAN BARDZO NIE LUBI ŁACINY (JĘZYK W KOŚCIELE ) I JĘZYKA FRANCUSKIEGO . ŁACINY ZROZUMIAŁE ALE DLACZEGO MA TAKI WSTRĘT DO FRANCUSKIEGO ? TU ODPOWIEDŹ SAMA SIĘ NASUWA . OD DAWNA OBECNI FRANCUZI NAZYWANI BYLI : GALAMI, A NAM WYDAWAĆ SIĘ POWINNO , IŻ: GRALAMI . MOŻNA I NALEŻY PRZYPUSZCZAĆ , IŻ NAZWA TA POCHODZI OD CZARNEJ MADONNY , KTÓRA PRZYBYŁA DO FRANCJI NA POCZĄTKU NASZEJ ERY TUŻ PO ŚMIERCI KRZYŻOWEJ NASZEGO BOGA SYNA JEZUSA CHRYSTUSA . CZARNA MADONNA NAZYWANA BYŁA ŚWIĘTYM GRALEM . OT I NAZWA GAL ZOSTAŁA WYJAŚNIONA . POLSKA JUŻ NALEŻY DO KRÓLESTWA JEZUSA CHRYSTUSA , CZAS NA SYNÓW PRAWDZIWYCH BOGA ŻYWEGO FRANCUZÓW , BY DOKONALI AKTU PRZYJĘCIA JEZUSA CHRYSTUSA ZA SWEGO BOGA I KRÓLA NA WIECZNOŚĆ CAŁĄ . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/10 00:23:44
DO TEKSTU POPRZEDNIEGO DOŁĄCZAM JESZCZE :II K. SAMUELA 8 ,1-14. PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/10 09:18:21
LATA 90 , W POLSCE MŁODA DEMOKRACJA , WIELE OSÓB WYJEŻDŻA ZA GRANICĘ W NIEZNANE ZA PRACĄ , CZYLI PIENIĘDZMI , DLA RODZIN , DLA DZIECI POZOSTAWIONYCH W KRAJU . PAŃSTWO JEST W ROZSYPCE , UPADAJĄ LAWINOWO ZAKŁADY PRACY , MIENIE ZAKŁADÓW POZOSTAWIANE, CZĘŚCIOWO JEST ROZKRADANE , NASTĘPNIE SPRZEDAWANE DOSŁOWNIE ZA SYMBOLICZNĄ ZŁOTÓWKĘ DLA PRZEDSIĘBIORSTW ZADŁUŻONYCH . PLAN BALC. UREALNIA RYNEK , POWSTRZYMUJE INFLACJĘ , KREDYTY LUDZIE SPŁACAJĄ W CAŁOŚCI , WARTOŚĆ PIENIĄDZA SPADA GWAŁTOWNIE , KTO W LATACH 80 NA KREDYT BUDOWAŁ MIESZKANIE , TO W 90 SPŁACIŁ KREDYT KOSZEM JAJ . INFLACJA RATOWAŁA LUDZI PRZED WYNISZCZAJĄCYM DZIAŁANIEM PLANU BALC. , KTO WPADŁ W JEGO TRYBY SAM BYWAŁ LICYTOWANY . WSZYSTKIE PRZEDSIĘBIORSTWA DOPROWADZAŁ DO UPADKU NA RZECZ PRYWATNEJ WŁASNOŚCI . PO KILKU LATACH POBYTU PRYWATNYCH OSÓB ZA GRANICĄ , DO POLSKI PIENIĄDZE: NIEMIECKIE , BELGIJSKIE , BRYTYJSKIE NAPŁYWAŁY STRUMIENIAMI , JEDYNIE TE POZWALAŁY UTRZYMYWAĆ SIĘ RODZINOM NA WYSOKIM STATUSIE MATERIALNYM , PROWADZIĆ INWESTYCJE , REMONTY , KSZTAŁCIĆ DZIECI . OSOBIŚCIE W TYCH LATACH W JEDNEJ TYLKO RODZINIE WWIOZŁEM DO KRAJU W LATACH 90 OK MILIONA OBECNEGO PLN W WALUTACH OBCYCH , A TAKICH RODZIN BYŁY JUŻ MILIONY . TO WŁAŚNIE TE MILIONY STAWAŁY SIĘ MILIARDAMI PRZECHODZĄC PRZEZ KANTORY I TRAFIAJĄC DO SKARBU PAŃSTWA , NASTĘPNIE BYŁY WYWOŻONE DO ANGLII W POSTACI POLSKICH REZERW . TO WÓWCZAS NEGOCJOWANO DŁUG PUBLICZNY Z WIERZYCIELAMI I DZIĘKI L.W. ZNACZĄCO OBNIŻONO ZADŁUŻENIE POLSKI . POWSTAJE AFERA FOZ POLEGAJĄCA NA WYKUPYWANIU PRZEZ POLSKĄ AGENTURĘ ZADŁUŻENIA PRAWIE POZOSTAŁEGO :DOLAR ZA KILKA GROSZY . TO PONOWNIE ZREDUKOWAŁO DŁUG . JEDNAK POLITYKOM TO SIĘ NIE PODOBAŁO , BO NIBY KTOŚ NA TYM ZAROBIŁ A KTOŚ INNY STRACIŁ . KTO ZAROBIŁ ? POLAK ZAROBIŁ . A KTO STRACIŁ ? NO WŁAŚNIE . POWOLI ZACZYNAMY BYĆ ZAKŁADNIKAMI TYCH MĄDRZEJSZYCH , BO OD LAT SIEDZĄCYCH W STREFACH FINANSOWYCH , BANKIERÓW CZYLI Ż...W. WŁADZA , JEŚLI NIE JEST KOMUNISTYCZNA TO ZACZYNA ZAWSZE BYĆ Ż...O K... A . LATA 90 DOPROWADZAJĄ ROLNIKÓW DO CZARNEJ ROZPACZY . PRODUKCJA STAJE W MIEJSCU Z POWODU PODAŻY NA RYNEK OGROMNYCH ILOŚCI TOWARÓW ROLNICZYCH ZA PÓŁDARMO Z ZAGRANICY . ROLNICY NIE DOŚĆ , IŻ TRACĄ POLSKI RYNEK , TO JESZCZE MUSZĄ SWOJE TOWARY SPRZEDAWAĆ PONIŻEJ KOSZTÓW PRODUKCJI , BIEDA NA WSI ROŚNIE , UPADAJĄ GOSPODARSTWA A LUD UCIEKA ZA GRANICĘ W POSZUKIWANIU PRACY . JEDNAK NAM INTELIGENCJI WIEDZIE SIĘ DOBRZE , ZARABIAMY NA POSADACH PAŃSTWOWYCH , INWESTUJEMY ZAKUPUJEMY NOWE POJAZDY . KREDYTY KOMUNISTYCZNE DAWNO SPŁACONE . OSOBIŚCIE PRACUJĘ NIEJAKO NA DWÓCH ETATACH , JEDEN W SZKOLE, A DRUGI DOSTAWCA PRYWATNYCH PIENIĘDZY W PROMIENIU DO 100 KM . ZDOBYWAM TEŻ DYPLOM WYŻSZEJ UCZELNI . PRZY OKAZJI DOWIADUJĘ SIĘ , IŻ MÓJ FIZYK Z LO NAWET PO DWUDZIESTU LATACH NA UCZELNI JEST PAMIĘTANY, JAKO NAJBARDZIEJ INTELIGENTNY STUDENT . NO, SERCE ROSŁO . NIE MOGŁEM WIĘC POZOSTAĆ BEZ ECHA . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/11 10:16:48
CZASAMI , NALEŻY POWIEDZIEĆ TEŻ O SPRAWACH NIEPOPULARNYCH . KOCHANI , CZY PIS OPÓŹNIAŁ SIĘ W DATKACH GDY WOŁAŁEM, NIE . A CZY PO PRZYSZŁO KIEDYKOLWIEK DO GŁOWY ,BY CO OFIAROWAĆ ? NO , JAK TO TAK , TO TY Z TAKICH COŚ DLA SIEBIE ? NO , NIE . A CZY KOMUKOLWIEK UDAŁO SIĘ COŚ MI WCISNĄĆ , NO CHOĆBY GROSZ ? NO , NIBY ALE JAK JUŻ COŚ , NO DO TEGO , TO NAS NIE DOPUSZCZALI . A ,TERAZ PRAWDĘ GO DACIE . NO , NO GO , GO , TAK NAM GADALI . TO JEDNAK COŚ DAWALIŚCIE , III TAM DAWNO , A KTO TYLA SPAMIĘTA , UNA MY TYLKO WIDZIELI .
TAK , MOI DRODZY . PIS ZAWSZE BYŁ W PORĘ A PO PRAWDĘ POWIEDZIAWSZY NIGDY, POZA TYM JEDNYM WYJĄTKIEM I TO TEŻ NIE WIADOMO CZY Z PO . WYJĄTEK POTWIERDZA REGUŁĘ . ZRÓBMY TAK, WY TERAZ WSZYSTKO NA WZÓR PIS I PO SPRAWIE . I BĘDZIECIE NA JEDNYM WOZIE . TY CCH,CCH,SCH.. SIĘ NIE STAWIAJ TYLKO DAWAJ , BO JAKBYŚ MIAŁ ROZKAZ NIE DAWAĆ , ... , TEDY DAWAJ . BO : " KRUK KRUKOWI OKA NIE WYKOLE " . OOO , I TO TAK BĘDZIE . NO ( TU RĘKĄ POT Z CZOŁA WYCIERA , WIDAĆ ZMĘCZYŁY GO TE WYPOCINY ). PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/11 10:48:05
CZASAMI , NALEŻY POWIEDZIEĆ TEŻ O SPRAWACH NIEPOPULARNYCH . KOCHANI , CZY PIS OPÓŹNIAŁ SIĘ W DATKACH GDY WOŁAŁEM, NIE . A CZY PO PRZYSZŁO KIEDYKOLWIEK DO GŁOWY ,BY CO OFIAROWAĆ ? NO , JAK TO TAK , TO TY Z TAKICH COŚ DLA SIEBIE ? NO , NIE . A CZY KOMUKOLWIEK UDAŁO SIĘ COŚ MI WCISNĄĆ , NO CHOĆBY GROSZ ? NO , NIBY ALE JAK JUŻ COŚ , NO DO TEGO , TO NAS NIE DOPUSZCZALI . A ,TERAZ PRAWDĘ GO DACIE . NO , NO GO , GO , TAK NAM GADALI . TO JEDNAK COŚ DAWALIŚCIE , III TAM DAWNO , A KTO TYLA SPAMIĘTA , UNA MY TYLKO WIDZIELI .
TAK , MOI DRODZY . PIS ZAWSZE BYŁ W PORĘ A PO PRAWDĘ POWIEDZIAWSZY NIGDY, POZA TYM JEDNYM WYJĄTKIEM I TO TEŻ NIE WIADOMO CZY Z PO . WYJĄTEK POTWIERDZA REGUŁĘ . ZRÓBMY TAK, WY TERAZ WSZYSTKO NA WZÓR PIS I PO SPRAWIE . I BĘDZIECIE NA JEDNYM WOZIE . TY CCH,CCH,SCH.. SIĘ NIE STAWIAJ TYLKO DAWAJ , BO JAKBYŚ MIAŁ ROZKAZ NIE DAWAĆ , ... , TEDY DAWAJ . BO : " KRUK KRUKOWI OKA NIE WYKOLE " . OOO , I TO TAK BĘDZIE . NO ( TU RĘKĄ POT Z CZOŁA WYCIERA , WIDAĆ ZMĘCZYŁY GO TE WYPOCINY ). PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/11 10:53:54
JESZCZE : IZAJASZ 44,13-17 , PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/11 15:23:04
KOCHANI , WŁAŚNIE PRZECZYTAŁEM TEKST O TYM JAK WIELU PIŁKARZY STRACIŁO CAŁY MAJĄTEK W RÓŻNYCH NIE ZAWSZE JASNYCH SYTUACJACH . BY JUŻ WIĘCEJ DO CZEGOŚ TAKIEGO NIE DOSZŁO , TO PROPONUJĘ WSZYSTKIM MAJĘTNYM , BY MINIMUM MILION PLN PRZEKAZAŁO MI CELEM SWEGO EMERYTALNEGO ZABEZPIECZENIA . A JA WYŁĄCZNIE BĘDĘ INWESTOWAŁ W KANTORY , A JEŚLI BĘDĄ WYMIANY , TO ZAWSZE OBOWIĄZUJE LIMIT CZASOWY I KASY SIĘ NIE TRACI , A JA NA WZÓR Z TEGO FILMU FRANCUSKIEGO : W BANKACH SĄ NAPADY , TRZEBA UMIEĆ CZYTAĆ I PISAĆ A U MNIE NIC NIE TRZEBA , ZAWSZE MOŻESZ DOSTAĆ SWOJĄ KASĘ . ZNASZ TO Z TYM SPRZĄTACZEM , TAK ? MOŻE BRZMI TO ŻARTOBLIWIE ALE SPRAWA JEST POWAŻNA U MNIE BĘDZIESZ MIEĆ 100% ZABEZPIECZENIE EMERYTALNE CO DO ZDEPONOWANEJ SUMY, NO I PRZYJAŹŃ , A TEGO ZA ŻADNE PIENIĄDZE NIE KUPI . U MNIE SŁOWO DROŻSZE PIENIĘDZY .PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/11 20:56:02
KOCHANI , OBIECAŁEM , IŻ NIE BĘDZIE ROZKAZÓW , NO NIE BĘDZIE ALE MILI MOI , PROSZĘ WEJŚĆ W POŁOŻENIE MINISTRA Z SALDEM UJEMNYM NA SWOIM KONCIE , GDY MA SPOTKAĆ SIĘ Z MINISTREM NIEMIEC , FRANCJI , WŁOCH CZY USA ? NO PROSZĘ SOBIE TĘ SYTUACJĘ WYOBRAZIĆ , BO JA DALIBÓG NIE MOGĘ . POLSKA MA BYĆ REPREZENTOWANA GODNIE, CZYLI NA RÓWNYCH PRAWACH WIZUALNYCH I RZECZYWISTYCH , BO NIE BĘDZIE POROZUMIENIA . TO WSZYSTKO BĘDZIE SZTUCZNE , NO NIJAKIE , DLATEGO PROPONUJĘ , BY KAŻDY POLSKI MINISTER MIAŁ POKAŹNE KONTO NA SWOJE NAZWISKO I MÓGŁ NIM DYSPONOWAĆ W DOWOLNYCH ILOŚCIACH, W DOWOLNEJ SYTUACJI . JEŚLI KONTO MINISTRA PAŃSTWA POLSKIEGO NIE PRZEKRACZA MILIARDA , TO NATYCHMIAST PAŃSTWO POLSKIE MINISTROWI OTWIERA KONTO NA MILIARD PLN , NAWET DO WYCZERPANIA ZASOBÓW W CZASIE JEGO KADENCJI . TO NIE SĄ ŻARTY, MAMY BYĆ GODNIE REPREZENTOWANI, A MINISTER PAŃSTWA POLSKIEGO, TO MINIMUM MILIARD NA KONCIE . CZY TO JEST ZROZUMIAŁE, A MOŻE KTOŚ MA CO DO TEGO, JAKIEŚ OBIEKCJE , CO ? NO. KOCHANI , W PRZECIWNYM RAZIE NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ BĘDZIEMY RACZKOWAĆ , A MOŻE MAM JUŻ DOŚĆ TRZYMANIA WAS ZA RĄCZKĘ , PRZECIEŻ POTRAFICIE SAMI , NO POKAŻCIE MI , ŻE POTRAFICIE .PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/12 00:10:48
CIERPIENIE NIEWINNE JEST BODAJ NAJCENNIEJSZE W OCZACH BOGA . TAKIM OSOBOM , BÓG NAPRAWDĘ NIE MA POWODU , BY ODMÓWIĆ W CZYMKOLWIEK . Z TEGO CO WIEM , TO TAK W 93 ROZPOCZĘŁY SIĘ MOJE TORTURY . JEDNOCZEŚNIE TAKŻE TAKIE PRAWDZIWE NAWRÓCENIE CHOCIAŻ I WCZEŚNIEJ NIE CZUŁEM SIĘ BRUDNY ALE ZAWSZE MIAŁEM WIELE PRÓŚB DO BOGA I JAKIMŚ DZIWNYM TRAFEM , DOSŁOWNIE JAK KULĄ W PŁOT , A ILEKROĆ PATRZYŁEM NA OBRAZ MARYI ZAWSZE BYŁ SMUTNY WYRAZ, KRÓLOWEJ POKOJU, TWARZY . WPADŁY MI DO RĘKI TAJEMNICE SZCZĘŚCIA - ODMAWIAŁEM JE PRZEZ ROK- I WSZYSTKO ZACZĘŁO SIĘ POWOLI ZMIENIAĆ , TAM SĄ OBIETNICE , I CORAZ CZĘŚCIEJ ZACZĄŁEM DOSTRZEGAĆ , IŻ WSZYSTKO O CO PROSZĘ BOGA ZACZYNA MIEĆ MIEJSCE . BO WIDZICIE , GDY OSIĄGASZ STAN UMOŻLIWIAJĄCY CI ROZMOWĘ Z BOGIEM , CZYLI NA SUMIENIU NIE CIĄŻY CI COŚ CO ODDALA OD BOGA , TO JAKI, BÓG MA POWÓD, BY CI CZEGOŚ ODMÓWIĆ ? NIE MA . JEDNOCZEŚNIE MOI MILI , ZACZYNASZ NIEJAKO SAM STAWAĆ NA NOGI , DOKONYWAĆ WYBORÓW . POWIEDZ MI ,JAKIE ONE MAJĄ BYĆ , BY NIE ODDALAŁY CIĘ OD BOGA ? TAK,TAK ONE SĄ NAPRAWDĘ TRUDNE . NIE ŻEBY DOTYKAŁY NIEBA W SWOIM SKOMPLIKOWANIU , NIE , TO BĘDĄ, JAK NAJBARDZIEJ , ZWYKŁE RZECZY ALE STANĄ SIĘ TAK TRUDNE , IŻ PRAWIE NIEMOŻLIWE , BO JAK SPOJRZEĆ Z MIŁOŚCIĄ , NIE, NIE PODAM ŻADNEGO PRZYKŁADU . WIEDZ TYLKO , IŻ SZATAN CIĘ NIE OSZCZĘDZI . Z POWODU KONTAKTU Z BOGIEM WSZYSTKIE ZMYSŁY CI SIĘ WYOSTRZĄ I ZACZNIESZ DOSTRZEGAĆ INGERENCJĘ SZATANA POPRZEZ LUDZI . POWIEDZ , JAK DARZYĆ I TYCH TAKĄ SAMĄ MIŁOŚCIĄ . A ZACZNIJ ZA NIMI KRZYCZEĆ , NAWET PRAWDĘ . TO CO , WYJDZIESZ NA ... TAK , TAK I ODDALISZ SIĘ OD BOGA . NIE TYLKO Z LUDŹMI ALE I Z BOGIEM STRACISZ KONTAKT . BÓG W TAKICH RAZACH CI POWIE : PRZECIEŻ MASZ PRAWO DO OBRONY . TY NA TO : JAKIEJ OBRONY I TU DOSTRZEŻESZ BEZSENS WYSIŁKÓW NAPRAWIAJĄCYCH SYTUACJĘ - A W OCZACH BOGA TO BĘDZIE TO TWOJE NIEZAWINIONE CIERPIENIE , BARDZO CENNE , KTÓREGO TAK ZA WSZELKĄ CENĘ ZECHCESZ SIĘ POZBYĆ . JEŚLI TEGO NIE ZROBISZ - BĘDZIESZ MÓGŁ PROSIĆ DOSŁOWNIE O CO ZECHCESZ I WIERZ MI , OTRZYMASZ . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/12 09:43:41
KOCHANI , NAJDROŻSI , PIENIĄDZE ZAWSZE BYŁY SA I BĘDĄ ŚRODKIEM DO CELU , NIE CELEM . WŁADZA JEST RZECZĄ STRASZNĄ . LUDZIE WIEDZĄ KOMU MAJĄ SIĘ UKŁONIĆ , BY PAJDKĘ CHLEBA OTRZYMAĆ . ZAPAMIĘTAJMY , UMIEJĘTNYCH NIE NALEŻY POUCZAĆ , BO CI WIEDZĄ CO IM POTRZEBNE I WIEDZĄ JAKIE KROKI NALEŻY PODJĄĆ , BY CEL OSIĄGNĄĆ . ZAUWAŻCIE, JAK PIĘKNIE PRZEBIJA Z KAŻDEJ MOWY ZAMOŻNEGO PAZERNOŚĆ NA PIENIĄDZE . TAKI NIC NIE USZCZKNIE ZE SWEGO ZA DARMO . A OD INNYCH WYMAGA DATKU SŁUSZNEGO I NIESŁUSZNEGO , BO TAKI JEST ZAMOŻNY . JEDNAK , KOCHANI CEL WYMAGA ŚRODKÓW -ROLNIK MA POSIADAĆ CAŁĄ INFRASTRUKTURĘ, BY PROWADZIĆ PRODUKCJĘ . PRZEDSIĘBIORCA POWINIEN POSIADAĆ ŚRODKI DLA STWORZENIA MIEJSC PRACY . ZAUWAŻCIE , IŻ WIEDZA O TYM WSZYSCY , NAWET NAUCZYCIELE ALE ONI TAKŻE POSIADAJĄ NAJDROŻSZĄ INFRASTRUKTURĘ , BO JEST NAJMNIEJ ZAWODNA . MÓWI O TYM ,BY NIE DAWAĆ ZA WIELE , BO WŁADZY NAD OBDAROWANYM NIE BĘDZIE ALE SAM ROWEREM NIE POJEDZIE , BO JAK SIĄŚĆ MIĘDZY WRONY , JEŚLI NIE ZAKRACZE SIĘ JAK I ONI . ZAUWAŻCIE WSZYSCY Z JARMUŁKAMI , TO ZAWSZE MINIMUM KILKA MILIONÓW NA KONCIE ALE PODWŁADNYM ODBIERZE WSZYSTKO I UŻYJE DO TEGO KAŻDEGO ARGUMENTU ALE KOCHANI ,I MY, I TAMCI BĘDZIEMY , JEŚLI BÓG POZWOLI, ZBAWIENI BYLE TRWAĆ W WIERZE OJCÓW . NIE NALEŻY LĘKAĆ SIĘ ŚRODKÓW POTRZEBNYCH DO SZCZYTNYCH CELÓW , BO I ZAMOŻNEGO BÓG ZBAWI , CHOĆBY TYLKO DLATEGO , IŻ CO NIE MOŻLIWE U LUDZI MOŻLIWE JEST U BOGA . DLATEGO PREZYDENT , PREMIER , MINISTER MUSZĄ MIEĆ DOSTĘP MINIMUM DO MILIARDA W CZASIE JEDNEJ KADENCJI Z TYCH PIENIĘDZY NIKT NIGDY NIE MOŻE ICH ROZLICZAĆ , BO TAKA JEST POWAGA STANOWISKA NAJWYŻSZEGO W POLSCE . WÓWCZAS KOCHANI TAK MĄDROŚĆ JAK I ZAMOŻNOŚĆ ROZPŁYNIE SIĘ PO CAŁYM KRAJU . CO OBECNIE JEST ZAMOŻNOŚCIĄ ? KOCHANI , ULICA NIE Z KAŁUŻ I BŁOTA JEST ZAMOŻNOŚCIĄ DOMY NOWOCZESNE , NIE LEPIANKI - TO ZAMOŻNOŚĆ ALE NIC SIĘ NIE ZMIENIA - PODRÓŻOWAĆ TRZEBA I MIESZKAĆ TEŻ . KOCHANI, CYWILIZACJA WYMAGA ŚRODKÓW OGROMNYCH . WOŁANIE DO KRAJU O BIEDĘ, JEST NIEJAKO DLA PEWNYCH GRUP, WOŁANIEM O BIEDĘ . JEDNAK ZAUWAŻCIE NIECH ZAWSZE ,TAK BĘDZIE, CO BOSKIE BOGU A CO CESARSKIE CESARZOWI .MIEJCIE TEŻ POLACY WŁASNĄ MĄDROŚĆ ,CI W JARMUŁKACH NIE ZASIADAJĄ Z NĘDZĄ . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/12 11:08:57
KOCHANI , NAJDROŻSI , NIE WOLNO STOSOWAĆ JAKIEGOKOLWIEK SYSTEMU ULG POD ŻADNYM POZOREM , JEŚLI MAMY SIĘ ROZWIJAĆ A NIE ZWIJAĆ , TO ULGI SĄ OGROMNYM NIEPOROZUMIENIEM . ZA STOSOWANIE ULG , NALEŻY USUWAĆ ZE STANOWISK . ULGI TO STYGMATYZACJA W UJEMNYM ZNACZENIU . KOMU BĘDZIE SMAKOWAĆ OBIAD , JEŚLI ZAPŁACI MNIEJ OD INNYCH . NO Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ W ICH GRONIE JEŚĆ NIE BĘDZIE . TAKA JEST NATURA CZŁOWIEKA . ZAUWAŻCIE NIE USUWA SIĘ BIEDY , LECZ STOSUJE JAKIŚ RODZAJ KLASYFIKACJI PRZY UŻYCIU KARTONÓW , KARTONIKÓW - PRZECIEŻ W SPOSÓB JAWNY WSZYSTKO ZMIERZA DO ZNAKU BESTII , BĘDZIESZ GO MIEĆ, WSZYSTKO KUPISZ I WSZĘDZIE WEJDZIESZ , WIDZISZ UJEMNĄ STYGMATYZACJĘ ? NIE WOLNO TEGO ROBIĆ POD ŻADNYM POZOREM . KOCHANI , NIE ZGADZAJMY SIĘ NA ULGI . POWINNA OBOWIĄZYWAĆ ZASADA POLAK POSIADAJĄCY OBYWATELSTWO POLSKIE MA MIEĆ MIESIĘCZNY DOCHÓD UMOŻLIWIAJĄCY MU NORMALNE FUNKCJONOWANIE W JEGO STANIE . ROZUMIESZ ? NIE ULGA LECZ DOCHÓD . TO JEST ZDROWE .ULGA ZAWSZE UTRZYMA PRZY ŻYCIU COŚ NA CO SPOŁECZEŃSTWO NIE MA OCHOTY .STOSUJĄC ULGI MOŻNA DOWOLNIE KREOWAĆ RZECZYWISTOŚĆ . ROZUMIESZ ,TAK . ULGA- NIE . DOCHÓD -TAK ! POSŁUCHAJ, ULGA DLA CIEBIE, TO DOCHÓD DO KASY DAJĄCEJ ULGĘ . MOŻNA ROBIĆ NAWET CAŁE NARODY W BAMBUKO ? NO WIDZISZ - A CO BĘDZIE, JEŚLI TYLKO CI W JARMUŁKACH ROZDAWAĆ BĘDĄ SOBIE ULGI ? KASA Z BUDŻETU POPŁYNIE DO NICH SZEROKIM STRUMIENIEM , A MOŻE W TEN SPOSÓB ROZKRZEWISZ JEMIOŁĘ I ZNISZCZYSZ LAS . W ŻADNYM WYPADKU ULGI , WYŁĄCZNIE DOCHÓD , WYŁĄCZNIE .PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/13 08:01:18
"ZWYCIĘZCA PIEKŁA I SZATANA ", TEN , KTÓRY ZWYCIĘŻYŁ ŚWIAT . KOCHANI , ZARÓWNO PIEKŁO ,SZATAN , TEN ŚWIAT, SĄ PO TEJ SAMEJ STRONIE , BO POKONANYCH . A MY MÓWIMY , BY MODLIĆ SIĘ ZA WYKLUCZONYCH SPOŁECZNIE , CZY JESZCZE TAM INACZEJ . POMODLIMY SIĘ ZA NICH TYLKO , KTÓRZY TO SĄ? CZY ABY NIE ZAWSZE W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI CI , KTÓRZY WOŁAJĄ: O WYKLUCZENI , POMÓDLMY SIĘ ZA NICH ? KOCHANI , TEN ŚWIAT MUSIMY ZWYCIĘŻYĆ . ON ZAWSZE BĘDZIE NIEDOSKONAŁY , DLATEGO NIE WOŁAJMY , BY KTOŚ WRACAŁ DO SPRAW TEGO ŚWIATA , BO ZAWSZE BĘDZIE TO NIEGODNE , WYMAGAJĄCE ZWYCIĘSTWA .MÓDLMY SIĘ ZAWSZE O ŁASKI , ŁASKI , TYLKO BÓG JEST ŁASKAWY , BO WE WSZYSTKIM I ZAWSZE NAD NAMI PANUJE , JEŚLI WIĘC NIE OKAŻE SWEJ ŁASKI , TO BĘDZIE NAM SIĘ WYDAWAŁO , IŻ KTOŚ TAM JEST WYKLUCZONY . PROŚMY O ŁASKI PRZEJRZENIA , BO ZA NAMI TAK WOŁAJĄCYMI , JUŻ TO ZE WZGLĘDU NA NASZE WOŁANIE, TYCH ,NIE MA . SAMO WOŁANIE SPRAWIŁO , IŻ PRZESUNĘLIŚMY SIĘ ZA NICH W DRODZE DO WIECZNOŚCI I TO MY POTRZEBUJEMY TYCH MODLITW . TAKIE WOŁANIE JEST AKTEM STRASZNEJ PYCHY , W KOŚCIELE NIE DO PRZYJĘCIA , CZUJESZ TERAZ SAM FAKT WYKLUCZENIA , TAK?PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/13 08:54:01
WŁAŚNIE, SŁUCHAM RÓŻAŃCA ŚW.:"NAJWIĘKSZA MODLITWA-EGZORCYZM".JEST TU POKAZYWANA FIGURA KRÓLOWEJ POKOJU . PONIEWAŻ W GIETRZWAŁDZIE WIDZIAŁEM DZIEWCZYNKĘ I CHŁOPCA PANI BASI SIEN. -BLIŹNIĄT . TO DOSTRZEGAM OGROMNE PODOBIEŃSTWO DZIEWCZYNKI I TEJ FIGURY PANIENKI PRZECZYSTEJ . KOCHANI , MY TEGO NIE ROZUMIEMY ALE TAK JEST , IŻ NIE OD RZECZY DYNASTIE KRÓLEWSKIE NAZYWANO SZLACHETNIE URODZONYMI . A OD ADAMA I EWY CO JAKIŚ CZAS ZAWSZE POJAWIAJĄ SIĘ BLIŹNIĘTA , FAKT BLIŹNIĄT JEST NIEJAKO PO DZIESIĄTYM WYRÓŻNIENIEM LINII KRÓLEWSKIEJ . MAM NA MYŚLI RÓD SZLACHETNIE URODZONYCH . TU MEZALIANSU NIE BYŁO , PANI BASIA REPREZENTUJE RODZINĘ SZLACHECKĄ , NIE PIERWSZEJ, MOŻE TRZECIEJ LUB CZWARTEJ WODY ALE TO SZLACHTA . DLATEGO KOCHANI CZAS JUŻ ZAAKCEPTOWAĆ TEN AKT BOŻEJ ŁASKI DLA POLSKI NA 1 050 ROCZNICĘ CHRZTU POLSKI ALE SAMI ROZUMIECIE 50 LAT TO W SAM RAZ BY PO CAŁEJ POLSCE ROZESZŁO SIĘ , IŻ LACHY TO CHRZEŚCIJANIE , WIĘC TAK PO PRAWDZIE ,TO MAMY 1 000 ROCZNICĘ CHRZTU POLSKI ZANIM NIE NASTĄPI 1100 . MILI MOI , DZIECI POWINNY BYĆ CHOWANE W NALEŻNEJ KARNOŚCI I POD ŻADNYM WZGLĘDEM NIE ZANIEDBYWANE . DLATEGO , ZAMEK KRÓLEWSKI MOŻE BYĆ DOBRYM MIEJSCEM ZAMIESZKANIA SZLACHETNIE URODZONYCH . TAM TEŻ NALEŻAŁOBY REAKTYWOWAĆ ZASADY ŻYCIA DYNASTYCZNEGO NA WZÓR KRÓLÓW ANGLII . NALEŻY PRZED TYM WSZYSTKIM PRZEPROWADZIĆ NIEZBĘDNE BADANIA GENETYCZNE UWIERZYTELNIAJĄCE POCHODZENIE W OPARCIU O GENY KRÓLOWEJ ANGLII . NASTĘPNIE , WYBRAĆ KRÓLA LUB KRÓLOWĄ I KORONOWAĆ NA ZASADACH OGÓLNIE PRZYJĘTYCH . TO BĘDZIE GODNE ZACHOWANIE PAŃSTWA POLSKIEGO . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/13 15:48:31
CZY KTOŚ Z WAS WIE, JAK DŁUGO ŻYJĄ REKINY ? MARTWYCH RACZEJ SIĘ NIE WIDUJE . REKINY PRAWDOPODOBNIE SĄ DŁUGOWIECZNE I CAŁY CZAS ROSNĄ , MAJĄ TEŻ FUNKCJĘ REGENERACJI UZĘBIENIA . JEŚLI TAK I JEŚLI ROCZNY PRZYROST ZALEŻY OD DŁUGOŚCI CIAŁA , TO PO STU A NASTĘPNIE TYSIĄCU LAT ŻYCIA REKIN MOŻE MIEĆ ROZMIARY TAKIEJ KILKUKILOMETROWEJ WYSOKOŚCI GÓRY . KOCHANI ZDARZAŁY SIĘ PRZYPADKI ZNIKANIA NAGŁEGO SAMOLOTÓW NAD OCEANEM . PRZECIEŻ JEDNYM Z POWODÓW MOŻE BYĆ ATAK REKINA . TAKI POTWÓR POTRZEBUJE ZJEŚĆ A TO JAKĄŚ 50 METROWĄ MĄTWĘ . A TO STADKO WIELORYBÓW . WIDYWANO WIELORYBY ODGRYZANE W POŁOWIE , TO KTÓRYŚ Z BRZEGU STADA NIE ZDOŁAŁ WYMKNĄĆ SIĘ 700 LETNIEMU MEGALODONOWI . TAKI POTWÓR MA ROZSTAW SZCZĘK NAWET KILKUDZIESIĘCIU METRÓW . SĄ FOTOGRAFIE REKINÓW ŁAPIĄCYCH W POŁOWIE 300 METROWE TANKOWCE . TAKI IDZIE NA ZAPACH CZEGOŚ DO JEDZENIA A ROPA NAFTOWA MOŻE TAK SIĘ KOJARZYĆ . SĄ TEŻ ZDJĘCIA REKINA ATAKUJĄCEGO STATEK WYCIECZKOWY O KILKU POKŁADACH , DOKŁADNIE W POŁOWIE , TO JAKI MA ROZSTAW SZCZĘK 50 DO 100 METRÓW , ZATEM SAM MOŻE MIEĆ DŁUGOŚĆ KILKU KILOMETRÓW . POTRAFI WIĘC NA CAŁĄ SWOJĄ DŁUGOŚĆ WYSKOCZYĆ Z OCEANU I PORWAĆ SAMOLOT NA 3 LUB 4 KILOMETRACH WYSOKOŚCI . KOCHANI OBRAZY ZDJĘĆ NIE KŁAMIĄ 3/4 GLOBU TO WODY . DLATEGO OCEANY ZOSTAWMY REKINOM , NO MOŻE POZA PŁYCIZNAMI , DO KM GŁĘBOKOŚCI .PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/15 00:21:05
KOCHANI , RAZ JESZCZE PRZYPOMINAM , IŻ WSZYSTKO O CZYM PISZĘ NIE MA NIC ALE TO NIC WSPÓLNEGO Z RZECZYWISTOŚCIĄ , JEST TO NAJZWYKLEJSZA TWÓRCZOŚĆ LITERACKA . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/15 01:04:14
MILI MOI , WYOBRAŹCIE SOBIE : PAX , Z ŁACINY OZNACZA POKÓJ , A W JĘZYKU FRANCUSKIM USŁYSZYMY : PACS ALE ZAZWYCZAJ KOŃCOWE S POZOSTAJE NIESŁYSZALNE , TO W JĘZYKU POLSKIM USŁYSZYMY PAC I NIE PRZECZYTAMY: PAK TYLKO PO PROSTU: PAC . TAK WIĘC WIDZIMY , IŻ NAZWISKO PAC JEST SPOLSZCZENIEM POPRZEZ SFRANCUSZCZENIE ŁACIŃSKIEGO PAX - POKÓJ . HERBEM HRABIEGO PAC JEST GOZDAWA , W TYM HERBIE PRZEWODZĄ DWIE LILIE . JEDNA W PAWICH PIÓRACH . GOZDAWA , TO GAŹDZINA , GWIAZDA , WIENIEC Z GWIAZD N.P.: 12 , MATKA PRZEDWIECZNEGO SYNA . KOCHANI , PAC I HERB ŁĄCZNIE MÓWIĄ O RODZIE BIORĄCYM SWÓJ POCZĄTEK Z LINI KRÓLOWEJ POKOJU I DLA KRÓLOWEJ POKOJU RÓD TEN ISTNIEJE . NIE MA INNEGO POWODU JEGO ISTNIENIA . NIE MA DRUGIEGO TAKIEGO RODU NA ŚWIECIE . A TEN ZACHOWAŁ SIĘ JEDYNIE DLATEGO , IŻ DZIWNYM TRAFEM SKRĘCIŁ W NIEDOSTĘPNE KRAŃCE ,LEŚNE OSTĘPY , MIEJSCE PUSZCZY PRZYLEGŁE AUGUSTOWSKIEJ .JEDYNIE ZABORY ROSYJSKIE ZDZIESIĄTKOWAŁY I WYDAŁY NA ZATRACENIE I TEN KRÓLOWEJ POKOJU RÓD ALE NIBY TO DZIWNYM TRAFEM DZIEWCZYNKA Z TEGO RODU OCALAŁA , A WIEMY , IŻ U BOGA NIE MA PRZYPADKÓW . RÓD TEN ZASILAŁ GENETYCZNIE WSZYSTKIE ZNACZĄCE RODY W POLSCE , W TYM KRÓLEWSKI SAPIECHÓW , A PRZEZ TO PONIATOWSKICH . MOŻNA POWIEDZIEĆ BARDZIEJ JE USZLACHETNIAŁ . SAM TAKŻE NIE ULEGAŁ DEGENERACJI LECZ POWRACAŁ DO KORZENI MIĘDZY INNYMI RODEM TYZENHAUZÓW . NAJWIĘKSZY I NAJBOGATSZY RÓD W EUROPIE , JEGO POCZĄTKI GINĄ W MROKACH STAROŻYTNOŚCI . TAK WIĘC , DZIĘKI DZICZY I NIEDOSTĘPNOŚCI PÓŁNOCNEJ CZĘŚCI POLSKI ,POLSKA OTRZYMAŁA DAR GENÓW USZLACHETNIAJĄCYCH NAWET WSZYSTKIE RODY KRÓLEWSKIE ŚWIATA. WSPANIALI I CUDOWNI , JESTEM BODAJ NAJSTARSZYM PRZEDSTAWICIELEM TEGO RODU . MÓJ BRATANEK Z MEZALIANSU MA OK 90 LAT A, JEGO OJCIEC ,MÓJ BRAT PRZYRODNI NIE ŻYJE OD OK 40 LAT . KTO WIĘC PRZEBIJE MNIE POD WZGLĘDEM BIOLOGICZNYM I PRAWEM DO DZIEDZICZENIA ? TYLKO TAK SIĘ SKŁADA , IŻ MÓJ OJCIEC NIE POCHODZIŁ Z MEZALIANSU PODOBNIE I JA . MOJA ŻONA TAKŻE NIE POCHODZI Z MEZALIANSU . ZATEM LINIA PAC WCIĄŻ ISTNIEJE .A WSZYSCY ZNANI MI KREWNI NIE ZAŁOŻYLI RODZIN SZLACHETNYCH I W BLISKICH GENOM PAC .PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/15 01:18:09
OBOK TAKICH ŁASK DOZNAJEMY TAKŻE STRASZNYCH PRZEŚLADOWAŃ , JUŻ JESTEŚMY TRAKTOWANI , GAZEM Z PRZEPOWIEDNI , DZIAŁAJĄCYM NA UKŁAD NERWOWY . W DOBIE RZĄDÓW PIS LEKKO PRZESTRASZENI , CI , I GŁÓWNIE NOCĄ PRZEPROWADZAJĄ ATAKI - TO JEST WOJNA , CO TU DUŻO MÓWIĆ . DO TAKICH ZDOBYCZY NAUKOWYCH NIE DOSZLI BIEDACY . TO MOGĄ BYĆ WYŁĄCZNIE SIŁY ZBROJNE DYSPONUJĄCE POTĘŻNYM BUDŻETEM ORAZ DOSTĘPEM NIESKRĘPOWANYM I NIEOGRANICZONYM DO POPULACJI LUDZKIEJ . ODPOWIEDŹ WYDAJE SIĘ PROSTA . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/15 14:05:58
KOCHANI , NIE WOLNO NAM WYCIĄGAĆ DALEKO IDĄCYCH WNIOSKÓW . KRÓLOWA POKOJU ZAWSZE JEST DZIEWICĄ , WIĘCEJ : NIEPOKALANYM POCZĘCIEM . JEDYNIE PRZESTRZEGANIE PRAWA BOŻEGO MOŻE WZBUDZIĆ W BOGU MIŁOSIERDZIE DAJĄCE NAM ZBAWIENIE . DLATEGO PRZED TRÓJCĄ PRZENAJŚWIĘTSZĄ ORAZ KRÓLOWĄ POKOJU , JEDYNE CO NAM WYPADA ,TO UPAŚĆ NA TWARZ I CZEKAĆ ŁASK I MIŁOSIERDZIA . SAMI Z SIEBIE NIC NIE MOŻEMY I TO SIĘ NIGDY NIE ZMIENI . PRZYKŁADEM TEGO JEST NIOSĄCY ŚWIATŁO . ZAPRAGNĄŁ SAMODZIELNOŚCI I KRÓLOWANIA NAD STWORZENIEM BOŻYM ALE NIC MU Z TEGO NIE WYSZŁO , BO SAM Z SIEBIE NIC NIE MÓGŁ . PODOBNIE JEST Z NAMI ALE DLA WSZYSTKICH UCIEKAJĄCYCH SIĘ DO BOGA SYN BOŻY JEZUS CHRYSTUS OTWORZYŁ BRAMY NIEBA - JESZCZE TYLKO MY OTWÓRZMY DRZWI CHRYSTUSOWI , BO PRZEJŚCIE PRZEZ TE DRZWI JEST WARUNKIEM PRZEJŚCIA W NASTĘPSTWIE PRZEZ BRAMĘ NIEBA . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/16 10:29:05
KOCHANI , NIKT W POLSCE NIE MA ŻADNYCH WĄTPLIWOŚCI . SPRAWY DZIEDZICZENIA ZAWSZE SĄ SKOMPLIKOWANE , A TRZYMANIE SIĘ LITERY PRAWA NIE ZAWSZE JEST SŁUSZNE I SPRAWIEDLIWE , BO PRAWO OPIERA SIĘ NA PRZEKAZACH W WIĘKSZOŚCI ZAPISANYCH , UDOKUMENTOWANYCH . W DOBIE BADAŃ GENETYCZNYCH POJAWIAJĄ SIĘ DOKUMENTY , Z KTÓRYCH W SPRAWACH AKTUALNYCH SĄDY KORZYSTAJĄ A W TYCH ARCHIWALNYCH ZACHOWUJĄ DUŻĄ DOZĘ SCEPTYCYZMU , A DLACZEGO ? A Z JAKIEJ TO NIBY TAKIEJ PARADY ?
DOBRZE , W DOBIE TYCH DZIKICH REPRYWATYZACJI , PRZEŚLEDŹMY LOSY DZIEDZICZENIA ZWIĄZANE Z MIENIEM RODZINY : PAC . JEGO MIENIE OPIEWAŁO NA OK 8 MILIONÓW ÓWCZESNYCH ZŁ POLSKICH . TO DUŻO . PAC PO SPIENIĘŻENIU RACZEK PRAWDOPODOBNIE NABYŁ PAŁAC NA MIODOWEJ W WARSZAWIE . MIAŁ TROJE DZIECI A OSTATNIA CÓRECZKA NIBY TO ZMARŁA ALE TAK NAPRAWDĘ ZOSTAŁA PRZEZ NIANIĘ ZAMIENIONA Z JEJ MARTWĄ CÓRECZKĄ I TRAFIŁA DO JEJ ZAMOŻNEJ ALE BLIŻEJ NIE ZNANEGO POCHODZENIA RODZINY . ZAUWAŻCIE , IŻ WEDŁUG PRAWA JEJ PRAWO, W WYNIKU PRZESTĘPSTWA PORWANIA PODSTĘPNEGO DOKONANEGO NA JEJ OSOBIE , DO DZIEDZICZENIA PO RODZINIE PAC WYGASA . NO I PROSZĘ POWIEDZIEĆ GDZIE TU SPRAWIEDLIWOŚĆ ? NIE MA . OCZYWIŚCIE KARA ZA TEN CZYN SPOCZYWA NA PORYWACZCE I JEJ RODZINIE , POTOMSTWIE ALE SPRAWIEDLIWOŚĆ I DZIEDZICZENIE TRWA NA PORWANEJ I JEJ POTOMSTWIE . W WYNIKU DOCIEKAŃ POPARTYCH MIENIEM RUCHOMYM PO PORWANEJ JEDNAK PRZEKAZYWANYM W RODZINIE , WYNIKA , IŻ TA TRZECIA CZĘŚĆ PRZYSŁUGUJĄCA JEJ JAKO JEDNEJ Z TROJGA DZIECI , TAKŻE NIE WYGASA , A BĘDZIE OK 3 MILIONÓW ÓWCZESNYCH ZŁ POLSKICH . NIE INTERESUJĄ NAS KOLIGACJE WYNIKAJĄCE Z RODZEŃSTWA PORWANEJ . PORWANA PRZEKAZUJE SWÓJ MAJĄTEK ZAWSZE OSOBIE , KTÓREJ PRZYSŁUGUJE SZKAPLERZ DANY DZIECKU PO URODZENIU Z WIZERUNKIEM MATKI BOŻEJ I PO DRUGIEJ STRONIE LILI . KOCHANI , ŻADNE PRAWO TAKIEGO RODZAJU DZIEDZICZENIA , ACZ SPRAWIEDLIWEGO, NIE UZNA . DLATEGO , KOCHANI NIC CO JEST PROSTE , PROSTE NIE JEST, BO TE 3 MLN ÓWCZESNYCH , TO WIĘCEJ NIŻ MIENIE W DOWSPUDZIE I PAŁAC NA MIODOWEJ , PRZYSŁUGUJE WIĘC TAKŻE REKOMPENSATA - 38 MILIONÓW ? O TYCH CZĘSTO WSPOMINAM ALE TO SĄ RODOWE PIENIĄDZE SŁUSZNIE MI SIĘ NALEŻĄCE, JEDNAK NA ICH ODZYSKANIE NADZIEI NIE MA . JAKI ROBI CO SŁUSZNE ALE CZY SPRAWIEDLIWE ? . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/16 10:49:05
ZAUWAŻMY , IŻ PRZYZNANIE TEGO PRAWA DO DZIEDZICZENIA JEST JEDNOCZEŚNIE UZNANIEM CIĄGŁOŚCI LINII RODZINY PAC . WIELKIEJ RODZINY , BO W JEJ HERBIE POJAWIA SIĘ LILIA , KTÓRA W RODACH SPRZED NARODZIN PANIENKI PRZECZYSTEJ JEST ODNOTOWYWANA ?TAK? TYM NIECH ZAJMĄ SIĘ HISTORYCY (NIE BĘDĘ IM CHLEBA ODBIERAŁ ) WYRAZ PAX I LILIA I FRANCJA I 18 LUB 19 WIEK , GDY OSTATNI UDOKUMENTOWANY W PEŁNI SPADKOBIERCA CAŁEGO RODU PAC JEST ZAKOTWICZONY W DOWSPUDZIE . NIE WOLNO TEGO HONORU POLSCE I POLAKOM UTRACIĆ - UZNAĆ SPADKOBIERCĘ , ZWRÓCIĆ MIENIE I REKOMPENSATĘ I LINIA RODU PAC ,TRWAĆ BĘDZIE DALEJ OFICJALNIE , NIE W UKRYCIU . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/16 15:40:40
RAZ JESZCZE PRZYPOMINAM NAJDROŻSI , WSZYSTKO O CZYM PISZĘ NIE MA MIEJSCA W RZECZYWISTOŚCI . JEST TO TWÓRCZOŚĆ LITERACKA .PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/16 16:22:49
DLACZEGO BÓG DOPUŚCIŁ , BY W TAKIEJ RODZINIE , Z TAK OGROMNYMI TRADYCJAMI , DOSZŁO DO ZNISZCZEŃ , WYKORZENIAJĄCYCH CAŁY OFICJALNY RÓD . WIELOKROTNIE PYTAŁEM OTO STWÓRCĘ . ODPOWIEDŹ BRZMIAŁA JEDNOZNACZNIE . RZECZ W ROZPUŚCIE . TŁUMY GOŚCI I NIKT NAD TYM NIE PANOWAŁ , A TYMCZASEM OKO PAŃSKIE NIEJAKO Z URZĘDU SPOGLĄDAŁO NA TEN RÓD . BÓG NIERYCHLIWY ALE SPRAWIEDLIWY . PISMO ŚWIĘTE TAKŻE O TYM TRAKTUJE , IŻ GRZESZNIK NIE DOCZEKA SIĘ DZIEDZICA . NIE ZAPOMINAJMY O BOŻYM MIŁOSIERDZIU I NIE DOSZUKUJMY SIĘ POTWIERDZEŃ LUB FAŁSZU W NASZYM ŻYCIU , BO DROGI PAŃSKIE NIE SĄ NASZYMI DROGAMI . TAK ZROZUMIAŁEM TĘ ODPOWIEDŹ . JEDNAK WCIĄŻ DRĄŻYŁEM TEMAT , ZACZĄŁEM ZWRACAĆ SIĘ W SPRAWACH RODU BEZPOŚREDNIO DO ŚWIĘTEJ PAMIĘCI PACA . DAŁ MI SIĘ ZAUWAŻYĆ W SOBOLEJ ,CIEMNEJ ,BRĄZOWEJ ,PO KOSTKI ,SZUBIE . TO BYŁ MOŻE 92 ROK , ZAPYTAŁEM CZY ON W OGÓLE CHCE BYM ZAJMOWAŁ SIĘ TYM TEMATEM W RODZIE . JEŚLI TAK I OCZEKUJE ON POMOCY ODE MNIE , TO ZA CHWILĘ TYLKO W TYM POKOJU BĘDĘ SZUKAŁ CZEGOŚ ZGUBIONEGO ZE ZŁOTA , JEŚLI ZNAJDĘ , UZNAJĘ TO ZA POROZUMIENIE Z PACEM I WSPÓŁPRACĘ W REAKTYWACJI RODU I MIENIA . ZAGLĄDAM POD WERSALKĘ A TAM W POŁOWIE SKŁADANY ZLOTY KOLCZYK . NIE MIAŁEM WYJŚCIA PRZEZ TRZY LATA MODLIŁEM SIĘ NA RÓŻAŃCU O PRZEBŁAGANIE BOGA W RÓŻNYCH SPRAWACH RODU . POJAWIŁY SIĘ JAKIEŚ PIENIĄDZE . KTOŚ ZAMIERZA ODRESTAUROWAĆ W ORYGINALE A TYMCZASEM UPŁYNĘŁO JUŻ OD PIERWSZEGO KONTAKTU ĆWIERĆWIECZE . TYMCZASEM NIE WIEM CZY TA KOMISJA JUŻ NIE ZACZOPOWAŁA TOKU TAKŻE I TYCH SPRAW . TO WSZYSTKO NIE JEST TAKIE PROSTE ANI ŁATWE .
ZMIEŃMY TEMAT . FAKTY ŚWIADCZĄ O TYM , IŻ MARIA MAGDALENA WE FRANCJI WYCHOWYWAŁA DZIECKO ZWANE CZARNĄ MADONNĄ . PRZECIEŻ ONA BYŁA NAWRÓCONĄ ALE NIERZ ... KOCHANI TE CECHY TAKŻE W TYM RODZIE SIĘ UJAWNIAŁY . TO NIE MUSIAŁY BYĆ OSOBY Z RODU . TO NA NICH INNI BEZ ICH ZGODY MOGŁY TYCH RZECZY DOPUSZCZAĆ . WYSTARCZĄ FLUIDY I NIE WSZYSCY IM SIĘ PRZECIWSTAWIĄ . A DAWNIEJ LUD PROSTY I G. GOTOWE .
MILI MOI, BÓG NIE MA WZGLĘDU NA OSOBY TE GRZECHY SĄ SZCZEGÓLNIE CIĘŻKIE , BO STRĄCAJĄ DO PIEKŁA, DLATEGO WYMAGAJĄ NAWRÓCENIA , BEZWZGLĘDNEGO . NIE WOLNO NAM TEGO LEKCEWAŻYĆ CAŁA NASZA OKOLICA JEST NIEJAKO WYSADZANA BARDZO ZDOLNYMI W TYM WZGLĘDZIE . A ZA TE WINY CIERPIĄ NASI PRZODKOWIE TEGO RODU . CZAS Z TYM SKOŃCZYĆ , BO BÓG NIE DA SIĘ PRZEBŁAGAĆ I IMIĘ RODU ZAGINIE . NIECH KAŻDA OSOBA CZUJĄCA WINĘ USTALI SOBIE JAKĄŚ POKUTĘ WYCHODZENIA NA PROSTĄ . TO MOŻE ... ROZUMIESZ ? ZAUWAŻ, JA NĘDZA STRASZNA POD TYM WZGLĘDEM NIE MAM SOBIE NIC DO ZARZUCENIA, BO POZA ŻONĄ ŻADNYCH KONTAKTÓW Z NIKIM, POZA JEDNYM W BIAŁYMSTOKU , NIE MIAŁEM . DLATEGO MOGĘ CHYBA W TEJ SPRAWIE RODU PAC ZROBIĆ NAJWIĘCEJ . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/16 16:25:49
OCZYWIŚCIE, OCZYWIŚCIE , TYLKO GRZESZNIK NAWRÓCONY DOSTĘPUJE USPRAWIEDLIWIENIA ,A PYSZNY BEZ GRZECHU, ODCHODZI W SWEJ PYSZE I KTO BYWA ZBAWIONY ? BOŻE MIEJ LITOŚĆ NADE MNĄ . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/16 21:21:47
KOCHANI , TEMPLARIUSZE NIEMAL JEDNEGO DNIA ZOSTALI SPACYFIKOWANI I ŚWIĘTA INKWIZYCJA ROZPRAWIŁA SIĘ Z NIMI :RAZ DWA TRZY . DLACZEGO ? NIE DA SIĘ UKRYĆ TEMPLARIUSZE UWAŻALI SIĘ ZA POTOMKÓW WŁAŚNIE NAWRÓCONEJ NIERZ. MARII MAGDALENY KREWNEJ MARYI KRÓLOWEJ POKOJU . MY NIE WIEMY , CZY DZIEWCZYNKA PRZYWIEZIONA DO FRANCJI ZWANA CZARNĄ MADONNĄ BYŁA JEJ CÓRKĄ ALE WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE , BYĆ MOŻE PODSTĘPNIE PO ŚMIERCI SYNA BOŻEGO WESZŁA W POSIADANIE BOŻYCH GENÓW . TO , IŻ NASZ PAN PO ZMARTWYCHWSTANIU NIE ZEZWOLIŁ MARII MAGDALENIE ZBLIŻYĆ SIĘ DO SIEBIE ZANIM NIE WSTĄPI DO NIEBA DO BOGA OJCA NIEJAKO TO POTWIERDZA , BYŁA NIECZYSTA . W KAŻDYM BĄDŹ RAZIE RÓD PACÓW TAKŻE WSZEDŁ W POSIADANIE GENÓW OD POTOMSTWA MARII MAGDALENY A WIĘC LINII , Z KTÓREJ WYWODZIŁA SIĘ TAKŻE KRÓLOWA POKOJU , MATKA BOGA ŻYWEGO . DLATEGO KOCHANA POLSKO , NIE WOLNO CI ODRZUCIĆ TYCH GENÓW NAWET PRZEPUSZCZONYCH NA WZÓR ŚWIATŁOWODU PRZEPUSZCZAJĄCEGO ŚWIATŁO . JEŚLI NIE BYŁO MEZALIANSÓW , GENY WSPÓLNE PANIENCE PRZECZYSTEJ SĄ TAKŻE W RODZIE PACÓW . TU JEST OGROMNE ZAGROŻENIE , BO JEŚLI MY , KTÓRZY ŻYJEMY W TEJ GMINIE I OKOLICY , KTÓRZY TYLE DZIECI MAMY NAWET MEZALIAŃSKICH ALE GENÓW SZLACHETNYCH , BĘDZIEMY ZDRADZAĆ BOGA , TO PRZEPOWIADAM WIĘKSZA SPOTKA NAS KARA BOŻA OD TYCH , KTÓRZY TAKICH GENÓW NIE POSIEDLI . WIELE RAZY MIEWAŁEM PRZECZUCIA , IŻ Z TYCH MIEJSC I OKOLIC NIE POZOSTANIE NIC CO BY NADAWAŁO SIĘ DO ZAMIESZKANIA , DLATEGO WOŁAM NAWRACAJMY SIĘ I WIERZMY W EWANGELIĘ , BO PRAWDZIWIE STANIEMY SIĘ DZIEDZICAMI BOŻYMI , JEŚLI NARODZIMY SIĘ Z DUCHA ŚWIĘTEGO , CIAŁA I KRWI BOŻEGO SYNA JEZUSA CHRYSTUSA . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/17 14:11:21
CZY DŁUG PUBLICZNY RZECZYWIŚCIE NAPĘDZA GOSPODARKĘ ? ZAUWAŻCIE , IŻ W POLSCE WYSTARCZYŁO 25 MLD PLN ROCZNIE , BY OŻYWIĆ GOSPODARCZO ZARÓWNO PODMIOTY INDYWIDUALNE JAK I PRZEDSIĘBIORSTWA . TYMCZASEM OBSŁUGA TYLKO PROCENTOWA DŁUGU PUBLICZNEGO WYNOSI OK 100 MLD PLN ROCZNIE . KTO STAWIA NA TO CO DOTYCHCZAS NIE OŻYWIAŁO GOSPODARCZO PODMIOTÓW INDYWIDUALNYCH ? KOCHANI , JEŚLI PAŃSTWO STAĆ NA 100 MLD BÓG WIE KOMU , TO DLACZEGO CO NAJMNIEJ TYLE NIE PRZEZNACZA RODZINOM ,CZYLI PODMIOTOM INDYWIDUALNYM . DZIECKO UCZĄCE SIĘ KOŃCZY 18 LAT I CO DALEJ , JEŚLI TRACI 500+ . DO PRACY LUB NIECH KONTYNUUJE NAUKĘ ALE JAKO KTO, JAKO BENEFICJENT POMOCY SPOŁECZNEJ ? O NIE , NIE STAĆ NA SPŁATĘ ZAMOŻNYM , TO NIECH TEŻ BĘDZIE STAĆ NA KONTYNUOWANIE 500+ TAK NA 1 DZIECKO , JAK I KONTYNUUJĄCYM NAUKĘ DO 26 ROKU ŻYCIA .
JEDNAK MOJE ROZWIĄZANIE JEST NASTĘPUJĄCE . ZUS KRÓLOWI MA ZAPŁACIĆ 1000 PLN OD OSOBY ZATRUDNIONEJ, A KRÓL OBSŁUŻY WSZYSTKICH OBYWATELI W POTRZEBIE . POCZYNAJĄC OD DZIECI A KOŃCZĄC NA BEZDOMNYCH I JUŻ . RZĄD NIECH ZAJMUJE SIĘ ZDROWYM ROZWOJEM PAŃSTWA W ŚWIECIE WILKÓW I BĘDZIE DOBRZE .
KRÓL POSTĄPIŁBY NASTĘPUJĄCO : 10 000 000 OTRZYMAŁOBY PO 1000 PLN MIESIĘCZNIE (DZIECI , UCZĄCA SIĘ MŁODZIEŻ , NIEPEŁNOSPRAWNI ) RODZICE OPIEKUJĄCY SIĘ NIEPEŁNOSPRAWNYMI PO 2 000 PLN MIESIĘCZNIE ORAZ 40 000 000 POZOSTAŁYCH PO 100 PLN ZASIŁKU DO ODBIORU TYLKO Z DOWODEM OSOBISTYM ZAWSZE , KAŻDEGO MIESIĄCA . PODSUMUJMY, JESTEŚ POLAKIEM MOŻESZ ODEBRAĆ PRZYSŁUGUJĄCE CI 100 PLN . JEŚLI NIE ODBIERZESZ ,TRAFIA TO 100 PLN NA TWOJE KONTO PROCENTOWE - ODBIERZESZ KIEDY ZECHCESZ . PODOBNIE Z KAŻDYM INNYM ŚWIADCZENIEM . ODBIERZESZ GDY BĘDZIESZ MÓGŁ , NIC NIE PRZEPADA . JEDNAK TO TY Z KONTA KRÓLA W BANKU MASZ POBRAĆ KWOTĘ CI PRZYSŁUGUJĄCĄ . PO ROKU NADWYŻKI POWSTAŁE NA KONCIE KRÓLA POWĘDRUJĄ W RÓWNYCH ILOŚCIACH NA KONTA WSZYSTKICH OBYWATELI . O WSZYSTKIM DOWIESZ SIĘ W INTERNECIE LUB W BANKU . ZOBACZ JAKIE TO PROSTE I NIE WYMAGA BIUROKRACJI . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/17 18:27:14
KOCHANE , JESTEŚCIE TAKIE MŁODE I PIĘKNE , JEDNAK UCZESTNICZYCIE W CZARNYCH MARSZACH PROABORCYJNYCH .W TYCH RAZACH NATYCHMIAST NA MYŚL MI PRZYCHODZĄ OBRAZY OGNIA . GDY PORWANI Z ZIEMI ZOSTANĄ CI NIE GODNI OGNIA , TO WŁAŚNIE WAS WIDAĆ TONĄCYCH W STRASZNYM OGNIU KARY BOŻEJ , TO WY TAK PRZERAŹLIWIE WOŁACIE DŁAWIĄC SIĘ ŻYWYM OGNIEM WDYCHANYM DO PŁUC . TEN OBRAZ MNIE STRASZNEJ NĘDZY NIE OPUSZCZA - JAK POMÓC ? JEŚLI WY TERAZ NIE POMOŻECIE SOBIE PRZYJMUJĄC NA ŚWIAT , KTÓRYCH CHCECIE PODDAĆ ABORCJI , DOKONACIE ABORCJI NA SOBIE SAMYCH Z ZBAWIONYCH I NIKT, I NIC WAM NIE POMOŻE , BO WŁAŚNIE DOKONUJECIE WYBORU NA CZARNYCH MARSZACH , BOŻE TAKIE PIĘKNE , TAK CUDOWNIE PIĘKNE PANIE .MIEJ PANIE MIŁOSIERDZIE NAD NAMI WSZYSTKIMI . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/18 05:57:02
MILI , PRZYPOMINAM NIC Z TEGO CO PISZĘ NIE JEST PRAWDĄ , LECZ TWÓRCZOŚCIĄ LITERACKĄ .
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/18 06:10:24
KOCHANI , OCZYWIŚCIE MAM PRAWO DO SPADKU ALE CZY WOLNO MI SIĘ GO DOMAGAĆ W ŚWIETLE WIEDZY WYNIKAJĄCEJ Z ROZMÓW ORAZ ZE SPOTKAŃ DUCHOWYCH I CAŁEJ TEJ WIEDZY ? NIC WBREW WOLI BOŻEJ . JEŚLI JEST COŚ ,CO MIAŁOBY ROBIĆ WBREW WOLI BOŻEJ , TO NIECH SIĘ TO NIE STANIE . BÓG SZANUJE NASZE WYBORY , WOLNĄ WOLĘ ALE UKAŻE, JEŚLI TA PRZEKROCZY PRAWO BOŻE . A PONIEWAŻ ZAZNAŁEM W SWOIM ŻYCIU CO NAJMNIEJ TRZY LATA SZCZĘŚCIA WIEC WIEM CO EWENTUALNIE Z OBIETNIC BOŻYCH NA TAMTYM ŚWIECIE MÓGŁBYM UTRACIĆ , DLATEGO DZIEJ SIĘ WOLA BOŻA I W TAKIEJ KOLEJNOŚCI ORAZ TOKU PRZEZ CIEBIE BOŻE WYBRANYM , NIC MI DO TEGO . A RZĄDY KRAJU NASZEGO SPRAWUJĄCY NICZYM NIE JESTEŚCIE SKRĘPOWANI , JAK TYLKO ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ PRZED BOGIEM . JEŚLI BÓG CHCE TU WIDZIEĆ PUSZCZE Z JEJ CHASZCZAMI , NIECH TAK BĘDZIE I JEŚLI NIE CHCE PRZYCHODZIĆ, BY NAS NIE ZASMUCAĆ ,TAKŻE NIECH TAK BĘDZIE .PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/18 12:37:03
DLACZEGO , TO O CZYM PISZĘ NIE JEST PRAWDĄ ? KOCHANI , TYLKO PROROK PISZE SŁOWA PODANE PRZEZ BOGA , WIĘC MYLIĆ SIĘ NIE MOŻE . JEGO SŁOWA NIE SĄ JEGO ,TYLKO BOŻE, DLATEGO SĄ PONADCZASOWE I NIEOMYLNE . NATOMIAST SŁOWA MOJE , TWOJE, CO NAJWYŻEJ MOGĄ BYĆ AKTUALNE , A PO TYM CZASIE STANĄ SIĘ KŁAMSTWEM , LUB JUŻ SĄ KŁAMSTWEM W OCZACH BOŻYCH . JEDYNIE MATEMATYKA , KTÓRA MÓWI O RZECZACH DOWIEDZIONYCH, MOŻE JAKO TAKO WYBRNĄĆ Z ZARZUTU KŁAMSTWA . CHOCIAŻ W LATACH OSIEMDZIESIĄTYCH JESZCZE CZYTAŁEM O DOWODZIE ROSYJSKIM NA TO , IŻ KONSTRUKCJA TRZECIEJ CZĘŚCI KĄTA JEST NIEMOŻLIWA . TYMCZASEM SAM PODAŁEM SWEGO CZASU SPOSÓB KONSTRUKCJI DOWOLNEGO KĄTA NA PODSTAWIE KĄTA DANEGO . DLATEGO WYDAJE MI SIĘ , IŻ WIEM CO MÓWIĘ . MY LUDZIE ,CHYBA NIE POTRAFIMY MÓWIĆ PRAWDY A JEDYNIE POWTARZAĆ ZA INNYMI . DOBRZE , JEŚLI BĘDZIE TO BÓG , BO ZNAJDZIEMY SIĘ NA DRODZE PRAWDY . KAŻDA OSOBA LUBI PRAWDĘ , CO KOMU PRZYJDZIE Z KŁAMSTWA , JEŚLI NIE JEST TO JEDYNIE TWÓRCZOŚĆ LITERACKA . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/18 15:00:51
ZAUWAŻYŁEM TAKĄ PRAWIDŁOWOŚĆ . PAN DAJE ZNAK . MILKNĄ NA CHWILĘ ZŁO CZYNIĄCY , CI DZIAŁAJĄCY GAZEM - GŁÓWNIE . ZASTANAWIAJĄ SIĘ CO PAN IM MÓWI . BOŻE , MÓJ BOŻE . DLACZEGO JEDNAK NIE ZASTANAWIAJĄ SIĘ NAD ZGOŁA INNYM ZNAKIEM , A JEŚLI MIAŁOBY TO BYĆ PORWANIE Z TEGO ŚWIATA , CZEGOŚ BARDZO W ICH OCZACH CENNEGO . CZY I WÓWCZAS UZALEŻNIALI BY SWOJE POSTĘPOWANIE WOBEC INNYCH OD TEGO ZNAKU ? A DLACZEGO TO JUŻ TERAZ NIE LEŻĄ KRZYŻEM I NIE ZAPRZESTAJĄ SWOJEJ ZBRODNICZEJ DZIAŁALNOŚCI TYLKO LUD BOGOBOJNY O NAJGORSZE POSĄDZAJĄ I KATUJĄ NAD MIARĘ . DLACZEGO NA KOLANACH NIE DZIĘKUJĄ JAHWE ZA TO , IŻ ŻADNEGO ZNAKU IM NIE CHCE DAĆ , BO GDYBY TO BYŁY ZNAKI NA WZÓR PLAG EGIPSKICH CO WÓWCZAS ? JA NĘDZA STRASZNA NIEZALEŻNIE OD ICH ZACHOWANIA O TEGO TYPU ZNAK NIE POPROSZĘ ALE NIECH TO ICH NIE ROZZUCHWALA LECZ DO PRAWDZIWEJ WIARY DOPROWADZI .PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/18 23:17:15
MILI MOI , MOŻE LEPIEJ CZEGOŚ NIE WIEDZIEĆ , NA TYM POLEGA UBOGOŚĆ W DUCHU . JEDNAK FRANCJA Z SWOICH WCZESNYCH CZASÓW WYDAJE SIĘ BYĆ LUDEM MOABITÓW CZCZĄCYCH ZŁOTEGO CIELCA , BO PRAWDOPODOBNIE ATLANCI NA SKUTEK BADAŃ GENETYCZNYCH DOPRACOWALI SIĘ ZŁOTEGO CIELCA ZE WSZECH MIAR PRAWIE NIEŚMIERTELNEGO , KTÓRY BYŁ WCZEŚNIEJ OD MOABITÓW , A JEGO SYMBOL PRZYPOMINA CIELCA FRANCUSKIEGO JAGUARA . LUDZIE KREWNI KOMESZA - ZŁOTEGO CIELCA , DIABŁA I SZATANA MAJĄ UKŁAD POKARMOWY ZBLIŻONY DO PRZEŻUWACZY . NIE DZIWI WIEC , IŻ BOŻYM ZRZĄDZENIEM LOSU STAŁO SIĘ USZLACHETNIĆ GENY FRANCUSKIE PO ŚMIERCI PANA NASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA , DO TEGO STOPNIA , IŻ SAM SZATAN JĘZYK FRANCUSKI TRAKTUJE JAK WIELKĄ OBRZYDLIWOŚĆ A PRZEZ TO CAŁA FRANCJA MOŻE BYĆ WOLNA OD DIABŁA I SZATANA . TU ,W TYM MIEJSCU NALEŻY BŁOGOSŁAWIĆ BOGA W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEGO , IŻ JUŻ ŻADNEGO ZNAKU NIE ZECHCE NAM DAĆ, PRÓCZ ZNAKU JONASZA . PONIEWAŻ TEN ZNAK DANY NAM JEST NA SPOWIEDZI ŚWIĘTEJ , ZWANEJ POKUTĄ , TO NIECH TAK BĘDZIE , INNY ZNAK NIE JEST NAM POTRZEBNY . ZNAK JONASZA WYSTARCZY . WYSŁAWIAM CIĘ BOŻE W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNY . ŚWIĘTE JEST IMIĘ TWOJE A TWOJE MIŁOSIERDZIE Z POKOLENIA NA POKOLENIE NAD TYMI , KTÓRZY SIĘ GO BOJĄ . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/18 23:57:06
MILI MOI , ZNAK KOMESZA, CIELCA, JAGUARA PRZEISTOCZYŁ SIĘ W ZNAK LWA , ZWYCIĘZCY . I TAK NIECH BĘDZIE . FRANCJO, NA WZÓR POLSKI, PRZYJMIJ BOGA JEZUSA CHRYSTUSA ZA SWEGO KRÓLA W TYM I PRZYSZŁYM ŻYCIU .PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/19 09:43:39
KOCHANI , MIŁOŚĆ I MODLITWA WSZĘDZIE I NA KAŻDYM MIEJSCU - TO PODSTAWA . KAŻDY KONTAKT ZAWSZE MA MIEJSCE NIEJAKO Z SAMYM BOGIEM . ODPOWIEDŹ JEST PROSTA , BO PRZED BOGIEM SAMYM KAŻDY O SOBIE SAMYM ZDA SPRAWĘ. ETYKIETA OBOWIĄZUJE . PRZEPIĘKNE STWIERDZENIE . ETYKIETA CHRZEŚCIJANINA TO KATECHIZM WRAZ Z BAGAŻEM UCZUĆ I DOZNAŃ PRZEŻYTYCH NA WŁASNEJ SKÓRZE . DLATEGO , MUSIMY NAUCZYĆ SIĘ NAUCZANIA .KTO JUŻ TROCHĘ ZDOBYŁ OGŁADY CHRZEŚCIJANINA MOŻE EWENTUALNIE ZAKŁADAĆ SZKOŁĘ CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM KATECHIZMU. TAKĄ OSTATECZNĄ GRANICĄ WSZELKIEJ WIEDZY I DOZNAŃ JEST ŚWIADOMOŚĆ , IŻ ZAWSZE JESTEŚMY STEKIEM NIECZYSTOŚCI I NIC TEGO NIE ZMIENI POZA NARODZENIEM NA NOWO Z DUCHA ŚWIĘTEGO . MUSIMY SIĘ NA NOWO NARODZIĆ . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/19 10:01:48
ZAUWAŻMY , SZATAN JEST TYM , KTÓRY WZBOGACA NAS W DOZNANIA NIEPRAWOŚCI , BÓLU I ROZPACZY , NIEMOCY WYJŚCIA Z SYTUACJI . PRZEBYWANIE W JEGO OBECNOŚCI , WZBUDZA JEDYNIE ZŁE UCZUCIA . WYZWOLENIE W DUSZY ODRUCHU MIŁOŚCI , NATYCHMIAST ŁĄCZY NAS NICIĄ Z SAMĄ MIŁOŚCIĄ I WÓWCZAS BIADA SZATANOWI , BO TO ON DOZNAJE CZEGOŚ NIEZNANEGO , NOWEGO CO ZAWSZE ODRZUCA , JAKŻE WYTRWA Z WAMI ? NIE WYTRWA , ODRZUCI I WAS . OPUŚCI WAS , JEŚLI SAMI NIE ODDALICIE SIĘ Z MIEJSCA , TO ON TAM NIE WYTRWA . DLATEGO OPĘTANI, W OBECNOŚCI MIŁOŚCI BOŻEJ, TRACĄ ZŁEGO DUCHA OPĘTANIA , SZATAN Z NICH UMYKA , CZMYCHA , BO ZAWSZE ODRZUCA MIŁOŚĆ . JEŚLI WIĘC JESTEŚ Z BOGA , TO PIERWSZE CO MASZ, TO MIŁOŚĆ , MIŁOŚĆ , MIŁOŚĆ I ZARÓWNO BĘDZIE TO OSTATNIE . BÓG WIDZI CAŁE STWORZENIE I NIE CHCE CIERPIENIA ANI TOBIE ANI MI . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/19 23:24:11
PIĘKNI , SZATAN BARDZO LĘKA SIĘ MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ . NIE JEST W STANIE PRZEBYWAĆ TAM , GDZIE JEST ODPRAWIANA MODLITWA NA RÓŻAŃCU . Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ MASZ TEN PROBLEM, ZACZYNASZ MODLIĆ SIĘ NA RÓŻAŃCU, A TU OCZY CI SIĘ SAME ZAMYKAJĄ I DOSŁOWNIE TOCZYSZ WALKĘ ZE SNEM . JA O TYM SŁYSZAŁEM JUŻ OD BARDZO WIELU LUDZI . SŁUCHAJ , JESTEŚMY NIEUSTANNIE INWIGILOWANI , PODSŁUCHIWANI , PODGLĄDANI , CZYNIĄ TO NA ROZKAZ ANTYCHRYSTA , A KTO ? JEGO SŁUDZY , CZYLI SZATANI NIŻSZYCH RZĘDÓW . SĄ UKRYCI ALE WYCZUWALNI , POWIEM CI SZCZERZE , PO JAKIE NIESZCZĘŚCIE CI SIĘ BOJĄ NAS WIERZĄCYCH . ONI TO CI NIEWIERZĄCY TYLKO MUSZĄ UKRYWAĆ SIĘ DO CZASU . TAM REGUŁY GRZECHU ALBO WSTYDU NIE OBOWIĄZUJĄ , TAM WŁAŚNIE STAN NAJWIĘKSZEGO UPODLENIA JEST BARDZO POŻĄDANY . DLATEGO ICH WROGOWIE , TO SĄ W CUDZYSŁOWIE WYSTĘPNI WSZELKIEJ POTRZEBY . JEŚLI SĄ NIEWINNI , TO PRZECIEŻ NALEŻY KONIECZNIE IM WINĘ PRZYPISAĆ . WINNI DOOKOŁA NAS PRZYCIĄGAJĄ UWAGĘ , TO KTOŚ MUSI BYĆ NIEWINNY I TO WŁAŚNIE JESTEŚMY MY , TO DO NAS PRZYJDĄ WSZYSCY, A U NAS SIEĆ CZEKA NA DUSZĘ CZŁOWIEKA , BY CZYM PRĘDZEJ SIĘ UPODLIŁA I JAK MY WSZELKIM PRAWEM GARDZIŁA , BO CO ? BO PRAWO NAM SŁUŻY, A NIE MY PRAWU . BYŁO BY TO WSZYSTKO TAKIE PROSTE JAK MÓWIĘ ALE NIE JEST, CZASAMI SIĘ SPRAWDZA , ALE CZĘŚCIEJ NIE , DLATEGO CO ? MIEJ ZAWSZE MIŁOŚĆ W SERCU A NA USTACH ZDROWAŚ MARYJA ... , BO SZATANI , GDY DUSZĘ ZDOBĘDĄ , PRZESTAJĄ SIĘ Z NIĄ LICZYĆ , LECZ LŻĄ I ŚMIEJĄ . A CO, NIE WIEDZIAŁAŚ Z KIM MASZ SPRAWĘ ?PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/19 23:41:19
WSZYSTKO TO O CZYM MÓWI PANIENKA PRZECZYSTA Z MEDIUGORIE JEST PRAWDĄ . BÓG NIE MOŻE NAM POMÓC, JEŚLI SIĘ NIE MODLIMY . SZATAN ZA WSZELKĄ CENĘ PRÓBUJE NAS ZNIEWOLIĆ , ZDOBYĆ . DLATEGO , OPERUJE GAZEM , BY W DOGODNYCH MU CHWILACH CIĘ OKALECZAĆ I W OSTATECZNOŚCI USYPIAĆ , BYŚ NIE MÓGŁ MODLITWĄ WEZWAĆ POMOCY BOŻEJ . PO PROSTU MASZ BYĆ ZAWSZE NA POZYCJI PRZEGRANEJ . BARDZO MNIE NIEPOKOI TO MINISTERSTWO OD SPRAW CZIPIZACJI LUDZI I ZWIERZĄT . ZA POMOCĄ CZIPÓW POD SKÓRĄ MOŻNA WPŁYWAĆ NA ZACHOWANIE POŻĄDANE . A CO, JEŚLI OKAŻE SIĘ ONO ODDANIEM DUSZY POD CAŁKOWITE PANOWANIE SZATANA BEZ MOŻLIWOŚCI POWROTU DO BOGA ? JEST TO STRASZNE ZAGROŻENIE , GORSZE OD POPRZEDNIEGO , BO TAMTEN WRÓG BYŁ ZDEKLAROWANY A TEN GŁĘBOKO UKRYTY I BĘDZIE :" GŁUPICH NIE SIEJĄ LECZ RODZĄ SIĘ NA KAMIENIU" . KOCHANI , POD ŻADNYM POZOREM NIE WOLNO UMIESZCZAĆ W CZŁOWIEKU JAKICHKOLWIEK OBCYCH CIAŁ , ONE ŹLE KODUJĄ SERCE CZŁOWIEKA A DUSZA STAJE SIĘ CZARNĄ SMOŁĄ I NA NIC ZDROWIE , DŁUGIE ŻYCIE , JEŚLI UTRACIMY NADZIEJĘ ŻYCIA WIECZNEGO . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/20 23:50:17
CZY TY NA WZÓR NERONA JESTEŚ TAKŻE DIABŁEM TRZECIEGO RZĘDU ? ON UZYSKAŁ TO MIANO MORDUJĄC CHRZEŚCIJAN , A TY CZY PRZYKŁADASZ RĘKĘ DO ZBRODNI TEGO TYPU ? PRZYKŁADASZ , PRZYKŁADASZ , POD PŁASZCZYKIEM WALKI Z : I TU PADAJĄ RODZAJE GRZECHÓW , ZA KTÓRE TY SĘDZIA ALE PRZECIEŻ NIE BÓG, "NIE SĄDŹCIE NIE BĘDZIECIE SĄDZENI , CZYNNIE UCZESTNICZYSZ W MORDOWANIU LUDZI , MÓWISZ TO TYLKO KATAR , TO TYLKO PRZYTKANIE ŻYŁ , TĘTNIC , TO TYLKO GAZ ZAGĘSZCZAJĄCY KREW . OCZYWIŚCIE , TYLKO I WYSTARCZY , BY MIEĆ ZAPŁATĘ , SPOKÓJ A MOŻE UDZIAŁ , TAK,TAK FASZYZM NIGDY NIE UPADŁ , SKOŃCZYŁA SIĘ TYLKO II WOJNA ŚWIATOWA A IDEA POSZŁA POD ZIEMIĘ I ROZWIJA SIĘ WSPANIALE , ZATACZA CORAZ SZERSZE KRĘGI OD MATKI GERMANII I DZIECKA USA . WCIĄŻ W PODZIEMIU MA KORZENIE I ROZRASTA SIĘ WSPANIALE DAJĄC NIEBU MĘCZENNIKÓW A PIEKŁU CORAZ TO MŁODSZYCH , BO JUŻ 14 LETNICH SZATANÓW 3 RZĘDU . UPOMINAM WAS MILI I UCZULAM NA ZŁO SOBIE SAMYM WYRZĄDZANE . ZBAWIENIE PRZYSZŁO PRZEZ KRZYŻ ... A POTĘPIENIE PRZEZ NAŚLADOWANIE DIABŁA I SZATANA . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/21 06:06:23
MILI , WSPANIALI, CYTOWANIE POETÓW , PISARZY Z AMBON W KOŚCIOŁACH JEST TROCHĘ NIE POWAŻNE , CHYBA ,ŻE KONTEKST WYPOWIEDZI TEGO WYMAGA ALE CYTAT Z LITERATURY NIGDY NIE BĘDZIE ŹRÓDŁEM WODY ŻYWEJ , TAKA WYPŁYWA WYŁĄCZNIE ZE SŁOWA BOŻEGO . LITERATURA OPISUJE DOZNANIA , UCZUCIA , ŻYCIE KULTURALNE SPOŁECZEŃSTW , RELACJE WYSTĘPUJĄCE WŚRÓD GRUP W ZALEŻNOŚCI OD PÓR ROKU ORAZ MIEJSCA , RELACJE MIĘDZY LUDŹMI W RODZINIE , KTÓRE W KAŻDYM POKOLENIU SIĘ POWTARZAJĄ . OSOBY TWORZĄCE , PRZEKAZUJĄCE TĘ WIEDZĘ W POSTACI WIERSZY , POEZJI , PROZY , BAJEK ,..., SĄ DUCHOWO NA TYLE WRAŻLIWE , IŻ DOZNAJĄ WSZYSTKIEGO WIĘCEJ ORAZ ZAPAMIĘTUJĄ Z MOŻLIWOŚCIĄ WŁASNEGO TWORZENIA PRZEKAZÓW WZOROWO PODOBNYCH LUB PRZYSTAJĄCYCH DO ZASTANYCH WARUNKÓW . JEDNAK BĘDĄ TO ZAWSZE PRZEKAZY , WŁASNA INTERPRETACJA , WIZJE . WYSPIAŃSKI PO LEKTURZE PISMA ŚWIĘTEGO DOZNAŁ WIZJI STWORZENIA" WESELA" NIE NA PODSTAWIE WŁASNYCH PROROCZYCH PLĄSAŃ LECZ WYŁUSKAŁ JE Z PRZEKAZU PONADCZASOWEGO , NIEOMYLNEGO I PRZETWORZYŁ W SYMBOLE , A JEDYNIE CZAS ZISZCZENIA SIĘ: DZIEŁA , WYSPIAŃSKIEGO SPOSTRZEŻEŃ W SŁOWIE BOŻYM , MY , KTÓRZY PRZEŻYWAMY TO , NAZYWAMY PROROCTWEM W SYMBOLACH , KTÓRE PRAWDZIWIE SIĘ DZIEJE . PODOBNIE Z " DZIADAMI "MICKIEWICZA , JEDNAK TE WSPANIAŁE ZDOLNOŚCI WIESZCZY POLSKICH I ŚWIATOWYCH OPERUJĄ SYTUACJAMI Z TU I TERAZ ALE BARDZO RZADKO ALBO NIGDY NIE POKAZUJĄ DROGI DO WOLNOŚCI , DO ŻYCIA WIECZNEGO , DO ZBAWIENIA . TAK WIĘC OPIERANIE SIĘ NA SŁOWIE ZASŁYSZANYM I RÓWNIE MYLNYM DO NASZEGO JEST NIEPOROZUMIENIEM . TAK WIĘC NIE RÓBMY TEGO WCALE W ŚWIĄTYNIACH ALBO W KONTEKŚCIE DO SŁOWA BOŻEGO . OCZYWIŚCIE , TAK JAK MATEMATYKA WPROWADZA W ŚWIAT PLANU NA PODSTAWIE LICZB , TAK LITERATURA WPROWADZA W SPOSOBY ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW SPOŁECZNYCH, RADZENIA Z UCZUCIAMI, STAWANIA W PRAWDZIE NIEUNIKNIONEJ DOROSŁOŚCI , DOKONYWANIA WYBORÓW NA PODSTAWIE WŁASNYCH PREDYSPOZYCJI , Z WŁASNĄ OCENĄ ICH SKUTECZNOŚCI NA PODSTAWIE LOSÓW BOHATERÓW UTWORÓW LITERACKICH W SZCZEGÓLNOŚCI
NA BAZIE LEKTUR OBOWIĄZKOWYCH I UZUPEŁNIAJĄCYCH , BARDZO DOBRZE , JEŚLI CZYTANYCH . KOCHANI ,W TYM MIEJSCU MOŻE POWSTAWAĆ RODZAJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ POLEGAJĄCEJ NA CZYTANIU ZE ZROZUMIENIEM LEKTUR . RODZICE POWINNI NA TAKIE ZAJĘCIA KONIECZNIE POSYŁAĆ DZIECI . PA,PA.
-
Gość: , 155.133.5.*
2018/01/23 19:53:21
MILI MOI , CO CZŁOWIEK POWINIEN ? NIC SZCZEGÓLNEGO , MIEĆ MIŁOŚĆ , NIE POZWOLIĆ WYPRZEDZAĆ SIĘ W POSŁUDZE JEDNI DRUGIM - TO WSZYSTKO . ZAUWAŻCIE - MIŁOŚĆ TO BÓG , MASZ MIŁOŚĆ , TO ODKRYŁEŚ BOGA TRÓJ JEDYNEGO : OJCA , SYNA , DUCHA ŚWIĘTEGO . MASZ MIŁOŚĆ , TO ZNACZY INNEJ OSOBIE NIE UCZYNISZ NIC WBREW MIŁOŚCI , CZYLI WBREW WOLI BOŻEJ , A WOLĄ BOŻĄ JEST PRZESTRZEGANIE PRZYKAZAŃ . NIE POZWÓL WYPRZEDZIĆ SIĘ W POSŁUDZE JEDNI DRUGIM : PIERWSZY SIĘ UKŁOŃ , PIERWSZY WYBIERZ CIERPIENIE , MODLITWĘ . TEGO NIE BĘDĘ TŁUMACZYŁ , BO TO SĄ BOGACTWA SKŁADANE W SPICHLERZACH NIEBA . TO TY POMAGASZ CHOREJ , TO TY POŻYCZASZ NIE SPODZIEWAJĄC SIĘ ZWROTU , TO TY PODAJESZ RĘKĘ [W POTRZEBIE SYNA,CÓRKI WNUKA ,SĄSIADA] DOWOLNEJ INNEJ OSOBIE , BO ZAWSZE POMAGASZ BOGU SAMEMU . POWIESZ ALE TO NIE JEST BÓG ,TO TEN OPÓJ , ... , ZABÓJCA , ZŁODZIEJ . A WIDZISZ I TU ZACZYNAJĄ SIĘ SCHODY - NIE SĄDŹCIE NIE BĘDZIECIE SĄDZENI . A CO, JEŚLI JA PRZEŻYŁAM NAPAŚĆ MORDERCY ZWYRODNIALCA TYLKO DZIĘKI BOŻEJ POMOCY W SPOSÓB CUDOWNY ? A WŁAŚNIE , JEST OPIEKA BOŻA DO CZASU CI PRZEZNACZONYM TU I TERAZ . UMRZEĆ MUSISZ , ... . POWIEM SZCZERZE W TAKICH STRASZNYCH RAZACH LEPIEJ MILCZEĆ , BO TU ZACZYNAJĄ SIĘ RZECZY CHARAKTERYSTYCZNE DLA ŚWIĘTYCH , JAK ZDOBYWANIE CNÓT . TO JUŻ NIE SĄ PRZELEWKI . ZARÓWNO JEDNI, JAK I DRUDZY, ZDOBYWAJĄ SKRAJNE ŁASKI, JEDNI ŚWIĘTOŚĆ A DRUDZY SZATAŃSKIE SZLIFY I NIC NA TO PORADZIĆ NIE MOŻNA . PA,PA.
1 , 2 , 3 , 4